Şimdi Ara

İŞTE KARŞINIZDA YENİ MEGANE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
13.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eskiden renault tasarımlarını beğenirdim.

artık hiç beğenmiyorum.

flash s bile bu tasarımdan daha iyi çizgilere sahipti.
  • Ben de beğenmedim,halbuki spy fotolarda çok daha şık gözüküyordu.
  • Ben beğendim valla.Bi de canlı halini görmek lazım ama bence laguna dan daha hoş bir tasarım olmuş.Özellikle ön kaputun uzunluğu hoşuma gitti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pascuu

Ben beğendim valla.Bi de canlı halini görmek lazım ama bence laguna dan daha hoş bir tasarım olmuş.Özellikle ön kaputun uzunluğu hoşuma gitti.

lagunadan daha hoş olması o aracın iyi bir tasarım olduğunu göstermez.....

şaka tabi zevk meselesidir saygım sonsuz.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kudal

İŞTE KARŞINIZDA YENİ MEGANE

bu da megane 3'ün içi...

Nereden esinlenmişler acaba? Honda civic mi desem, city mi desem?
  • BİR AN İÇİN , SAMİMİ OLARAK RENAULT VE VW MARKA AMBLEMLERİNİ BİR KENARA BIRAKIRSAK BENCE MEGANE III'ÜN TİP OLARAK GOLF VI'DAN ÇOK DAHA İYİ OLDUĞU KONUSUNDA HEPİMİZİN UZLAŞACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
  • İlk defa megane'ı beğendim....Ama almam o ayrı mevzu.
  • ön tarafı güzel kaslı duruyor ama arka dengesiz farlar çok daha iyi olabilirdi ama genel hatlarıyla başarılı
  • Dış tasarım enteresan olmuş
    Güzel desem değil çirkin desem değil
  • çok güzel
  • bu hatchback eskisinden iyi olmuş
    daha iyi satış rakamlarına ulaşır
    (eski kasalara da yazık olur)
  • Çekik gözlü fransız , tuhaf birşey olmuş.Ama selefinden (Hb kasadan) daha iyi görünüyor.
  • en fazla bu kadar olabiliyor demek ki. ne yapalım le quement'le yaşamaya alışıcaz. istanbul depremi gibi mübarek. bkz. facia
  • quote:

Orjinalden alıntı: bossbee

quote:

Orjinalden alıntı: kudal

bu da megane 3'ün içi...

Nereden esinlenmişler acaba? Honda civic mi desem, city mi desem?

laguna içide dışıda
  • Fransizlari hic sevmem.

Fiziki gorunumu begenip begenmemek kisisel bir sorustur saygi duyarim ama elestiriler biraz insafsizca olmus. Bazi arkadaslarda sirf marka fanatikligiyle begenmiyoz diye yazistirip gitmisler. Begenmeyebilirsiniz ama bu kadarda agir elestiriyi haketmiyor bence. Ilk intiba olarak fena gorunmuyor. Renolarin en buyuk eksikligi ic tasarim ve ic gorunum. Bu meseleyi de hallederse cok daha iyi olur.

Reno Turkiye de neden tutuluyor. Cunku en kucuk yerlerde bile servis ve yedek parca imkani var. Ayrica Oyak isminin bizlerde uyandirdigi psikolojik bir guven hissi var. Bu yuzdende fiyati rakiplerine ve kalitesine gore yuksekte olsa cok satiyor. Birde Turkiye sartlarina gore suspansiyon vs uyarlamasi yapmalari da avantajlarindan sayabiliriz.

Ama megane II den cok daha iyi gorundugu kesin. Arka kotu, stoplar kotu gibi goruslere de katilmiyorum. Ic tasarim ve ic kalite de iyi olursa cok iyi satis rakamlari yakalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzon61_66 -- 1 Eylül 2008; 23:10:20 >
  • 2004 Megane II Hb Full kullanıcısı olarak, Megane III'ü beğendim. Sadece arka farlar büyük olmuş. Umarım Sedanı da daha güzel olur....
  • Gayet güzel.Birde canlı görmek lazım.
  • Bence bu model çok fazla satmaz. Bizim millet sedan sever.
  • bundaki oturaklı görünümü yakalarlar inşallah

• Şu sedanıda bir görseydik iyi olucaktı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.