Teğmen
21 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selamlar laptopu alalı 3-4 hafta oldu core temp'te sıcaklıklar oyundayken biraz fazla gelmişti AIDA64'te stres testi yapayım dedim. Laptop için normal değil gibi geldi , 10 dakika içinde 90a çıkması aşırı abes geldi bana. Laptop modeli Lenovo ideapad gaming 3 15IMH05.
Çok oyun oynayan biri değilim maksimum oynayacağım call of duty olur mobilde, aldım mı 4 sene götürecek, kronik bir hatası olmayan (önceki telefonum s4 miniydi anakartları çatır çatır gidiyordu) ekranı fena olmayan ele gelen bir alet arayışındayım. S10 çok fena gelmedi gözüme ama bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz ey forum ahalisi?
Kulaklık elime 1 saat önce geldi, bir şeyler dinlerken farkettim enstrümental bölümlerde sorun yok ama sözlere geldiğinde sağ bölümden çıtırdama tarzında sesler geliyor. Bu dediğim ses biraz yüksekken oluyor daha azalttığımda neredeyse hiç anlaşılmıyor. Bu normal midir?
Tam tersini düşünen arkadaşlar neden böyle düşündüğünü açıklayabilir mi lütfen uluslararası anlamda hiç bir avantajı yok sadece türklerle konuşabileceğin bir dil ve bilimden çok uzak bence.
Beyler sinemaya gitmeyecek bir cengaver bana pmden sinema kodu ateşleyebilir mi çok acil?
Toprağı bol olsun
Bütçe çok yüksek olmamak şartıyla neler aldırabilirim oradan?
Yılda bir imsakiye dağıtmayla bitmeyecek boyutta bir meblağdan konuşuyoruz. Ee camileri onarıyorlar falan deseniz o da cemaatten toplanıyor. Bu paralar nerelere gidiyor allah aşkına?
Şu yorumlara bir bakın ya, bu nasıl saygısızlıktır? Atam ülkeyi bunun gibilere mi bıraktı ya? Linki koyuyorum daha söyleyecek birşey yok siz bakın.

https://www.facebook.com/VineTurkiye/photos/a.212378982260931.1073741828.210704022428427/714204772078347/?type=3&theater

Resimde gözüken platformlardan hangisini seçeceğim gençler yardım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.835
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 9.660 (Bu ay: 522)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.832 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.