Şimdi Ara

İskenderun'da öpüşen çifte kimlik soruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
9.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/830918652736192517

Iskenderun'un sahilinde öpüşen iki gence kimlik soruldu, bize hangi devirde yaşadığımızı sorgulattı.

Teşekkürler Türkiye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deutschland332 -- 13 Şubat 2017; 17:51:40 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Şubat 2017; 17:48:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben böyle bir olayı birine anlatsam bana laf dediler diye beni döverler sende mal mal baktın elin armut mu topluyor diye.

Böyle tipler karşısında sessiz kaldıkça daha çok üstünüze gelirler kimse kusura bakmasın.

Videodaki arkadaş küçük minyon bir tipe de benzemiyor az sesini yükseltse belki motorcu kazma geri vites yapacaktı, sessiz görmüş demediğini bırakmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adanaya da bekleriz aynı kimlim soran kişileri, hatta konum da atabiliriz hadi gelsin sorsun yiyorsa?
  • İyi yapmış gidin evinizde yiyişin olan var olmayan var lan.
  • Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt
    Böyle diyorsun ama Atatürk'ün bir sözü vardır hatta ve hatta senin imzan,

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır." Mustafa Kemal Atatürk

Sanmam ki sevginin, nefretin kısıtlı olduğunu. Umarım bir gün gelir de cahil halk din korkusu ya da islam korkusu ile kandırılmaktan vazgeçer, uyanır.
  • Sabah gulup dalga geçmiştik burasiymis

Hem suriyeliler çok dolustu hem de tepedekiler aşağı indiler.Burada bu adam bunu diyor biraz ilerisi Karagac Arsuzda bunu yapsa dayak yer öylece ilginc bir yer Iskenderun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deutschland332 kullanıcısına yanıt
    Zaten ben kıskandığımdan diyorum işin şakasındayım. Yoksa kimlik soran sözde ahlak bekçisini savunduğumdan değil.
  • Yallah Arabistan'a.
  • öpüşmenin bitmesini bekledikten sonra sordularsa sorun yok
    böldülerse ayıp etmişler
  • Konudaki yorumları görünce çok üzüldüm. O şekil bir yerde kucağına karşı cinsi alıp öpüşmek nedir? Motorcunun söylediği her şeye kelimesi kelimesine katılıyorum.

Orada sevişenin kız kardeşiniz olduğunu düşünün ya da sevdiğiniz-saydığınız bir bayan olduğunu düşünün. Böyle rezillik olabilir mi ?
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Isteyen istegi yerde opusur kime ne ki? Begenmiyorsaniz kafanizi cevirir gidersiniz. Oyle biri bana denk gelse o kaskini da, kamerasini da, motoru da adama orada monte ederim. Twitter'da yazan birini gormustum, siir gibi doverim diyordu. %100 katiliyorum ve aynisini yapacagimi garanti ediyorum. Siir gibi doverim yeminle. Abi bir daha vur, bir daha vur diye yalvartirim.

Yahu o kadar din gitmis ahlak gitmis vs diyorlar. 38 gunluk bebege tecavuz edenlere, Ensar Vakfi'na, engellilere tecavuz edip beraat edilenlere neden kimse ses cikarmiyor?

Adamla kadinin yaptigi sey suc degil, sonucta kadini cirilciplak yatirip sevismiyor, sadece opuyor. Avrupa yada ABD yada baska modern bir ulkeye gidin ve oyle mudahale edin, bakin ne yapiyorlar. Simdi bunlar kadinin halka acik alanda bebegini emzirmesine de karsi cikarlar. Neden? Adam sag elinden baska biriyle iliskiye girmemis ki, kadin nedir bilmiyor. Acikta ayagini gorse oradan bile tahrik olan bir hayvan kitlesi var. Yok hayvan demeyeyim, hayvanlar bile bu Arap seviciler kadar asagilik degiller.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle Juice -- 18 Şubat 2017; 19:24:18 >
  • Ah ulan bi gelse de laf etse keşke bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun 100. açılışı ülke gündeminde uzunca bir konusu var zaten oraya yazsanıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Isteyen istegi yerde opusur kime ne ki? Begenmiyorsaniz kafanizi cevirir gidersiniz. Oyle biri bana denk gelse o kaskini da, kamerasini da, motoru da adama orada monte ederim. Twitter'da yazan birini gormustum, siir gibi doverim diyordu. %100 katiliyorum ve aynisini yapacagimi garanti ediyorum. Siir gibi doverim yeminle. Abi bir daha vur, bir daha vur diye yalvartirim.

Yahu o kadar din gitmis ahlak gitmis vs diyorlar. 38 gunluk bebege tecavuz edenlere, Ensar Vakfi'na, engellilere tecavuz edip beraat edilenlere neden kimse ses cikarmiyor?

Adamla kadinin yaptigi sey suc degil, sonucta kadini cirilciplak yatirip sevismiyor, sadece opuyor. Avrupa yada ABD yada baska modern bir ulkeye gidin ve oyle mudahale edin, bakin ne yapiyorlar. Simdi bunlar kadinin halka acik alanda bebegini emzirmesine de karsi cikarlar. Neden? Adam sag elinden baska biriyle iliskiye girmemis ki, kadin nedir bilmiyor. Acikta ayagini gorse oradan bile tahrik olan bir hayvan kitlesi var. Yok hayvan demeyeyim, hayvanlar bile bu Arap seviciler kadar asagilik degiller.

