Şimdi Ara

İstanbul'da yer gök Mercedes CLA olmuş durumda... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
7.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

AVM otoparklarında dolaşıp ekonomi yorumlamaktan zehirlendin galiba egzoz gazından.
    Ibiza Cupra sahiplerinin bozulan araçlarından çıkan emisyon gazı etkilemiş olabilir.
  • 2019 mayis ayinda cla 200 amg almistim. Kullandigim gunden beri memnunum. O donemde araclar 320.000tl civariydi. Simdi ciddi ciddi fiyatlari uctu. Siparis vermek isteseniz amg paketler 400.000 tl civarina geliyor. Ayrica suan siparis verseniz en erken eylul ayindan oncede arac yok hepsi satilmis durumda. O donemde yeni 3 serisi 335 civarindaydi. Enterasan olan 400ken bile satiliyor olmasi. Yani ulkenin durumu vergiler zamlar derken bu fiyatlara gelmesi sok edici !! yani eylulde gelecek arac bile bu sistemde fiyati artar heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

2019 mayis ayinda cla 200 amg almistim. Kullandigim gunden beri memnunum. O donemde araclar 320.000tl civariydi. Simdi ciddi ciddi fiyatlari uctu. Siparis vermek isteseniz amg paketler 400.000 tl civarina geliyor. Ayrica suan siparis verseniz en erken eylul ayindan oncede arac yok hepsi satilmis durumda. O donemde yeni 3 serisi 335 civarindaydi. Enterasan olan 400ken bile satiliyor olmasi. Yani ulkenin durumu vergiler zamlar derken bu fiyatlara gelmesi sok edici !! yani eylulde gelecek arac bile bu sistemde fiyati artar heralde.
    Kasım 2019'da bir arkadaşım dizel-otomatik en dolu paket 3008 alacaktı, bayide araç hazırdı 275,000'e veriyorlardı almadı. Sonradan da çok pişman oldu. Şimdi o paralara 2008 veriyorlar.

Geçen sene özellikle CLA cidden uygun fiyata satılıyormuş.

• E serisiden aşağı binende ne bilim yani fakirlik yok diyorlar birde cla nedir be çöp çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Ibiza Cupra sahiplerinin bozulan araçlarından çıkan emisyon gazı etkilemiş olabilir.

Alıntıları Göster
    Cok yaratici gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2019daDHyekatilmak

E serisiden aşağı binende ne bilim yani fakirlik yok diyorlar birde cla nedir be çöp çöp
    Ekonomi eskisi kadar iyi olsa inan bana CLA alanların en kötüsü E250CDI falan alacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Cok yaratici gercekten.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Forumda konusunu açtık defalarca. Akıllı adam bu ülkede mühendis olmaz dedik. O insanların kendi tercihleri beni ırgalamaz.

Alıntıları Göster
    Mühendis olmasınlar tamam. Bu yıl sınava gireceklere ne tercih etmelerini önerirsin hocam? Yoksa sınava falan da girmeden kestirmeden mi ilerlesinler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 6 Haziran 2020; 15:12:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Mühendis olmasınlar tamam. Bu yıl sınava gireceklere ne tercih etmelerini önerirsin hocam? Yoksa sınava falan da girmeden kestirmeden mi ilerlesinler?

Alıntıları Göster
    Herkesin kendi tercihidir bir şey diyemem ama forumda açılan konuları görüyorsunuzdur sanırım.
  • İki ihtimal var. Ya bu ülkedeki gerçek fakir sayısı çok az ve insanların çoğu fakir rolü yapıyor. Ya da insanlar fakir ama kimse yıllarca borçlanmaktan çekinmiyor.
  • Ben mersindeyim iş geregi adanayada sürekli giderim gerçekten bu cla deli gibi her yerde görüyorum çok iyi satıyor bence kasada güzel ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treyturop

90 ların teknolojısı almaya cok meraklılar ambleme para verılırmı yazık gunah
    Ambleme para verilir bence o ayrı konu. 390 bin lira bu kurla artık çok değil otomobil için. Aynı paraya başka bir sıfır araç öner teknoloji olarak karşılaştıralım. 2 full ekran var biri dokunmatik diğeri hayalet göstergeli. Aracın her yeri sensör dolu. Yeni tasarım dili ve donanımıyla çoğu rakibinden çok daha iyiyken 90ların teknolojisi demene anlam veremedim. Çok dolu bir araç ve yeni tasarımı çok şık özellikle arkası. Bir de ön paneli GT yaparsan tam bir canavar oluyor Yeni kasa A180d var bende ilerde umarım bütçe bulursam CLA'ya geçmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

