Şimdi Ara

İşletim sistemli modem! 'Keenetic Extra DSL incelemesi' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
12.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Bu mesaj silindi.
    Evet ulaşılamıyor hiç bir şekilde servislerine falan. Tek güvencem vatan bilgisayardan almış olmam. Bir sorun olursa vatan bilgisayara götürürüm onlar verir servise onlar ilgilenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Vatanbilgisayar hiç bir şey yapamaz, bir markaya hiç bir mecradan ulaşılamıyorsa bu büyük bir sorundur ve markanın müşterilerine verdiği değeri gösterir diğer rakipleri aptal mı o kadar yatırım yapıyor çağrımerkezi teknik servis vb. gibi de bi bunlar mı akıllı?? he ucuz etin yahnisi deyip geçilecek bir mebla olsa anlarım da 300 tl bana göre çöpe atamayacağım kadar ciddi bir para....
  • 550 TL civarı satış fiyatı var. Fiyat/performans bir ürüne benziyor. Çoğu ülkenin fiber ve docsis kullanmasından dolayı adsl/vdsl barındıran kaliteli modem router bulmak yıllardır imkansız. Modem özellikli routerlar da bu seviye özellikleri sadece Netgear ve FRITZ!Box ürünlerinde görebiliyorduk. Bu fiyatlar da bir markanın bunu sunması bizim gibi ülkeler için güzel bir durum. Fakat bu seviye de özelliklerin yanında usb 3.0 ve Gigabit ethernet olmasını isterdim.

• WPS açığı malum. WPS özelliğini kapatma ayarı var mı? Kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Almayı düşünüyorum.
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    Evet wps kapali olarak devre dışı bırakabilirsiniz..

İşletim sistemli modem! 'Keenetic Extra DSL incelemesi'

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Son olarak şifre korumasını wpa2 seçmişsiniz. WPA3 yok muydu bu modemde?
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    wpa3 var tabii ..

fakat wpa3 destekleyen ürün kullanmıyorum şimdilik .

İşletim sistemli modem! 'Keenetic Extra DSL incelemesi'

• Yeni bir modem alma arayışındayım. Ev için ortalama 120 mt2 lik bir dairede kullanacağım . Sizce bu modemi mi almalı yoksa aynı fiyata sahip olan ASUS AC55U modelini mi alma lı ?

• detanaoq kullanıcısına yanıt
    MBps(MB/s) ve Mbps(Mb/s) farklı şeylerdir. 100MB/s değil bu cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keenetic Extra DSL modemi yeni aldım arkadaşlar. İcerisinde torrent isletim uygulamasi var ve bir sorum olcak. 240 gb ssd ve hdd kutusu alip usb uzerinden torrent indirmek istiyorum. Birincisi modem uzerinde bulunan usb 2.0 bu ssdyi ek güç kaynagı olmadan calisabilirmi. İkincisi usb portu kac gb hdd ye kadar destek veriyor acaba guc kaynagi olmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: savas_145

Ben 2 aydan fazladır kullanıyorum cihazı. Asusun kopma sorunları ve tplinkin ısınma sorunlarından sonra ilaç gibi geldi yeminle iyilik almişim. TV telefon tablet derkenn11ç10 dan fazla cihaz bağlanıyor ve ne ısınma ne bişey banamısın demiyor. Kime ne hız gideceğini yonetebiliyordunuz. Bu sayede herkez ihtiyavıma göre mutlu mesut kullanıyor. 5ghz temiz calısıyor ve menzili Asus ile tplimkten cok daha iyi. Router özelliğini, torrentini USB veri aktarımını denedim ve hicbir donma vs yasamadım. Bence tek handikapı eternet portlarını 100mbit olması. Onun dısında cavar gibi.

Ayrıca kurumun iletişimi cok iyi merak ettiklerini bazen mail ile yazıyorum. Ertesi gün mutlaka cevap veriyorlar. Hız olarakta 35mbit baglantım var aynı odada 5ghz ile 33 ün altına duamuyor. Cogunlukla 34 civarı seyrediyor. 2.4 te ise 30 un altını daha hic dustugunu gormedim.

Bence bir şans verin. Kesinlikle memnun kalacaksınız...
    Usb2.0 kac gb hdd destek veriyor ve 240 gb ssd yi baglasam ekstra guc kaynagi istermi.

• Achilles50 A kullanıcısına yanıt
    500gb mini HDD "usb 2.0" ile kullanıyorum.

240gb SSD ile de sorun çıkartmayacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba İpli Jeton,

KeeneticOS modüler işletim sistemi diğer işletim sistemlerinden çok farklı özellikler sunmakta olup sürekli olarak geliştirilmesi, yaşanabilen problemlere anında müdahale edilerek cihazların daha stabil çalışmasını sağlamak ile birlikte en güncel teknolojiyi müşterileri ile bulut yazılım sayesinde anında buluşturabilmektedir.
    yav he he 550 TL buna mı vereceğiz... Arkadaşın da söylediği gibi her modemde işletim sistemi vardır ve bu genellikle linux busybox olur..
  • https://www.youtube.com/watch?v=m37uzAMvqZc&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keenetic Modem ve Routerlara Bağlı USB belleğe Uzaktan Erişim

https://www.youtube.com/watch?v=m37uzAMvqZc&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Network bölümüne de yazdım burası daha aktif görünüyor.

Markanın Zyxel ile bir bağlantısı var mı? Bana onu anımsattı.
  • Elektrotek kullanıcısına yanıt
    merhaba

evet Keenetic firması 2010 yılında kurulmuş , daha önce zyxel ile çalışıyormuş , daha sonra kendi başına üretim yapmaya başlamış...

bakınız ; https://keenetic.com.tr/tr/company/about

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 1 Ocak 2020; 23:29:43 >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Umarım tüm bağlantısını koparmıştır.(üretim,tasarım, yazılım vb.)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.