Şimdi Ara

İskenderun'da öpüşen çifte kimlik soruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
9.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz006

birde otobüste ençok metroda kızın agzına kadar giren yalaka erkek tipleri varya

Ucan tekme atip durmadan saliverilenler var, yalakaya bile gerek yok.
  • Hangi partiden olduğunu söylemeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: thawne

Hangi partiden olduğunu söylemeye gerek yok

Kesin CeHaPe
  • Öpüşenlerden biri türbanlı olsa kimlik sorulmazdı.Öpüşen türbanlılar yüzünden parklara çocuklarımızı götüremez olduk.Tamam kabul onların da hormonu, libidosu var ama vallahi ben görünce utanıyorum onlarda zerre utanma belirtisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otodr -- 13 Şubat 2017; 21:9:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Isteyen istegi yerde opusur kime ne ki? Begenmiyorsaniz kafanizi cevirir gidersiniz. Oyle biri bana denk gelse o kaskini da, kamerasini da, motoru da adama orada monte ederim. Twitter'da yazan birini gormustum, siir gibi doverim diyordu. %100 katiliyorum ve aynisini yapacagimi garanti ediyorum. Siir gibi doverim yeminle. Abi bir daha vur, bir daha vur diye yalvartirim.

Yahu o kadar din gitmis ahlak gitmis vs diyorlar. 38 gunluk bebege tecavuz edenlere, Ensar Vakfi'na, engellilere tecavuz edip beraat edilenlere neden kimse ses cikarmiyor?

Adamla kadinin yaptigi sey suc degil, sonucta kadini cirilciplak yatirip sevismiyor, sadece opuyor. Avrupa yada ABD yada baska modern bir ulkeye gidin ve oyle mudahale edin, bakin ne yapiyorlar. Simdi bunlar kadinin halka acik alanda bebegini emzirmesine de karsi cikarlar. Neden? Adam sag elinden baska biriyle iliskiye girmemis ki, kadin nedir bilmiyor. Acikta ayagini gorse oradan bile tahrik olan bir hayvan kitlesi var. Yok hayvan demeyeyim, hayvanlar bile bu Arap seviciler kadar asagilik degiller.

Tamam sensin, kralsın, yaparsın ama dur hele bir soluklan evlat.

Kafanı çevirir gidersin diye bir şey yok. Bu ülkede örf var adet var gelenek var. Sokak ortasında öpüşmek ne kadar kolay yahu size göre? Ne kadar yozlaşma yaşamışsınız siz öyle maşallah. Yarın öbür gün sokak ortasında sevişen kız kardeşini görünce sende kafanı çevirir gidersin o zaman, ha nasıl olur by_dangerous?

Avrupa ya da A.B.D'den bize ne ? Edepsizlik ve hayasızlık konusunda örnek alacağımız yer A.B.D ise vay zaten bizim halimize.

Bunu kafanıza sokun kardeşim. Burası A.B.D değil. Sokak ortasında rahatça sevişmek istiyorsan sınır kapıları sizin gibilere sonuna kadar açık. Biz örf ve adetlerimize bağlı olarak yaşamak istiyoruz. Yozlaşmak istemiyoruz.

Sağ el ile ne alaka ? Laf olsun da torba dolsun. Sokak ortasında sevişmek ile bunları görmüş olmanın ne alakası var ? Çok aciz durumdasınız. Yapmayın, etmeyin. Ayrıca Ensar vakfına laf etmediğimizi nereden biliyorsun ? Bu neyin yaftalaması ?

Her normal dusunebilen saglikli insan bireyi kafasini cevirir gider. Opusme ile ulu orta sevisme arasinda fark var. Orf ve adetlerine bagli yasa ama yobazlik yapma.

Kiz kardesim de opusse kafami cevirir giderim ne var ki bunda? Akli basinda bir birey, kendi kararlarini kendisi verebilir. Bir seye ihtiyaci olursa zaten soyler bende yardim ederim. Her modern ulkede de bu boyledir.

Aciz durumda falan degiliz. Yoldan motoruyla yobazin birisi gelecek, kiz arkadasimla, sevgilimle, esimle vs yaptiklarima laf edecek, ben de peki abi haklisin hayvaniz biz mi diyecegim? O motoru dedigim gibi o adama monte ederim, hic bir guc de kurtaramaz onu orada.

