Şimdi Ara

Windows 7 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.045
Cevap
23
Favori
854.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: carman1tr

hocam kullandığınız loptopun üreticisinin web sitesinden driver indirip onu modlayın.yüklenmesi lazım.ben öyle yaptım.
    arkadaşlar uyuymluluk modunda çalıtırıyor ama bendeki dizüstünde çalışmadı.mecbur üreticinin sitesinden indirip modlayıp öyle kurdum.

quote:

Orjinalden alıntı: tano

Arkadaslar uzun suredir Windows 7 kullanıyorum,su anda 7100 yuklu, ATI x700 Mobility ekran kartim var laptopta, updateden Microsoft suruculerini yukluyor ama ben Catalyst 9.4 yuklemek istiyorum, Mobility Modderla modlamama ragmen catalyst driverlarını yukledıgımde olmuyor.

Bu sorunu asabılen veya mobılıty windows 7 catalyst surucusu yukleyebılen var mı? Tskler..

Hocam yanıt ıcın tskler, HP dv4000 kullanıyorum ancak hp deki official ati mobility suruculerı cok eskı nuhnevıden kalma.
    Amacım yenı Catalyst 9.4 kullanabılmek, bunu mobility icin modlayabilip, laptopta windows 7 ye kurabılen varsa, yolunu anlatırsa sevınırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Psychopath Bird

ben o dil paketini kurdum 7100e ama yarısı tr yarısı ing. oluyo. hepsi tr olmuyo.

Bu senin o kurduğun fan çevirilerinden değil, orijinal
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

quote:

Orjinalden alıntı: Kirk Hammet

Yandaki sisteme W7 7100 yükledim ama acayip kasıyor. Empire Total War'ın kurulumunda 3.6 gb ram yedi. Nasıl düzeltebilirm bu durumu?

en yeni suruculeri yukledin mi?

Evet hepsini yükledim.

quote:

Orjinalden alıntı: recon83

quote:

Yandaki sisteme W7 7100 yükledim ama acayip kasıyor. Empire Total War'ın kurulumunda 3.6 gb ram yedi. Nasıl düzeltebilirm bu durumu?

hangi programla kurdun oyunu? power iso programıyla kurduysan bende de baya kasmıştı oyunların kurulumunda....

Power iso ile kurdum. Ama yine de böyle biraz kasılıyor gibime geliyor. Başka bir sorunu yok.
  • arkadaşlar ben kurdum netteki genel seriallerden biriyle martta bitiyormuş bazıları haziran 2010 diyor bu seriali nasıl bulabiliriz?
  • riva tuner 185.81 in vista driverlarını yüklerseniz çalışıyor arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: raverss

@alicans35 Tr dil paketini nasıl entegre etttin bizede açıklarmısın vlite felanmı kullandın?

vlite kullanmadım.
    Aşağıdaki sitede MUI paketlerinin DVD'ye nasıl entegre edilebileceği ayrıntılı bir biçimde anlatılıyor:

http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t=5189
  • quote:

Orjinalden alıntı: raverss

arkadaşlar ben kurdum netteki genel seriallerden biriyle martta bitiyormuş bazıları haziran 2010 diyor bu seriali nasıl bulabiliriz?

rc sürüm haziran 2010 a kadar kullanılacakmış microsoft abi öyle demiş en son
  • http://rapidshare.com/files/228207148/setup.exe.html

arkadaşlar şurdaki setup a MD5 kontrolü yapacak birine ihtiyacım var. win32 olduğu için ben yapamıyorum 64 bit gerekliymiş. Daha önceki windows 7 benim bir hatam sonucu açılmadı tamir de olmadı. partition tabloları silinmiş sanırım. Recovery konusundada yardımcı olacak birine ihtiyacım var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

riva tuner 185.81 in vista driverlarını yüklerseniz çalışıyor arkadaşlar.

riva tuner driverler de mevcut mu yani otomatik mi kuruluyor yada bi yerden indirmem mi lazim?
  • Turkce dil paketini cd'ye entegre etmek cok zahmetli hiç ugraslmaz, anca korsancıların katlanacagı bir iş Turkce kullanmak isteyen win'den manuel olarak yuklerse cok daha kolay olur.
  • Windows 7 ultimate i 4gb üstü ram le deneyen oldumu acaba gönül rahatlığıyla ram takviyesi yapabilirmiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kcbilir

quote:

ben o dil paketini kurdum 7100e ama yarısı tr yarısı ing. oluyo. hepsi tr olmuyo.

orjinal tr dil paketinin linki verebilir misin acaba??ya da pm artık hangisi kolayına gelirse
  • bende 64 bıtlıgı ındırıp kurucam eskı keyler ıse yarıyormu hanı ılk 7000 ler dagıtıldıgında..
  • arkadaşlar XP çok hoş oldu yaw:D
    nostalji yaşadım
    ama nedense 256 ram görüyor ve ingilizce :((

http://img24.imageshack.us/my.php?image=adszbia.jpg

Windows 7 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 2 Mayıs 2009; 15:10:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kbrdy

quote:

quote:

orjinal tr dil paketinin linki verebilir misin acaba??ya da pm artık hangisi kolayına gelirse

En kolayıma gelen bu başlıktaki son birkaç sayfayı okuman olur
  • quote:

Power iso ile kurdum. Ama yine de böyle biraz kasılıyor gibime geliyor. Başka bir sorunu yok.

power iso programıyla ben kuruncaa bütün rami harcıyodu çok kalsılıyodu pc.... virtual clone programı daha iyi en azından kasma yapmıyor...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kbrdy

quote:

quote:

En kolayıma gelen bu başlıktaki son birkaç sayfayı okuman olur

buldum teşekkürler.
  • artık bundan sonra win7 ana ısletım sıstemım olucak vıstaya bye bye dıyıcem az kaldı yuzde 50 de ındırme bıtsın hemen format cekıcem..64 bıt ın zevkıne varıcam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: carman1tr

arkadaşlar XP çok hoş oldu yaw:D
    nostalji yaşadım
    ama nedense 256 ram görüyor ve ingilizce :((

http://img24.imageshack.us/my.php?image=adszbia.jpg

dostum kaç çekirdekli o pc :D sayamadım baya var :D
  • Hehe :) 4 çekirdekcik sistem :D Q6600 işlemci.

Dizüstünde xp çalışırabilen var mı? ben yükledim ama açarken şu hatayı verdi.dizüstü biosunda hiç ayar yok.sanırım dizüstünde kullanamicam xp yi:((

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.