Şimdi Ara

Istakoz Yiyen Ağır Yıkıktır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Istakoz yenilir mi be yiyen ağır yıkıktır zenginler harbiden parayı neye harcayacağını ağzının tadını bilmiyorlar ben hayatımda hiç balık bile yemedim. yememde zaten ama balık Istakoza göre daha temiz gözüküyor Istakoz nedir ya nasıl mide var millette o zaman kara böcek kertenkele filanda yiyin. bir de bu iğrenç şey pahalıymış la Bedava verseniz yemem onu. birde çinlilerle dalga geçiyorlar böcek yiyorlar diye. karıcayı yerim Istakoz yemem. yarın öbür gün çocuğunuz olursa 8-9 bacaklı doğabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 14 Ekim 2019; 0:25:19 >

• Istakoz yiyen üstün ırktır

Yaşasın vejeteryanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Istakoz yiyen üstün ırktır

Yaşasın vejeteryanlık
    bana bedava getir yemem yarın öbürgün çocuğunuz olursa 8-9 bacaklı doğabilir :DD
  • Valla ben döner ve kebaptan bıktım.Türkler başka bir şey bilmiyor
  • aga parasın olan yiyor, muhtemelen de tadı güzeldir.
  • Gecen gun kardesim esi ile gitmis denemek icin geldiler ee ne yaptiniz dedim.

Abi 450 TL hesap odedim bogazimdan asagi kayip gitti bir sey anlaamdan geldim dedi.

Iyi halt yedin dedim bende kapandi mevzu.

150 TL daha koyar ustune Aksarayda kuzu cevirme yerdik halbuki git parayi istakoza gom is mi simdi bu.
  • Istakoz da heç et yok her yeri kabuk , kaynatılmış keçi kellesinde daha çok et var. Istakoz yemeğin kelle yiyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda hiç balık yemedimden sonrasını okumadım.

Belli oluyor omega 3 ve diğer gerekli vitamin ve mineralleri alamamışsın sonra da böyle yıkım olmuşsun.

Neyse ıstakozum soğuyor..

• Bir ergen konusı daha memlekette et balık tüketimi az malesef olan beyinlere oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dikkat troll var

• Haftada 2 kere yiyoruz. Enayiyiz ama fakir değiliz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz abartı olmuş karınca yerim fln
  • Havyarı nasıl yiyorlar ben de onu anlamıyorum

• Aslında ıstakoz 1800lerde fakir yemeğiydi. Haklısın bir yerde ama sonra kapitalizm girdi araya

• İstakozda glukozamin olması lazım eklem sağlığı için çok iyi. Sporcuların ve yaşlıların yemesi lazım. Olsada yesek

• quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

bana bedava getir yemem yarın öbürgün çocuğunuz olursa 8-9 bacaklı doğabilir :DD

Alıntıları Göster
    Bence karıncaya devam yarın öbür gün çocuk olursa çalışkan olur

• La sen otur salçalı ekmek ye. Vitalı da olur.
  • İstakoz da yengeç de bana çok savaşçı ve onurlu hayvanlar olarak geliyor. O muhteşem mavi yengece küçük bir sopa uzatın asla kaçmaz. Çat çat savaşmaya başlar. O koca hayvandan iki gram et çıkıyor. O minicik eti yemek için o harika hayvana kıyıyoruz.
    Ben sadece bu iki nedenle katiyyen yemiyorum ne yengeç ne de istakoz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.