Ensar Vakfi olayinda ceza alan var mi? Yok. Aile Bakani cikip bir kerecikten bir sey olmaz dedi mi? Dedi. Turkcell hala destek veriyor mu bu tacizci tecavuzcu pedofililere? Veriyor. Benim daha bilmem gereken baska bir sey yok sanirim o konuda.

Ayrica Turkiye Cumhuriyeti Devleti bir Islam Devleti degildir. Adamin / kadinin davranisi hosuna gitmiyorsa ararsin 155'i cagirirsin polisi, onlar kanunlara uygun olarak gerekeni yaparlar. Ama gidip oyle yol kesip yobaz magandacilik yaparsan is farkli yere gider. Hani orf ve adet diyorsun ya, nerede yazar bir magandanin gelip yaninda kiz arkadasi olan birine laf atabildigi? Dua etsin ki laf ettigi kisi buyuk ihtimalle neye ugradigini anlamamis saskinliktan bir sey yapmamis. Baska birine gidip ayni hareketi yapsa ceker silahi vurur. Oyle anlarda hic hapis hak hukuk dusunulmez.

Ben anlatamıyorum sanırım. Ya da siz anlamak istemiyorsunuz. Öpüşmek diyerek yumuşattığınız şey zaten sevişmenin yarısını oluşturuyor.

Kız kardeşiniz ile ilgili olan kısma yorum yapamayacağım.

Kız arkadaşınızla, sevgilinizle, eşinizle yaptıklarınıza tabii ki kimse laf edemez. Asarsınız, kesersiniz, duvardan duvara vurursunuz, sabahlara kadar taktik maktik yok bam bam bam ama bu eğer umuma açık bir ortamda ise emin olun bu ülke bunu kaldıramaz. Ki görüldüğü gibi kaldıramıyor da.

Ensar Vakfı olayı baştan aşşağıya bitik ve batık zaten. O bambaşka bir konu ve bu konu ile kıyaslanamayacak kadar derin bir konu. Sokak ortasında sevişmek ile Ensar Vakfı olayını bir konuda tartışamayız.

• Çomarland oldu iyice güzel ülkem.Her alanda yozlaştık şu 15 senede.
  • quote:

quote:

Isteyen istegi yerde opusur kime ne ki? Begenmiyorsaniz kafanizi cevirir gidersiniz. Oyle biri bana denk gelse o kaskini da, kamerasini da, motoru da adama orada monte ederim. Twitter'da yazan birini gormustum, siir gibi doverim diyordu. %100 katiliyorum ve aynisini yapacagimi garanti ediyorum. Siir gibi doverim yeminle. Abi bir daha vur, bir daha vur diye yalvartirim.

Yahu o kadar din gitmis ahlak gitmis vs diyorlar. 38 gunluk bebege tecavuz edenlere, Ensar Vakfi'na, engellilere tecavuz edip beraat edilenlere neden kimse ses cikarmiyor?

Adamla kadinin yaptigi sey suc degil, sonucta kadini cirilciplak yatirip sevismiyor, sadece opuyor. Avrupa yada ABD yada baska modern bir ulkeye gidin ve oyle mudahale edin, bakin ne yapiyorlar. Simdi bunlar kadinin halka acik alanda bebegini emzirmesine de karsi cikarlar. Neden? Adam sag elinden baska biriyle iliskiye girmemis ki, kadin nedir bilmiyor. Acikta ayagini gorse oradan bile tahrik olan bir hayvan kitlesi var. Yok hayvan demeyeyim, hayvanlar bile bu Arap seviciler kadar asagilik degiller.

Kafanı çevirir gidersin diye bir şey yok. Bu ülkede örf var adet var gelenek var. Sokak ortasında öpüşmek ne kadar kolay yahu size göre? Ne kadar yozlaşma yaşamışsınız siz öyle maşallah. Yarın öbür gün sokak ortasında sevişen kız kardeşini görünce sende kafanı çevirir gidersin o zaman, ha nasıl olur by_dangerous?

Avrupa ya da A.B.D'den bize ne ? Edepsizlik ve hayasızlık konusunda örnek alacağımız yer A.B.D ise vay zaten bizim halimize.

