Şimdi Ara

İşletim sistemli modem! 'Keenetic Extra DSL incelemesi' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
12.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Evet ulaşılamıyor hiç bir şekilde servislerine falan. Tek güvencem vatan bilgisayardan almış olmam. Bir sorun olursa vatan bilgisayara götürürüm onlar verir servise onlar ilgilenir.

Alıntıları Göster
    X-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:27:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bseeek B kullanıcısına yanıt
    mbps demedik 100MB/S 1gigabitperseconds... sen anlamasanda 10/100 ethernetle satılan pahalı çöp...
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    Extra DSL al ve gör farkı.. çok başka bir şey... harika.. donanım da yazılım da süper, parayı unututm hediye gibi geldi bana...
    15 gün cıvarı araştırdım. bu sefer güzel falan ile almayacğaım dedim Bu ürüne karar verdim, aynen anlatıldığını gibi çıktı...

Marka da oyle yeni değil, 2010 da kurulmuş, 2018 de resmi olarak kurulmuş türkiyede, 2019 agustosta açılış yapmış, 7-8 aydır ürünler piyasada kullanılıor görünüyor, firmanın başındaki de eski Zyxel türkiey kurucusu 10 yıl genel müdürlüğünü yapmış bir kişi. internette çok haber bilgi var. ürünelr 3 yıl garantili, kayıt yaparsan 4 yıl garanti kampanyada bu aralar. vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythBuster34 -- 18 Nisan 2020; 22:20:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Cihaz guzel olsada bu fiyattan alamiyoruz bir cogumuz hem marka kapali kutu elimize alip bakamiyoruz kullanan kimse yok cevrede hemde gigabit portu yok ve rami dusuk rakiplerine gore .
    Ultra modelide cok pahali guzel bi indirim sart benim gibi arayip cihaz bulamayanlar icin gozumuzu karartip alamiyoruz . Ayrica meditek cpu lu stabilitesi hakkinda suphelerim var kapali kutu hic bisey bilmiyoruz . Video incelemeler haricinde

Fiyat politikasi cok fahis ve yanlis Turkiye nin ekonomik sartlarinda . beni ise alin bunyenizde pazarlama ve fiyat politikasi uzerine satislariniz patlar Turkiye network piyasasinda

Extra dsl 200 250 tl
    Gigabit 350 tl
    Ultra 400 450 tl
    Gibi..
    Ayrica dsl ozelligi haric ultra ve gigabit modelleriniz olmali . Ben alinca dsl olarak kullanmayacam ve bosuna dsl icin para odeyecem .zaten cinden geliyor uretim maliyetleri belli cihazlar bunlar .oyle 3 4 kati oranla fiyatlarla benim malim bu alan alsin derseniz satilmaz . Ne olur soyleyim size benim gibi hepsiburadada bakar kapar fiyati yuksek diyip . Yine bilindik markalara gider alir . Bu katilikla olmaz bu is yazilim var bizde demeyin isletim sistemsiz cihaz zaten yok hepsi bir isletim sistemi ile calisiyor

Bunlar Olursa satar yoksa okur gecer herkes bilinen markalari tercih eder
    X-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:23:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    200 250 liraya satılan modemle bu extra modelini bir tutmak ne kadar mantıklı bilmiyorum Mercedes markasini Hyundai fiyatlarını tavsiye etmek gibi bişey olmuş.. Ayrıca fiyatları dibe çekip satış patlaması yapmak ilk okul mezunu birininde yapabileceği birşeydir.. Bana kalırsa keenetic yavaş yavaş piyasaya oturuyor fiyat indirmesine gerek yok hele ki doların sürekli arttığı bir ortamda bu çok zor genel anlamda baktığımızda her 10 kişiden 9u memnun 1 kişisi değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyiny2099 -- 19 Nisan 2020; 0:44:5 >
  • Bence de... yeni bir kalite ketirdi piyasaya..... menuniyette birde şöyle düşünmek lazım, bir üründen memnun olanlar çok konuşmaz genelde, sorunlu olanlar daha çok şikayet eder. Bura rağmen memnuniyet çok yüksek. bence %99 memnun insanlar. şikayetler de genelde ya bilgi eksikliği yada hattıyla ilgili konular. çözümler çok iyi hızlı. bazıları modemle alakalı bile değil görünüyor. %100 imkansız :))
  • MythBuster34 M kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt
    Bu arada, WebDAV gelmiş Keenetic OS e CGNAT kullananlara müjde, dosyalarımızı artık ISP gerçek IP vermese de paylaşabiliyoruz, uzaktan erişebiliyoruz

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360012308540-WebDAV-protokol&#252;-ile-bir-USB-s&#252;r&#252;c&#252;s&#252;ne-bağlanma

