Şimdi Ara

İŞTE KARŞINIZDA YENİ MEGANE (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
13.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

başka bir iç mekan açısı...
  • vitesi değiştirmeye gerek duymamışlar megane II nin aynısı olmuş onun haricinde fena değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roccoon -- 2 Eylül 2008; 23:15:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizemli35

Yine renodan tipsiz bir arac.Ön taraf bildigimiz laguna arka taraf ise berbat yapmıslar.

aynen katılıyorum
  • hız gostergesi dijital
  • sanki müzik sistemi koleostaki gibi bose marka galiba.
  • Hız göstergesinin dijital olması iyi olmuş. Ancak, gödüğüm kadarıyla iç gösterge ışıkları tekrar kırmızıya dönmüş. Megane II makyajlılarda beyaz ışıklı düğmeler vardı. Tekrar kırmızıya dönülüyor sanırım. Keşke beyaz ya da farklı bir renkle devam edilseydi. Ayrıca iç donanımda yine navigasyon seçeneği olmayacak görünüyor. İnşaallah opsiyon olsa bile navi seçeneği olur............
  • OOoo bak magane hoşuma gitmeye başladı.Ama İnş sedanında arkası bölye tipsiz olmaz.Ama Reno yapmış yapacağını.
  • NE cok iyi ne cok kötü
  • yakından görmek lazım şimdi ne söylesek boş.birde gözümüzün alışması lazım diye düşünüyorum
  • Renault Reklamı(Düşünsenize);

İşte o bir Laguna çakması.Karşınızda Yeni Renault Megane..

Anahtar Teslim Fiyat:38.599 YTL.

• onun bunun çakması diye düşünmezsek, aracı bireysel ele alırsak gayet hoş olmuş. eski meganedan da bence bu haliyle daha güzel. ha megane 2nin yaptığı "vaay ne değişik araba yapmışlar, arkası bir değişik, el freni değişik" etkisini yapmaz bu fakat daha iyi genel olarak.
  • sedanı nasıl olcak acep??
  • arka kısmını beğenmeyen arkadaşlar var ama şimdiki megane hb'e göre her tasarım süperdir gözümde.
  • Eski kasası gibi Biraz daha kaslı ve oturaklı olsa daha iyi olurdu nedense artık yeni tasarımlar yeni nesil araclar kompaklasmaya baslıyor ...
  • ooonayyylammmııyorummmmm beğenmedim
  • dijital göstergeleri oldum olası sevmemiştim megane da koymuşlar
  • dün bursada test araçlarını gördüm en az 25-30 tane arka arkaya geçtiler değişik renklerde.bence çok güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.