Bunu kafanıza sokun kardeşim. Burası A.B.D değil. Sokak ortasında rahatça sevişmek istiyorsan sınır kapıları sizin gibilere sonuna kadar açık. Biz örf ve adetlerimize bağlı olarak yaşamak istiyoruz. Yozlaşmak istemiyoruz.

Sağ el ile ne alaka ? Laf olsun da torba dolsun. Sokak ortasında sevişmek ile bunları görmüş olmanın ne alakası var ? Çok aciz durumdasınız. Yapmayın, etmeyin. Ayrıca Ensar vakfına laf etmediğimizi nereden biliyorsun ? Bu neyin yaftalaması ?

Öpüşünce örf adetin gideceğini falan mı sanıyorsun sen?

• AcılıUçanTaco kullanıcısına yanıt
    Öpüşünce değil, ulu orta öpüşünce... Anlamak istemediğiniz şeyi nasıl da dolandırıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

İyi yapmış gidin evinizde yiyişin olan var olmayan var lan.

sen misin beyza?

• nk061 kullanıcısına yanıt
    Opusme sevismenin yarisi mi? Yuh diyorum. Kaldiramayan kesim sadece yobaz olan kesim. Hayatlarinda akbil deligi harici delik gormemis, azicik acikta ten gordumu bosalan kesimin sizin gibi dusunmesi bam bam taktik maktik yok diye bahsetmesi gayet normal. Oyle dusunen herkesi Arabistan bekler zaten, pasa pasa gidebilirler. Tam sizin zihniyetinizdekiler var orada. Evlenmeden kiz erkek arkadasiyla gorusmus diye, bak sadece gorustu diyorum, arada iki metre mesafe varken zina yapiyor bunlar diye sucladilar ve ikisini de kirbac manyagi yaptilar. Boyle birsey bekliyorsunuz sanirim.

El ele de tutusmasinlar, hic konusmasinlar, hatta kadin evinde kirsin dizini otursun, disari da aksam vakti ne isi var degil mi? Kesin yolludur falan dersiniz. Egitim falan da sart degil, kadinin gorevi sadece cocuk yapmak, ev isi yapmak nasilsa. Gorucu usulu verin birine gitsin. Insan degil nasilsa.

Opusmeyi fuhusla karistirmayin. Adam da kadin da istedigi yerde opusur koklasir kime ne. Kaldiramayan kafasini cevirsin devam etsin. Ayrica orf ve adetlerin de hukukta yeri vardir. Cok hukuksuz diyorsaniz dedigim gibi polis cagirirsiniz. Ama hic bir kimse oyle motorla gelip kimlik soramaz, laf edemez. Adam o motorlu yobazi orada cekip vursa ceza almaz. Yolumuzu kesti, PKKli gibi kimlik sordu uzerine bana ve yanimdaki bayana hakaret etti, canimizdan endise ettim der olur biter.

Madem bu motorlu kendini ormanin krali falan saniyor, orman kanunlariyla hareket etmek lazim. Diyorum siir gibi doverim ben onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0609E675 -- 13 Şubat 2017; 22:31:52 >

• Güzelim ülke ne hale geldi.

Her taraf yobaz ve suriyeli dolu.

Lanet olsun...

• Atatürk ün istediği gençlik sokak ortasında utanmasa cinsel ilişkiye girmeyi ahlaksızlık olarak görmeyen,normal bir durum olarak gören ve halkın toplumun da bunu normal karşılamasını bekleyen bir gençlikse tüküreyim öyle ar damarı çatlamış gençliğe ben.

Sokakta el ele tutuş,sarıl vesaire ama öpüşme arkadaşım sevişme arkadaşım.Git milletin ortasında değil nerede öpüşüyorsan öpüş ama milletin ortasında toplumun içerisinde yapma bunu.Biraz saygılı olun.Toplumsal ahlaka biraz saygınız olsun.

