Şimdi Ara

İSTANBUL BİLİŞİM PİŞMANLIKTIR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sicak fırsatlarda istanbul bilisimle ilgili konu varmi yokmu detaylı bakmadığım için yazma gereği duydum ben ve çoğu insan gibi mağdur olmasını istemem kimsenin bu firmanin biran once ticareti durdurulmalı lütfen sicak fırsat olarak link paylaşıp insanların mağdur olmasina vesile olmayın su linki bakmanız yeterli
    https://www.sikayetvar.com/istanbul-bilisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul Bilişimden piyasan 250 TL aşağı diye ürün aldım. Tedarik süresi 15 gün yazmalarına rağmen 1 aydır ses yok. Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız, şanslı iseniz 30 dk sonra ulaştığınız müşteri temsilcisi hep aynı yalanı söyleyip stoğumuza giriyor hemen göndericez yalanı ile 1 hafta da sürekli oyalamakta. Paranızı geri almak ta tam bir ölüm olduğu söyleniyor. Çok pişmanım ordan almakla...
  • Bugün merkezine gitip iadeyi yaptırdım yoksa gondericekleri yoktu iade bekliyorsanız merkezlerine uğrayın

• Stoklarında olmayan malları satan ciddiyetten uzak bir firmadır, bulaşmayın.
  • önceden böyle değillerdi ne oldu bi firmaya 3 gün bile beklediğimi hatırlamıyorum
  • Bugün aradım stoğa 15 ocak 2020 de girecekmiş yani doğru ise siparişten 48 gün sonra. Riske girmedim iptal ettirdim, merkezine gitme şansım yok. Bakalım parayı almak için ne kadar daha uğraşacağım. Yorumlar son birkaç aydır çok kötü...
  • firmalar siparişleri çin'den veriyorlar galiba. artık stokta tutma işi bitmiş.
  • Bu firma senelerdir böyle, zamanında şikayet vardı hala var o kadar insan gidiyor hala buradan alışveriş yapıyor, geçmiş olsun hepinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunn55_

Bugün aradım stoğa 15 ocak 2020 de girecekmiş yani doğru ise siparişten 48 gün sonra. Riske girmedim iptal ettirdim, merkezine gitme şansım yok. Bakalım parayı almak için ne kadar daha uğraşacağım. Yorumlar son birkaç aydır çok kötü...
    Merhaba, ben de 26 sında iptal ettirmiştim mh den. 10 iş günü daha geçmedi ama sizdeki durum nedir, paranızı alabildiniz mi?

• bilişimbank hayırlı olsun. önceden iyiydiler. ben airport avm deki mağazasına yakın yerde ikamet ediyorum. baya bi alışverişimiz oldu önceden en son 2015 te lg g3 almıştım onda da çok sorun yaşadım bi daha da bişey almadım zaten o zamanlardan belli ediyordu geleceğinin olmadığı hep ithalatçı garantili ürünler satıyorlardı havale ile satın alanların işleri zor kartla alanlar alabilirler paralarını
  • nereden biliyorsun diye sormayın. yaklaşık 45 çalışanı var. küçülmeye giden batan vs. bir yer bu kadar işçi çalıştırır mı? hem daha yeni satın alındı ediz akın tarafından. hedefler vs. var. ben de sipariş verdim daha 1 hafta oldu. beklemedeyim. içim rahat şu an. ha ürün gelir gelmez para iadesi falan belki olur ama geç olur. garanti olur. sıkıntı yapmayın.
  • Bu firmanın özelinde konuşmuyorum, belki türkiyenin en sağlam firmasıdır onu bilemem.
    Yalnız sipariş verilip ürün tedariği konusunda sıkıntı yaşanan her firmaya temkinli davranmak gerekir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atesbaz -- 7 Ocak 2020; 16:54:20 >
  • secoo120 kullanıcısına yanıt
    Firmaya yaklaşık 10 mail attım. Müşteri hizmetlerini düşürebildim birkaç kez (sabah saat tam 9.00 da ararsanız hatta 1-2 dk önceden aramaya başlarsanız) sonunda bankaya harcama itirazı yaptım. Bankadan aradılar bilgileri aldılar. En son icraya vereceğimi söyledim (10 iş günü sonunda gerçekten verecektim.) 10 iş günü olmadan parayı hesaba yatırdılar.
  • 10 iş günü muhabbeti yalan arkadaşlar yatırdıkları yok ne kadar sesiniz çıkarsa o kadar erken yatiriyorlar parayı yakininizda sube falan varsa gidin söyleyin hemen yaparlar yapmadıkları takdirde ne olacağını tahmin ediyolardir az çok isi biliyor adamlar, çoğu kişi parasıyla rezil oluyor buna bir dur demek lazım insanları kandıriyorlar, çoğu kişi ugrasmak istemediği için hala ticaret ayağına insanların parasını gasp etmeye devam etmekte, ben cimer üzerinden ticaret bakanlığına yazdım sizde yazın sikayetler cogalirsa belki sesimiz duyulur, şikayet etmek 2 dakikanizi almaz arkadaşlar çiftlik bank gibi paralarla sırra kadem basmiyacagi ne malum artık bu firmaya birisi DUR DEMELİ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrts61 -- 11 Ocak 2020; 4:45:14 >
  • ispirliyik İ kullanıcısına yanıt
    Arkadaş İstanbul Bilişimde çalışıyor büyük ihtimal hakkınızı arayın kimse paranızı keyfine göre kullanıp prim yapamaz, kullandırtmayın beyler

• TV Satın aldım.. Her defasında gelecek dediler ama gelmedi, her defasından sevkiyat gecikmesi bahanesini öne sürdüler. Hep bir tarih veriyorlar ama ben o tarihte de gelmez deyip ileri bir tarih vereceksiniz diye direkt onlara söyledim, yani inanmadım.. 1 ay geçti ama hala tv ortada yoktu.. O an iade sürecini başlattım.. 15 gün içinde yatacak dendi.. ve 15. gün öğleden sonra yatırdılar paramı.. ilk defa bulaştık bu firmaya, bu da son oldu...sabah saatleri tenha oluyor, o zaman arayın

ucuz fiyat vererek yem atıyorlar, stokta olmayan malı stokta varmış gibi gösteriyorlar..benim gibi oltaya takılan çömezleri avlıyorlar. uyanık olun, oyuna gelmeyin
  • nanokatolog.com da aynı türden dolandırıcı 3 aydır iade bekliyorum. tüketici hakem heyetine şikayet edildi. bilginiz olsun.
  • samsunn55_ kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıysam günlerdir paramı alamıyorum. 15 iş günü geçti sinirden çıldırıcam. Harcama itirazı için herhangi bir sunacak belge yok onay kodunu, harcama dökümü ve 10 iş günü içinde iade edilecektir diye bişey yolladılar bunları yolladım sonuç olumsuz çıkabilir dedi banka yetkilisi. Ptesi genel merkeze gidicdm orası da aktif mi bilmiyorum. Siz itirazı nasıl yapmıştınız?

• secoo120 kullanıcısına yanıt
    Istanbulda tanıdık varsa rica et İstanbul Bilişim mağazasına gitsin ordan yaptirtirlar hemen

• mrts61 kullanıcısına yanıt
    İstanbula çok uzak değilim avm deki mağazaya mı yoksa Şişli deki merkez adresine mi gideyim? Bu bahsettiğim 2 yer de hala faal mı onuda bilmiyorum boşuna gitmeyelim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.