Şimdi Ara

İşletim Sistemleri Masaüstü Ekran Görüntüleri (Screenshot)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.736
Cevap
11
Favori
215.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 468
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-6F17B5B5B (158 mesaj) Furkan* (120 mesaj) GGGA (61 mesaj) Furkán (49 mesaj) RONSPY (44 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Temalar >> İşletim Sistemleri Masaüstü Ekran Görüntüleri (Screenshot)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4061 Mesaj
    talatcaner

Wallpaperinizı paylaşabilirmisiniz ?
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9707 Mesaj
    1) Masaüstündeki iconları nasıl küçültürüz, benimkisi 1920x1200 çözünürlükte ve iconlar haddinden fazla büyük. (En küçük sekmede şuan, bundan daha küçük istiyorum) [Çözüldü]

2) Messenger'ın iconunu sağ alt tarafa nasıl alırız, söylenilen yöntemleri denedim ve olmadı. [Çözüldü]

3) Bazı arkadaşlar Docks denilen bir program sayesinde masaüstünde programların, klasörlerin ve bunun gibi şeylerin toplandığı bir bölüm kurmuş üzerine gelince büyüyor falan bunun en verimlisi ve W7 ile uyum sağlayan linkini yollarmısınız. [Çözüldü]

4) Masaüstünde hareketli resim olayı varmış bunu istediğim resimleri koyarak harektli olmasını nasıl sağlarız ? Nereden yapıyoruz bu olayı ?

5) Bazılarında ikonlar farklı örneğin; siyah-beyaz ikonlar var bunları nereden bulabiliriz ve nasıl kurarız ? Bi arkadaş link vermiş ama download linkini bulamadım ve nasıl kurulacağınıda bilmiyorum.

6) Bu masaüstünde olan gadget'lerden daha fazla nereden bulup masaüstümüze koyabiliriz ?

7) Windows 7'nin bizim sistemimize kaç puan verdiğini nereden görüyoruz ? [Çözüldü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 29 Mayıs 2009; 15:47:05 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    9707 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 29 Mayıs 2009; 17:09:50 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Buda Benden...

hoca wallpaperını paylaşırmısın sana zahmet hoşuma gitti.
    |
    |
  • Yarbay
    3341 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Aramachus

quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Buda Benden...

hoca wallpaperını paylaşırmısın sana zahmet hoşuma gitti.

|
    |

• Binbaşı
    1872 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: juisecake

Dostum sen rainmeterin hangi sürümünü kullanıyorsun???
    benimki eski heralde..
    o sağdaki sürücü grafikleri felan yok benimkinde....
    elindeki hud.vision ve rainmeteri paylaşırmısın??

Hocam rainmeter'in sitesine girip edinebilirsiniz çeşitli skinler var. Ordan dilediğinizi indirebilirsiniz. Bendede yoktu sitesinden indirdim ama bulamazsanız upload ederim tabi
    |
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: RONSPY

quote:

Orjinalden alıntı: juisecake

Dostum sen rainmeterin hangi sürümünü kullanıyorsun???
    benimki eski heralde..
    o sağdaki sürücü grafikleri felan yok benimkinde....
    elindeki hud.vision ve rainmeteri paylaşırmısın??

Hocam rainmeter'in sitesine girip edinebilirsiniz çeşitli skinler var. Ordan dilediğinizi indirebilirsiniz. Bendede yoktu sitesinden indirdim ama bulamazsanız upload ederim tabi

dostum gönderirsen çok iyi olur..girdim indirdim birkaçtane ama seninkinden bulamadım..indirdiklerim çok gıcık....
    bütün paketleri yollarsan çok sevinirim..
    |
    |

• Binbaşı
    1872 Mesaj
    @juisecake PM attım hocam isteyen arkadaşlarda olursa linkler aşşağıda

http://customize.org/rainmeter/skins/61120 HDD

http://customize.org/rainmeter/skins/40819 Takvim
    |
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: RONSPY