Siz topluma karşı saygılı değilsiniz üzerine de toplumdan saygı bekliyorsunuz.Toplum size karşı saygısızlık yapıyorsa bu konuda tamamen haksız olabilirler fakat bu size saygısızlıklar yapılıyor diye sizin de topluma karşı saygısız olabileceğiniz anlamına gelmez.Saygısızlık yapanın kendi öküzlüğüdür,sen de o bana saygısızlık yapıyor ben de ona saygısızlık yapıp onun gibi öküz olacağım diyorsan o da senin bileceğin iş. + bu nasıl bir ahlak kavramıdır ki neredeyse utanmasanız "sokak ortasında cinsel ilişkiye girsinler kimi ilgilendirir" diyecek kadar genişsiniz,marjinalsiniz.

Sizin bu düsünceniz şimdi ahlaklılık mı oluyor yani ? Buna karşı olan biz mi ahlaksız oluyoruz o zaman siz ahlaklı oluyorsanız üstteki düşünce ile,sizin bu düsüncenize karşı olan ben ise ahlaksız olmuş oluyorum ? Yani sokak ortasında neredeyse cinsel ilişkiye girmeyi merşulaştırmak isteyen düşünceye karşı oldugum için ben de doğal olarak ahlaksız olmuş oluyorum o zaman.Peki.

Bu arada da siz toplumsal ahlaktan bir haber olabilirsiniz,fakat bilmemeniz öğrenmemek zorunda olmanız anlamına gelmiyor.Malesef internet ve televizyon çağının yetişmesini istediği ahlak olarak yozlaşmış olan bir nesilsiniz.Kendi neslim de buna dahil.+85 nesli diyelim biz buna kısacası.

Bu arada motorcunun yaptığını haklı bulmuyorum.Uyarısını haklı buluyorum fakat yaptığı şekilde yapmış olmasını haklı bulmuyorum.Cocugu bir yana çağırıp adam akıllı mantık çerçevesinde kibarca anlatsa o zaman haklı bulurdum.Yoksa şu kızın o şekilde oturmasını hiçbir şekilde haklı bulmuyorum.Bugün önsevişme pozisyonunda sokakta kızların erkeklerin kucağında oturup öpüşmesini meşru görenler,yarın bunun bir seviye ötesini de meşru görecekleri için bu tür adım sıralı yozlaşmaların olmaması için bu tür şeylere tamamen karşıyım.Zaten bugün bu şekilde oturabilmesinin sebebi sizin tarzınızdaki insanların önceki zamanda öpüşmeleri de meşru görmesi kaynaklıydı.

Bir sınır koymanız o sınıra göre bir yerde durmasını bilmeniz gerekiyor,yoksa bu şekilde bir arsızlıkla bunun sonu gelmez.Bu sokakta sokak ortası yiyişmeye kadar gider.Bu ülke onları kaldırmaz ama bunu biliyorsunuz.

ekside veya burada "şöyle yaparım böyle yaparım" diyenler hergün gazetelerin 3.sayfa haberlerine iyi baksınlar.Oradakiler de bir zamanlar böyle diyorlardı büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 13 Şubat 2017; 23:5:46 >

• Bu tip olaylarla karşılaşan banane demesin müdahale etsin unutmayın bu gün bana yarın sana bulaşacak bu şerefsizler.
    Çocuk az dişli olsa güzel olacaktı ama maalesef işte
  • quote:

quote:

Ülkede herkes müslüman mı? Ülkede herkes Türk mü? Herkesin örf ve adetleri aynı mı? Az saygı duyun insanlara. Sana ne yav sana ne? Anan mı bacın mı oradaki kız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kimlik soran adamın verilmiş sadakası varmış. İyi bana filan denk gelmemiş yoldan geçerken. Motoru ona monte eder motoru ona bindirirdim. Kısmetine artık.

• yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Ortada cinsel iliskiye giren birisi yok ki? Opusme cinsel iliski degildir, bunun anlasilmayacak neresi var?

Diger mesajlarimda da dedim ABD ve Avrupa'da boyle bir mudahale de bulunursaniz cezasi agirdir. ABD'den bize ne demis arkadasin birisi. Kimse sokak ortasinda sevismez, opusurler ama sevismezler. Bunun toplumsal ahlakla bir alakasi yok,

Hatta ceza kanunu vereyim, orf adetle alakasi olsaydi isin cezasi olurdu.

