Şimdi Ara

İstanbul'da yer gök Mercedes CLA olmuş durumda...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
7.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayıs ayı satışlarından sonra görüyoruz ki Mercedes satışlarda ciddi anlamda fark atmış. İstanbul'da da karantina sonrası trafikte çok fazla yeni kasa 2020 model CLA görmeye başladım. Geçen ay bir arkadaşım da 390,000'e satın almıştı. Şu an bayilerde araç kalmadığı için birçok insanın beklediğini ve siparişlerin Temmuz sonrasına kadar uzandığını söylediler. BMW 3 serisi yerine sanırım CLA tercih eden daha çok oldu.

Demek ki bayilerde araba da olsa artık her köşe başından CLA çıkacak.

• Gayet mantıklı araba için o meblağ ayıracak bütçem olsa benim de ilk tercihim olur, aklın yolu birdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama sorsan herkes aç.

Allah bereket versin ne diyelim. Para var tabi alıyor insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

Gayet mantıklı araba için o meblağ ayıracak bütçem olsa benim de ilk tercihim olur, aklın yolu birdir
    Faiz oranları da makul seviyede olduğu için sanırım insanlar CLA almayı tercih ettiler. Bir de eski kasa tam ucuz yollu CLS gibi duruyordu, güncel modelde daha albenisi yüksek bir tasarım diline sahip olmuş.

Zaten bu zamanda ortalama C sınıfı dizel-otomatik ikinci el araba için bile 150,000 TL'yi gözden çıkartmak gerekiyor. Sıfır kilometre alıyorsun, dizel-otomatik tercih ediyorsun ve aldığın araba da Mercedes. Bence piyasadaki ikinci el 250,000 TL'lik Focus ilanlarından sonra CLA F/P aracı bile olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Ama sorsan herkes aç.

Allah bereket versin ne diyelim. Para var tabi alıyor insanlar.
    Sorduğunda öyle tabi. Maddi sıkıntı yaşadığını iddia eden kuzenimde bile Volvo S60 var. İmkansızlıktan ötürü altındaki 3.20d'yi satıp Passat alanlar var ülkede.

Allah herkese daha iyisini versin. Şu salgın döneminde bile caddede arka arkaya renk renk CLA'lar falan geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Sorduğunda öyle tabi. Maddi sıkıntı yaşadığını iddia eden kuzenimde bile Volvo S60 var. İmkansızlıktan ötürü altındaki 3.20d'yi satıp Passat alanlar var ülkede.

Allah herkese daha iyisini versin. Şu salgın döneminde bile caddede arka arkaya renk renk CLA'lar falan geçiyor.

Alıntıları Göster
    Herkesin keyfi yerinde. Dediğin gibi Allah herkese iyisini nasip etsin. Yeter ki yalan söylemesinler.

• İstanbul zengin memleket olarak görülebilir ama şunu unutuyorsunuz 20 milyonun 2 milyonu iyi yaşıyor 18 milyonu aç yaşıyor.

• 2 lira asgarı ucretle ınsan somurursen ferrarı bıle alırsın ama yollar bozuk bızım ulkede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Herkesin keyfi yerinde. Dediğin gibi Allah herkese iyisini nasip etsin. Yeter ki yalan söylemesinler.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. İnsanların keyfi yerinde olmasa zaten şu zamanda bu kadar araba da satılamazdı milletin elinde son model telefonlar da olmazdı. Herkesin üstü başı giyimli, en iyi yerlerde tatil yapıp içiyorlar. Demek ki millet halinden memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

İstanbul zengin memleket olarak görülebilir ama şunu unutuyorsunuz 20 milyonun 2 milyonu iyi yaşıyor 18 milyonu aç yaşıyor.
    İşini bilen 2 milyon insan var ve onlar krallar gibi yaşıyor. Halkın çoğunluğu fırsatları değerlendirmesini bilmiyorsa artık o da onların sorunudur.

İşini bilen kazanıyor.
  • 90 ların teknolojısı almaya cok meraklılar ambleme para verılırmı yazık gunah
  • quote:

Orijinalden alıntı: treyturop

2 lira asgarı ucretle ınsan somurursen ferrarı bıle alırsın ama yollar bozuk bızım ulkede
    2 liraya asgari ücret alan adamda vasıf ve nitelik yoksa ne yapacaksın peki? Sen işveren olsan kalkıp da 10 kağıt mı vereceksin?

Gerçekçi olalım beyler, halkın çoğunluğu vasıfsız. İşveren de bunu bilip kullanıyor.
  • quote:

90 ların teknolojısı almaya cok meraklılar ambleme para verılırmı yazık gunah
    Çok beğendim ben arabayı.
  • Renault motoruyla beraber oldukça tuttu.

• quote:

2 liraya asgari ücret alan adamda vasıf ve nitelik yoksa ne yapacaksın peki? Sen işveren olsan kalkıp da 10 kağıt mı vereceksin?

Gerçekçi olalım beyler, halkın çoğunluğu vasıfsız. İşveren de bunu bilip kullanıyor.

Alıntıları Göster
    ınsaat muhendıslerı iş bulursa asgarı ucret alıyor daha nasıl gerçekçı olalım? Sen ulkeden haberın yok galıba
  • quote:

Çok beğendim ben arabayı.

Alıntıları Göster
    arka koltuga otur ılk cukurda benı alıntıla
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

Renault motoruyla beraber oldukça tuttu.
    Satın alan çoğu kişi onu bilmiyor. Çoğu insan forumlara girip bunları araştırmaz.
  • quote:

ınsaat muhendıslerı iş bulursa asgarı ucret alıyor daha nasıl gerçekçı olalım? Sen ulkeden haberın yok galıba

Alıntıları Göster
    Forumda konusunu açtık defalarca. Akıllı adam bu ülkede mühendis olmaz dedik. O insanların kendi tercihleri beni ırgalamaz.
  • quote:

arka koltuga otur ılk cukurda benı alıntıla

Alıntıları Göster
    Tamam.
  • AVM otoparklarında dolaşıp ekonomi yorumlamaktan zehirlendin galiba egzoz gazından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Haziran 2020; 14:50:39 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.