@juisecake PM attım hocam isteyen arkadaşlarda olursa linkler aşşağıda

http://customize.org/rainmeter/skins/61120 HDD

http://customize.org/rainmeter/skins/40819 Takvim

Çok teşekkürler dostum....
    |
    |
  • Binbaşı
    1567 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

1) Masaüstündeki iconları nasıl küçültürüz, benimkisi 1920x1200 çözünürlükte ve iconlar haddinden fazla büyük. (En küçük sekmede şuan, bundan daha küçük istiyorum) [Çözüldü]

2) Messenger'ın iconunu sağ alt tarafa nasıl alırız, söylenilen yöntemleri denedim ve olmadı. [Çözüldü]

3) Bazı arkadaşlar Docks denilen bir program sayesinde masaüstünde programların, klasörlerin ve bunun gibi şeylerin toplandığı bir bölüm kurmuş üzerine gelince büyüyor falan bunun en verimlisi ve W7 ile uyum sağlayan linkini yollarmısınız. [Çözüldü]

4) Masaüstünde hareketli resim olayı varmış bunu istediğim resimleri koyarak harektli olmasını nasıl sağlarız ? Nereden yapıyoruz bu olayı ?

5) Bazılarında ikonlar farklı örneğin; siyah-beyaz ikonlar var bunları nereden bulabiliriz ve nasıl kurarız ? Bi arkadaş link vermiş ama download linkini bulamadım ve nasıl kurulacağınıda bilmiyorum.

6) Bu masaüstünde olan gadget'lerden daha fazla nereden bulup masaüstümüze koyabiliriz ?

7) Windows 7'nin bizim sistemimize kaç puan verdiğini nereden görüyoruz ? [Çözüldü]

Sorunlarını çözmene sevindim arkadaşım yalnız bunları nasıl çözdüğünüde yazarsan o zaman bizim işimize yarayan bir mesaj olur diye düşünüyorum. Şu durumda sorunlarını yazıp yanına çözüldü yazman benim için bir şey ifade etmiyor. Kısaca çözümlerinide yazabilirsin bence.
    |
    |

• Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kcbilir

Wallpaper paylaşabilir misin lütfen ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    buda benden

|
    |
  • Binbaşı
    1421 Mesaj
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

@kcbilir
    anam gadget leri at bakam xD

Şurada vermiştim halbuki:http://forum.donanimhaber.com/m_29885855/mpage_23/tm.htm#31283918

link ölüüüüü
    |
    |

• Binbaşı
    1364 Mesaj
    ben arkadaşa yazmıştım 2 hafta oluyor belki demek görmüyor
    quote:

Orjinalden alıntı: gooogle96

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

@kcbilir
    anam gadget leri at bakam xD

Şurada vermiştim halbuki:http://forum.donanimhaber.com/m_29885855/mpage_23/tm.htm#31283918

link ölüüüüü
    |
    |

• Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Hocam hayatimda hic vista yada win 7 kullanmadim 3 hafta once yeni makine aldim ve ilk olarak win 7 beta kurdum :) baktim bi vista kurayim dedim simdi kurdum allah kahretsin 1 saat sonra win 7 beta ya geri donuyorum :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1872 Mesaj
    Son halini paylaşıyorum arkadaşlar

|
    |

• Yarbay
    11773 Mesaj
    Windows Media Center'ın görselliği çok hoşuma gitti. Albüm kapakları farklı bir şölen oluşturuyor.

|
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Beyler şu Rainmeter programında olan Hava durumu göstergesinde kendi şehrini nasıl ayarlıyoruz ? Bulamadım bi türlü.. New York gösterip duruyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1872 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Cyborgx

Beyler şu Rainmeter programında olan Hava durumu göstergesinde kendi şehrini nasıl ayarlıyoruz ? Bulamadım bi türlü.. New York gösterip duruyor

Hocam Rainmeter değilde Win7 nin kendi aracını kullansan daha iyi bence. Sağ tuş/araçlar diyip ulaşabilirsin sonra zaten yanında ayar sekmesi var ona basıp kendi şehrine ayarlayabilirsin
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Onu biliyorumda.. Rainmeterdeki nasıl oluyor o daha güzel :)
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.