---
    http://www.turkhukuksitesi.com/makale_847.htm

GENEL AHLAKA KARŞI SUÇLAR

1.HAYÂSIZCA HAREKETLER: Madde 225 - (1) Alenen cinsel ilişkide bulunan veya teşhircilik yapan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

765s mülga kan. Madde 419 -Alenen hayâsızca vaz'u harekette bulunanlar on beş günden iki aya ve o suretle cinsi münasebette bulunanlar altı aydan bir seneye kadar hapis ve bu fıkrada yazılı hallerde ayrıca 100 liradan 500 liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.
    765s mülga kan. Madde 576 - Bir kimse edebe muhalif bir surette halka görünür veya bir yerini gösterir veyahut söz, şarkı ve sair suretle halkın edep ve nezahetine tecavüz eylerse bir aya kadar hafif hapse veya beş liradan otuz liraya kadar hafif cezayı nakdiye mahkûm olur.
    Amaç ve korunan hukukî değer: Toplumun utanç duygusunu korumak.

Benzer suçlardan farkı:
    _Kişilerin huzur ve sükûnunu bozma suçundan farklıdır, o suç bu kadar cinsel içerikli değildir, edebi ihlal etmeyen toplumsal kurallara aykırılık söz konusudur.
    Madde 123 - (1) Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması hâlinde, mağdurun şikâyeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir. (Kişilerin huzur ve sükûnunu bozma)
    _Hayâsızca hareketler belli bir kişiyi hedef alarak yapılırsa cinsel taciz suçu oluşur.

Maddî Unsur: Seçimlik hareketli suç

1-Fiil:
    _Alenen, cinsel arzuların tatminine yönelik olan, ahlaka, terbiye ve nezaket kurallarına aykırı, edep duygularını inciten davranışlardır.

a) Alenen cinsel ilişkide bulunma:

X Cinsel ilişki: İki kişi arasında rızaya dayalı birleşme. Suç fiilinin tamamlanması için birleşmenin tamamlanması gerekmez.
    X Aynı cinsler arasında ya da normal-anormal olabilir.
    X Hayvanla ya da şiddet-tehdit kullanılarak gerçekleştirilen ilişkiler bu kapsamdadır.

b) Teşhircilik: Cinsel nitelikte olan, cinsel organla yapılan ya da cinsel organın dâhil olduğu davranışlardır. (Alenen def’i tabii cinsel nitelikte değildir, 123.md araştırılmalı.)

X Alenen öpüşme 255.md suçunu oluşturmaz. Ama öpüşme yanında başka cinsel içerikli fiiller de varsa suç oluşabilir.

XX Aleniyet önemli bir unsurdur, gerçekleşmeden suç oluşmaz. Gözle görülmek gerekir, ses duymak yetmez, bu ancak 123 olabilir belki. Aleniyet konusunda çeşitli görüşler vardır:

1. Görüş- Genel bir yerde işlenen hayâsız hareketin görülebilme imkânının bulunup bulunmadığı araştırılmaksızın ve fiilin gece veya gündüz işlenip işlendiğine bakılmadan aleniyetin varlığı kabul edilmelidir.
    Özel yerde işlenen fiil kişilerin tedbir almamaları nedeniyle 3.K’lerce fark edilebiliyorsa aleniyet vardır.
    2. Görüş- Kamuya açık bir yerde ve birden fazla kişinin huzurunda gerçekleşen fiil alenidir.
    3. Görüş- Aleniyet kavramı geniş algılanmalıdır. Suçun alenen işlenmesi, müteaddit kimselerin huzurunda işlenmesi anlamına gelir.
    4. Görüş- (Artuk-Gökcen-Yenidünya) Yerin niteliği, aleniyetin kabulü açısından önemsizdir. Özel bir mahalde de başkalarının algılayabileceği şekilde hayâsızca harekette bulunulabilir.

2- Fail: Herkes.

"Genel Ahlaka Karşı Suçlar" başlıklı makalenin tüm hakları yazarı Cansu Çakan'e aittir ve makale, yazarı tarafından Türk Hukuk Sitesi (http://www.turkhukuksitesi.com) kütüphanesinde yayınlanmıştır.

Yani konunun Ataturk Gencligi ile bir alakasi yada ahlaksizlikla alakasi yokmus. Once kanunlari bir okuyunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Şakirpaşada karakolun 200 metre gerisindeki öcal apartmanındayım yeşil beyaz, 1 katta buyur tög ün yerse gelirsin

Ben milletin yaşantısına karışıp kimlik sormaya kadar gidenlerden bahsettim?