İki ihtimal var. Ya bu ülkedeki gerçek fakir sayısı çok az ve insanların çoğu fakir rolü yapıyor. Ya da insanlar fakir ama kimse yıllarca borçlanmaktan çekinmiyor.
    Ben kendi çevremde ve gözlerimde şunu gördüm; ciddi anlamda parası olan insanlar ve ve lafı geçince hemen fakir edebiyatına başvuruyorlar. Ötekiler ise ciddi anlamda sıkıntı içinde olsalar da kredi borçları ile yaşamayı hayat tarzı haline getirmişler.
  • Ulkede araba satislari iyi diyenler tiner mi cekiyor napiyor arkadaslar. İstatistiklere bir bakin, diger ulkelerle oranlara bir bakin gozunuzu seveyim. Cahil gibi gozunuzle uc bes arac gorup yorum yapmayin.

Trafikte ortalama arac yasi 13’tu daha gecen sene, harbiden sizin kafalar sikintili. Ulkede bisiklet alana kredi veriyorlar, gelmis hala millet zengin diyorsunuz.

İstanbul'da yer gök Mercedes CLA olmuş durumda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 6 Haziran 2020; 15:53:55 >

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Boğaziçi mühendislik fakültesi mezunlarıyla iki sohbet et bakalım akıllı hissediyor musun kendini. ODTÜ, Bilkent falan da olur
    Ben hissetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 6 Haziran 2020; 15:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OOYEAHH

Ben mersindeyim iş geregi adanayada sürekli giderim gerçekten bu cla deli gibi her yerde görüyorum çok iyi satıyor bence kasada güzel ama.
    Aynen kasa güzel olduğu için çok iyi satıyor.

Dü dikkatimi çekti benim de. Siyahını geçen bir arkadaşım aldı. Caddede de fümesi beyazı siyahı falan taksi gibi her yerden çıkıyor.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Başlıkta verilen mesaj araç satışıyla alakalı değil hocam siyasetle alakalı. Hani herkes aç diyorsunuz her yer Mercedes falan filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Ambleme para verilir bence o ayrı konu. 390 bin lira bu kurla artık çok değil otomobil için. Aynı paraya başka bir sıfır araç öner teknoloji olarak karşılaştıralım. 2 full ekran var biri dokunmatik diğeri hayalet göstergeli. Aracın her yeri sensör dolu. Yeni tasarım dili ve donanımıyla çoğu rakibinden çok daha iyiyken 90ların teknolojisi demene anlam veremedim. Çok dolu bir araç ve yeni tasarımı çok şık özellikle arkası. Bir de ön paneli GT yaparsan tam bir canavar oluyor Yeni kasa A180d var bende ilerde umarım bütçe bulursam CLA'ya geçmek istiyorum.

Alıntıları Göster
    Aynen bu vergilendirme sistemi ve kurlardan ötürü 390,000 artık anormal bir para değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Ulkede araba satislari iyi diyenler tiner mi cekiyor napiyor arkadaslar. İstatistiklere bir bakin, diger ulkelerle oranlara bir bakin gozunuzu seveyim. Cahil gibi gozunuzle uc bes arac gorup yorum yapmayin.

Trafikte ortalama arac yasi 13’tu daha gecen sene, harbiden sizin kafalar sikintili. Ulkede bisiklet alana kredi veriyorlar, gelmis hala millet zengin diyorsunuz.

Fiyatlar yüksek olduğu için çoğu kişi araba alamıyor bu ülkede. Bu doğru ancak her şeye rağmen şu zamanda bile Mayıs ayında inanılmaz bir otomobil satışı gerçekleşmiş durumda. İnsanlar bunu görmezden gelmeye çalışıyorlar. Mayıs ayında adam akıllı sokağa çıkamadık ama binlerce Mercedes satılmış şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Boğaziçi mühendislik fakültesi mezunlarıyla iki sohbet et bakalım akıllı hissediyor musun kendini. ODTÜ, Bilkent falan da olur
    Ben hissetmiyorum
    Bu ülkedeki mevcut eğitim sistemi insanların zeka seviyesine göre üniversite konumlandırması yapmıyor. Kaldı ki o okullardan mezun olanların çoğunluğu da artık eskisi kadar iyi şartlarda çalışıp maaş alamıyorlar. Boğaziçi ve ODTÜ mezunu ne kadar arkadaşım varsa 3-4 sene içinde Avrupa'ya gitmek zorunda kaldılar. Bu ülkede akıllı adam üniversite okuyup beyaz yakalı olmaz. Okuyan adamı direkt harcayan bir sistem var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.