• MythBuster34 M kullanıcısına yanıt
    Bence şikayetler şuda olsaydı iyiydi şikayetleri onlara da en güzel cevabı Keenetic veriyor şuda olsaydı tamam yaptım artık var 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Mercedes her zaman Mercedestir Mercedes’in Mercedes olduğunu anca Mercedes’e binenler biliyor sende bence Keenetic sahibi olunca onun Mercedes olduğunu anlayacaksın👍

Hocam artık kullanan çok kullanıcı var ve hepsi memnun gibi☺️

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=141117860

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknotakip_tr -- 21 Nisan 2020; 1:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Hocam Mercedes her zaman Mercedestir Mercedes’in Mercedes olduğunu anca Mercedes’e binenler biliyor sende bence Keenetic sahibi olunca onun Mercedes olduğunu anlayacaksın👍
    Ben zaten keenetic kullanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyiny2099

200 250 liraya satılan modemle bu extra modelini bir tutmak ne kadar mantıklı bilmiyorum Mercedes markasini Hyundai fiyatlarını tavsiye etmek gibi bişey olmuş.. Ayrıca fiyatları dibe çekip satış patlaması yapmak ilk okul mezunu birininde yapabileceği birşeydir.. Bana kalırsa keenetic yavaş yavaş piyasaya oturuyor fiyat indirmesine gerek yok hele ki doların sürekli arttığı bir ortamda bu çok zor genel anlamda baktığımızda her 10 kişiden 9u memnun 1 kişisi değil..
    aaa senin mercedesin kapatunun altındaki motor renault motor çıktı, mercedes değil :) ,Hocam öyle diyorsunuz da , ben kaputun altındaki motora ve kalitesine bakarım açıkçası . ve motorun ederine ,gerisi faso fiso . aynı malın daha üstününü alabiliyosam daha uyguna ,bana satış yapamaz. benim yazdığım zaman da dolar daha düşüktü ayrıca iş konusunda ironi yapmıştım gülelim diye. evet bu satış stratejisi ile bana satamadı satamayacak .

açıkçası alamıyormuydum ? hayır parammı yoktu ! vardı , fakat bu fiyat dayatması yüzünden almadım . yetersiz bir cihaz yazılımla ne kadar modifiyede etse içinde motorun saf gücü ortada ,chipin gerçek değeri ve geçmişi ortada. İstediği kadar modofiye etsinler, bu kazıklandığım hissini değiştirmeyecek düşündükçe , fiyat yüzünden satamayacaklar benim gibi çok kişiye. evet alırdım ,almadım . Bu benim tercihim fakat param da vardı, ama birde parası olmayıp almak isteyen bir kesimde var onları ayrı tutuyorum . ben gıcık bir adamım malesef kalite ve motor gücünü ,su kaynatmayan motoru arıyorum . kasa mercedes motor renault olmasın bu önemli benim için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 21 Nisan 2020; 1:33:10 >

• Mercedes konforunu yaşıyorsun yani😂

Bu senin tercihine kalmış senin alman yada almaman bana bir avantaj sağlamaz piyasaya sonradan girmesine rağmen forumda en çok tercih edilen modemlerden biri oldu bence herşey işlemci değildir 15 kullanici bir modeme bağlanmasına rağmen işlemci yüzde 10 15 civarında çalışıyor Zyxel modemde 10 kişi bağlanınca kendi kendine resetliyordu modem

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Mercedes konforunu yaşıyorsun yani😂
    renault motoru olanlar gaza basınca konforun serap olduğunu anlıyor . buda onun gibi bişey
    Kullansan böyle konuşmazsın, en büyük sorunumuz , öğrenmeden tecrube etmeden fikir üretiyoruz. Hadi kulalnmadık hiç değilse zahmet edip özellikelrie bakalım.

Yazılım donanım süper. ihtiyacım olan en optimum donanımı koymuşlar.

CPU ya bakar mısın? 900Mhz. Başka modemlerin ADSL lerde 200-300Mhz VDSL de 400-600 mhzlerde genelde. Birde Wifi çipi komple ayrı bunda, bunu çok araştırdım diğer kendini öven çiplerde 300mhz N Wifi işlemelrini de ana işlemciye yüklemişler... Bunda ki torrent perfomansı hiç biir modmede görmedim. sürekli evde en az 10 cihaz aktif ve CPU ortalam %20 leri geçmiuor. alet zorlamalarda şişmiyor. kapatıp açmam gerekşmiyor.. oldukça stable hayran kaldım gerçekten.. çok araştırıp öyle karar verdim aldım bir hafta falan oldu kulalnıyorum Müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythBuster34 -- 21 Nisan 2020; 14:2:16 >

Hocam kullanmadan ön yargılı davranıyorsun bence.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.