Şimdi Ara

Antibiyotiğin zamanı geçti bir şey olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
90.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normalde 11.30 da içtim sabah gece de 23.30 da içmem gerekirdi ama ben 1.00 de içtim yani 1.5 saat geçti sorun olur mu beyler ve yarın yine 11.30 da mı içmeliyim ( eski saatinde ) yoksa bir de mi içmeliyim ?

• gündüz : 13:00
    akşam : 22:30'da içiyorum bir şey olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKUMAYINZEBANİ

bişey olmaaz

peki yarın normal saatinde mi içmeliyim yoksa bugün geç içtiğim için bugünün saatine göre mi içmeliyim yarın da ?
  • Yarın sabaha çıkaamazsan, öğleye biz seni sokarız şeye... bilirsin işte prosedür bu pamuk filan

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Yarın sabaha çıkaamazsan, öğleye biz seni sokarız şeye... bilirsin işte prosedür bu pamuk filan

kardeş dalga geçme ya niyeyse kafama taktım bunu
  • Sıkıntı olmaz yanlız mümkün mertebe antibiyotiği oral yolla alma, mideye zararı olabilecek bir hap, özellikle 1000lik filan çok fena, sık sık hasta olan biri isen doğal antibiyotik dedikleri şeyleri kullan çok lazımsa antibiyotik iğne kullan. Geçmiş olsun.

• quote:

Sıkıntı olmaz yanlız mümkün mertebe antibiyotiği oral yolla alma, mideye zararı olabilecek bir hap, özellikle 1000lik filan çok fena, sık sık hasta olan biri isen doğal antibiyotik dedikleri şeyleri kullan çok lazımsa antibiyotik iğne kullan. Geçmiş olsun.

500 lük kullanıyorum boğazım iltihaplanmış kendimde baktım 4 tane küçük beyaz nokta gördüm yutkunurken çok acıyor ya geçmezse yanarım ben yemek falan yiyemiyorum acıdan bu arada yarın normal saatinde mi içeyim yoksa bugünkü saate göre mi içeyim

• Sakin bisey olmaz. Antibiyotik o kalp ilaci degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: oztrlknur

Sakin bisey olmaz. Antibiyotik o kalp ilaci degil.

boğazlarımın acısından ne bir şey yiyebiliyorum nede içebiliyorum biran önce geçmesi lazım 2 gün sonra bitecek geçmezse o zaman yandım ben o yüzden kafaya taktım sadece
  • Aradan 10 saat geçiyorsa birsey olmaz (denenmedi). Sıkıntı olmazsa yazın burdan

• Fıstıklı olsun

• quote:

Aradan 10 saat geçiyorsa birsey olmaz (denenmedi). Sıkıntı olmazsa yazın burdan

yarın normal saatinde içeceğim yine bir şey olursa yazarım
  • Welcome to Hell

• eğer 12 saati geçirirsen fayda etmez diye biliyorum. sen bu gece 1'de içtiysen yarın öğlen 1'de iç sonra gece 1'de iç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.