Tamam sensin, kralsın, yaparsın ama dur hele bir soluklan evlat.

Kafanı çevirir gidersin diye bir şey yok. Bu ülkede örf var adet var gelenek var. Sokak ortasında öpüşmek ne kadar kolay yahu size göre? Ne kadar yozlaşma yaşamışsınız siz öyle maşallah. Yarın öbür gün sokak ortasında sevişen kız kardeşini görünce sende kafanı çevirir gidersin o zaman, ha nasıl olur by_dangerous?

Avrupa ya da A.B.D'den bize ne ? Edepsizlik ve hayasızlık konusunda örnek alacağımız yer A.B.D ise vay zaten bizim halimize.

Bunu kafanıza sokun kardeşim. Burası A.B.D değil. Sokak ortasında rahatça sevişmek istiyorsan sınır kapıları sizin gibilere sonuna kadar açık. Biz örf ve adetlerimize bağlı olarak yaşamak istiyoruz. Yozlaşmak istemiyoruz.

Sağ el ile ne alaka ? Laf olsun da torba dolsun. Sokak ortasında sevişmek ile bunları görmüş olmanın ne alakası var ? Çok aciz durumdasınız. Yapmayın, etmeyin. Ayrıca Ensar vakfına laf etmediğimizi nereden biliyorsun ? Bu neyin yaftalaması ?
  • Motorcuya helal olsun nedir lan yolun ortasında gidin evinizde ne halt yapıyorsanız yapın bide öpüşeni savunuyorlar hey allahım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 13 Şubat 2017; 20:56:13 >
  • Bu hayvanları hiçbir şekilde eğitemezsin. Eğitim bu hayvanlar için değil. Genetigi bozuk çünkü.
  • birde otobüste ençok metroda kızın agzına kadar giren yalaka erkek tipleri varya
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Tamam sensin, kralsın, yaparsın ama dur hele bir soluklan evlat.

Kafanı çevirir gidersin diye bir şey yok. Bu ülkede örf var adet var gelenek var. Sokak ortasında öpüşmek ne kadar kolay yahu size göre? Ne kadar yozlaşma yaşamışsınız siz öyle maşallah. Yarın öbür gün sokak ortasında sevişen kız kardeşini görünce sende kafanı çevirir gidersin o zaman, ha nasıl olur by_dangerous?

Avrupa ya da A.B.D'den bize ne ? Edepsizlik ve hayasızlık konusunda örnek alacağımız yer A.B.D ise vay zaten bizim halimize.

Bunu kafanıza sokun kardeşim. Burası A.B.D değil. Sokak ortasında rahatça sevişmek istiyorsan sınır kapıları sizin gibilere sonuna kadar açık. Biz örf ve adetlerimize bağlı olarak yaşamak istiyoruz. Yozlaşmak istemiyoruz.

Sağ el ile ne alaka ? Laf olsun da torba dolsun. Sokak ortasında sevişmek ile bunları görmüş olmanın ne alakası var ? Çok aciz durumdasınız. Yapmayın, etmeyin. Ayrıca Ensar vakfına laf etmediğimizi nereden biliyorsun ? Bu neyin yaftalaması ?

Her normal dusunebilen saglikli insan bireyi kafasini cevirir gider. Opusme ile ulu orta sevisme arasinda fark var. Orf ve adetlerine bagli yasa ama yobazlik yapma.

Kiz kardesim de opusse kafami cevirir giderim ne var ki bunda? Akli basinda bir birey, kendi kararlarini kendisi verebilir. Bir seye ihtiyaci olursa zaten soyler bende yardim ederim. Her modern ulkede de bu boyledir.

Aciz durumda falan degiliz. Yoldan motoruyla yobazin birisi gelecek, kiz arkadasimla, sevgilimle, esimle vs yaptiklarima laf edecek, ben de peki abi haklisin hayvaniz biz mi diyecegim? O motoru dedigim gibi o adama monte ederim, hic bir guc de kurtaramaz onu orada.

Ensar Vakfi olayinda ceza alan var mi? Yok. Aile Bakani cikip bir kerecikten bir sey olmaz dedi mi? Dedi. Turkcell hala destek veriyor mu bu tacizci tecavuzcu pedofililere? Veriyor. Benim daha bilmem gereken baska bir sey yok sanirim o konuda.

Ayrica Turkiye Cumhuriyeti Devleti bir Islam Devleti degildir. Adamin / kadinin davranisi hosuna gitmiyorsa ararsin 155'i cagirirsin polisi, onlar kanunlara uygun olarak gerekeni yaparlar. Ama gidip oyle yol kesip yobaz magandacilik yaparsan is farkli yere gider. Hani orf ve adet diyorsun ya, nerede yazar bir magandanin gelip yaninda kiz arkadasi olan birine laf atabildigi? Dua etsin ki laf ettigi kisi buyuk ihtimalle neye ugradigini anlamamis saskinliktan bir sey yapmamis. Baska birine gidip ayni hareketi yapsa ceker silahi vurur. Oyle anlarda hic hapis hak hukuk dusunulmez.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.