Edit:he he Şakirpaşa gibi bir yere gelip atarlanacak kadar saf birine mi benziyorum?Oralardan kızla el ele tutuşup geçmeyi bırak normal olarak geçsen yine yolunun kesilme ihtimali yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 14 Şubat 2017; 0:15:27 >
  • Ben olsam onun kaskını bi tarafına sokardım

• Toplumsal ahlak diyorum sen bana yazili genel ahlak kurallarini soyluyorsun.Toplumsal ahlak kurallari yazili kurallar degildir zaten.devletin birseyi ahlaki olarak x seklinde karsilamasi o seyin toplumsal ahlaka gore de x seklinde karsilanacagi anlamina gelmez.toplumsal ahlak o toplumu olusturan halkin cogunlugunun benimsemis oldugu ahlaki degerlerdir bu toplumsal ahlak toplumun cogunluguna baglidir dolayisiyla da toplumdaki azinlik sayidaki kisilerin farkli bir ahlak dusuncesi toplam toplum icerisinde dusuk bir yerde kaldigindan toplumsal ahlak kurallari kolay kolay kisa surede degisen kurallar degillerdir.

Bu arada opusme cinsel iliski degildir,ama masum bir opucuk ile sehvetli atesli bir opucuk ayni cagrisimi yapmaz.masum bir opucuk masum icten sevgiyi belirtebilirken sehvetli bir opucuk masum bir sevgiden daha fazlasidir cinselligi cagristirabilir(ki kimsede sehvetli sekilde birbiri ile opusen yiyisen cifte bakip "ay birbirlerini ne kadar seviyorlar ne kdar da masum bir sevgi" demiyordur sanirsam) ve toplum icerisinde ahlak acisindan ulu orta yapilacak bir yere sahip degildir.

Buradaki kucaga oturup sehvetli opusme sekline genelde önsevisme muamelesinde bulunabilir,onsevisme olarak degerlendirilebilir.onsevismenin bir sonraki adimini da soylemeye gerek yok.bugun bunu mesrulastirmaya calisan ileride de onu mesrulastirmaya calisir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 14 Şubat 2017; 0:30:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

Toplumsal ahlak diyorum sen bana yazili genel ahlak kurallarini soyluyorsun.Toplumsal ahlak kurallari yazili kurallar degildir zaten.devletin birseyi ahlaki olarak x seklinde karsilamasi o seyin toplumsal ahlaka gore de x seklinde karsilanacagi anlamina gelmez.toplumsal ahlak o toplumu olusturan halkin cogunlugunun benimsemis oldugu ahlaki degerlerdir bu toplumsal ahlak toplumun cogunluguna baglidir dolayisiyla da toplumdaki azinlik sayidaki kisilerin farkli bir ahlak dusuncesi toplam toplum icerisinde dusuk bir yerde kaldigindan toplumsal ahlak kurallari kolay kolay kisa surede degisen kurallar degillerdir.

Bu arada opusme cinsel iliski degildir,masum bir opucuk ile sehvetli atesli bir opucuk ayni cagrisimi yapmaz.masum bir opucuk masum icten sevgiyi belirtebilirken sehvetli bir opucuk masum bir sevgiden daha fazlasidir,ve toplum icerisinde ahlak acisindan ulu orta yapilacak bir yere sahip degildir.

Buradaki kucaga oturup sehvetli opusme sekline genelde önsevisme muamelesinde bulunabilir,onsevisme olarak degerlendirilebilir.onsevismenin bir sonraki adimini da soylemeye gerek yok.bugun bunu mesrulastirmaya calisan ileride de onu mesrulastirmaya calisir.

Oyle bir sey olmaz. Bu kadar ulkede bosuna mi kanun var? Opusme opusme olarak kalir. Daha oteye giderse zaten suctur.

http://www.criminaldefenselawyer.com/legal-advice/criminal-defense/sex-crimes/is-having-sex-public-crime-what-charged
    http://www.criminallawyerillinois.com/2011/11/08/illinois-public-indecency-laws-explained/
    https://en.wikipedia.org/wiki/Public_sex

On sevisme de

https://en.wikipedia.org/wiki/Foreplay

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.