Yarbay
04 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese selamlar,

Yakın zamanda yüksek ihtimalle başlıkta belirttiğim iki modelden birini alacağım ya da şartlara göre 1660 Ti ve RX 5700 referans tasarım fakat bunları saymıyorum yoksa alabilsem direkt RX 5700 alır geçerim.

Başlıkta belirttiğim kartlardan AMD'ye nedense daha yakın duruyorum ancak beni düşündüren kısmı fazla güç tüketimi ve ısı (haliyle yüksek ses). Bu kartın avantajı +2gb bellek ve Forza gibi AMD'ye yakın oyunlarda daha yüksek FPS vermesi.

Özellikle RX590 kullanıcılarının yorumları ne olur? Alırsam 3 fanlı Rog Strix modelini düşünüyorum.
Selamlar,

Acaba Dualshock 4 kolu kablosuz olarak Wii'ye bağlayabilme imkanım var mı? Kablolu olarak sıkıntısız oynanıyor fakat kablo kısa olduğu için rahat olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

Dün bir kedi sahiplendim sarı renkte Chinchilla cinsi bir kedi. Kendisi henüz iki aylık bir dişi. Daha önce kedim vardı yani pek yabancı sayılmam bakımları hakkında ancak dün gece neredeyse uyutmadı. Tek kaldığında miyavlamaya başlıyor gecenin yarısı, beraber de uyuduk çabuk alıştı ama dediğim gibi sürekli miyavlaması var, tepki verdiğimde baktığımda susuyor ama bu sürekli olunca da ben uyuyamıyorum. Sizce neden olabilir bu durum, annesini kardeşini özlediğinden ya da yeni bir eve geldiğinden dolayı yapıyor olabilir mi? Neler yapmamı önerirsiniz?
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarım Windows 8 önyüklü geldi aldığımda (ASUS K56CB), geçenlerde Pisi Linux yüklemek istedim DVD'den ancak bir türlü boot edemedim nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. Yükleyemediğim için onun yerine Linux Mint 17.1 Mate kurdum ancak benim aklım Pisi Linux'ta. BIOS ayarlarından secure boot seçeneğini devre dışı bıraktım, fast boot devre dışı vs. ama ne yaptıysam kuramadım Pisi'yi. Ne yapmam lazım alternatif yükleme seçenekleri var mı sanal haricinde?
Merhaba arkadaşlar,

Çok uzun bir süredir telefonlarla ilgilenmiyorum o bakımdan epey geri kaldığım için sizden yardım bekliyorum. Bütçem 1000-1100 lira civarı. Aklımda bu fiyat aralığında BlackBerry Bold 9780, Samsung Galaxy S Plus ve HTC Desire S var. Bir de diğer taraftan LG Optimus Black aklımı çeliyor fakat LG'ye diğerleri kadar sıcak bakmıyorum. Bunda en önemlisi destek sıkıntısı. BlackBerry'nin benim için avantajı tam Q klavyesi ve e-posta için daha elverişli olması. Ayrıca anlık bildirimleri de cabası. HTC ve Samsung alırsam uygulama bolluğu ve belki benim için en önemlisi sözlük programları. Dokunmatik olması sebebiyle kullanım kolaylığı da var. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya "şunu tavsiye ederim" diyebileceğiniz bir model var mı?

Şimdiden çok teşekkürler...
En güncel ve en iyi ses ve kamera sürücüsü sizce hangileridir arkadaşlar?

Saygı ve sevgilerimle...
Merhaba arkadaşlar,

Bu TOEFL sınavı hangi tarihler oluyor acaba? Sitesine baktım ama pek bir şey anlamadım açıkçası. Sadece Aralık, Ocak ve Şubat'ta mı oluyor?
Merhaba arkadaşlar,

Elimde W800i var, geçenlerde FAR Manager ile akustik atayım dedim, dosyaları silip tekrar atacaktım fakat bu sefer de dosyaları sürükleyince hata verdi. FAR ile de SeTool ile de akustik atamadım. CID numarasını ise tam kesin olarak öğrenebilmiş değilim. Bazı programlar CID 36 diyor bazısı CID 49. Yazılımla işi bitireyim dedim o da nafile. Her iki CID numarasıyla denedim olmadı. Anlayacağınız şuan cihazdan ses çıkmıyor. SEUS ile güncelleme denedim yazılımınız güncel diyor, yeniden de yüklenmiyor. Bana fikir verin arkadaşlar K750i ile hiç bu tarz şeyler yaşamamıştım.
Arkadaşlar nette araştırma yaparken aşağıdaki link karşıma çıktı. Acaba Bada platformu için Angry Birds oyununu hazırlıyor olabilirler mi?

http://rovio.us1.list-manage.com/subscribe?u=63b9f50404dc0d105599c267a&id=bbee698741

Bu arada ben kayıt oldum.
Merhaba arkadaşlar,

Elimde çok sevdiğim bir W950i var. Kasasını komple orijinal olarak değişirtmek istiyorum. Asya Telekom acaba W950i'nin kasasını değiştirir mi?

Teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
Eski kullanıcı adı: Katze

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Turkcell
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
Xbox One
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
WII
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
ORIGINAL XBOX
Oyun Platformu
PS2
Oyun Platformu
PS CLASSIC
Oyun Platformu
PS4 SLIM
Oyun Platformu
GAMECUBE
Takım
Beşiktaş
Steam
azizakgn
TV
Philips
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad
Fotoğraf Ekipmanları
Olympus PEN
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
OCZ
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
Netmaster
Beyaz Eşya
Arçelik
Beyaz Eşya
Siemens
Beyaz Eşya
Beko
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.250
İkinci El Bölümü Mesajları: 145
Konularının görüntülenme sayısı: 460.847 (Bu ay: 628)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.