Şimdi Ara

İŞTE KARŞINIZDA YENİ MEGANE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
13.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine karşımızda üşengeç tasarımcı faciası çıktı
    kes lagunanın önünü al sana megane 3
  • evet çakma laguna

laguna da çirkinlik abidesi olduğu için megane da otomatikman çirkin olmuş....
    en güzel hali bu siz düşünün...

arkasınıda çok beğenmedim çok daha güzel olabilirdi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

quote:

laguna çakması

over iyi hoş diyorsun da o zaman yeni focus mondeo çakması,jetta çakma ötesi birşey,ön golf arka passat benzemeleri normal yani..ama beğendin mi dersen hayır derim,arka tasarım hoş değil,yine de ülkemizde en çok satılan araç olacağı %100

hocam iyi işte jetta passat-golf çakması diyenlere rezerve ettim sözümü

hep dalga geçip duran sevgili asile daha doğrusu en çok

bakalım bu buluş gibi tasarım karşısında ne diyecek

edit: şirketlerde çalışan arkadaşların 2009'daki yeni araçları da gün ışığına çıkmış oldu yeni megan 1.5 dci

vw group araçlarındaki benzerlik furyasına diğer otomobil markaları da ayak uydurmuş gözüküyor;

renault artık belli etti bunu laguna3-megane3 ikilisinde,
    peugeotlar fix aynı
    fordda da yeni mondeo-yeni focus-yeni fiesta aynı şekilde,

demek ki artık kimse vwleri eleştiremeyecek bu konuda,bunlardan biri de benim tabi

• Arka farları biraz garip geldi.Onun dışınca güzel.

Bencede iyi bir satış grafiği yakalar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

evet çakma laguna

laguna da çirkinlik abidesi olduğu için megane da otomatikman çirkin olmuş....
    en güzel hali bu siz düşünün...

arkasınıda çok beğenmedim çok daha güzel olabilirdi...

katılıyorum
  • Uzakdoğunun Avrupalılara benzemeye çalışan ama bir türlü beceremeyen markaların arabalarına benzemiş. Nası sedanlaştıracaklar bakalım bunu. Laguna III ve Symbolden sonra bir tasarım ucubesi daha.
  • Reno da katılmış sabit tasarımcılar dizginine..

Ayrıca araç için yorumum , daha da güzel tasarlayabilirlerdi arka kısmını..
  • quote:

vw group araçlarındaki benzerlik furyasına diğer otomobil markaları da ayak uydurmuş gözüküyor;

peugeotlar fix aynı

demek ki artık kimse vwleri eleştiremeyecek bu konuda,bunlardan biri de benim tabi

hacım bak bu konuda sana katılıyorum artık vw cileri eleştirmek biraz zor olacak bu konuda her marka tasarımda tüm modelleri aynı yapmaya basladı

ancak nedense vw ciler hiç acımadan baska markaları elestiriyolar

vw cilerin tepkisi de tabiki şu sekilde oluyo bizi elstirenler simdi çuvaldızı kendilerine batırsınlar şeklinde tabiki onlar da haklı ama ben eleştirebilirim hala onları

ben hondacıyım cunku

• Ne iyi ne de kötü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mromer911

quote:

peugeotlar fix aynı

hacım bak bu konuda sana katılıyorum artık vw cileri eleştirmek biraz zor olacak bu konuda her marka tasarımda tüm modelleri aynı yapmaya basladı

vw cilerin tepkisi de tabiki şu sekilde oluyo bizi elstirenler simdi çuvaldızı kendilerine batırsınlar şeklinde tabiki onlar da haklı ama ben eleştirebilirim hala onları

ben hondacıyım cunku

senden daha çakmacısı var mı

porşeci

komple çakma

• quote:

quote:

quote:

peugeotlar fix aynı

ben hondacıyım cunku

senden daha çakmacısı var mı

porşeci

komple çakma

over senin bunu anlamanı hiç beklemiyorum onun için sana porsche mevzusu anlatacagıma fıkra anlatırım daha verimli gecer güler eglenirsin hiç degilse

• Dana gözü stoplar... Laguna'da da kötü duruyorlar.
  • şu arka far tasarımı arabanın tüm güzelliğini silivermiş. yoksa sınfında c4 den sonra en iyi tasarım.
  • güzel olmuş bence umarım iç malzeme kalitesi artmıştır
  • quote:

laguna çakması

jetta golf cakması , hatta tüm modelleri birbirinin cakması , superb passat cakması v.s en megane bunların yanında cok daha özgün olmus
    gayet güzel olmus dışı ama içi nasıl acaba sonucta içinde gidiyoruz
  • quote:

over senin bunu anlamanı hiç beklemiyorum onun için sana porsche mevzusu anlatacagıma fıkra anlatırım daha verimli gecer güler eglenirsin hiç degilse

anlatsana
  • megane super olmuş eğer böyle çıkarsa dış tasarımda bence sınıfında bir numara, içi de buyuk ihtimal lagunadan izler taşıyacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: selim82

quote:

laguna çakması

jetta golf cakması , hatta tüm modelleri birbirinin cakması , superb passat cakması v.s en megane bunların yanında cok daha özgün olmus
    gayet güzel olmus dışı ama içi nasıl acaba sonucta içinde gidiyoruz

Bugüne kadar hani aracın HB-Sedan modelleri birbirinin çakması olarak nitelendirildi
  • Ön kaputun acayip şekli dışında bence çok güzel olmuş. Hatta ördek kı.lı megane2 den sonra süper bile diyebilirim. Neden kimse beğenmemiş bir anlam veremedim.Alala
  • Arka geri vites lambasının olduğu kısmı baya bi uzatmışlar çeke çeke..Peugeot'dan mı ilham aldılar;nedir..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.