Şimdi Ara

Isınamadım bu adama - Dirar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tmm ikinciyiz tmm çok gol attık nerelerden geldik anlıyorum , büyük başarı ama bu adam beni geriyor yemin ederim lens hastası falanda değilim ama bu adam topu ayagına aldığında gözümü cekiyorum mactan acaba tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum . Çok garip şekilde seri atakları eziyor ne bileyim ısınamadım bu adama . Belki sorun bendedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süper lig tarihinin en vasat futbolcularından. Bu tipleri anca aykut beğenir. Valbuena topla çok oynuyor derler. Dirar 100 tane top kaptırınca defans yapıyo fiziği iyi derler. Samimiyetsiz, boş ve tek amacı aykutu savunmak olan tipin yorumu bunlar. Kanat oyuncusu dediğin asist yapar, adam çalımlar. Ver-kaç yapar vs Bu herif 60 metre genişliği olan alanda çizgiye yakın oynayıp saçma sapan toplar kaybediyor. Bir de içerde kimse olmadığı halde ezbere yaptığı ortalar mevcut. Herşeyi ile amatör.
  • Dirar, adam sana ısınamamış hemen ayrıl kulüpten.

• Anladım kardeşim anlamlı cevabın tşkler.

• Kerimcan Durmazı anımsatıyor bu adam bana
  • Aykut sever böyle yeteneksiz baltaları, o kontenjan ile oynuyor zaten.Lens'ten nerelere düştük, gerçi iyi ki yok defans yapmıyor diye çekerdi yedeğe kanser olurduk.Şimdi dirar yerine girecek oyuncu da yok.Oh be
  • quote:

Orijinalden alıntı: scription

Tmm ikinciyiz tmm çok gol attık nerelerden geldik anlıyorum , büyük başarı ama bu adam beni geriyor yemin ederim lens hastası falanda değilim ama bu adam topu ayagına aldığında gözümü cekiyorum mactan acaba tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum . Çok garip şekilde seri atakları eziyor ne bileyim ısınamadım bu adama . Belki sorun bendedir.

Sorun sende değil hocam, sorun nabil dirar denen futbol katilinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-365C29534 -- 18 Aralık 2017; 22:36:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dirar kadar çöp bir futbolcu görmedim bi geçen hafta oynadı o kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalnız değilsin. Top ayağına geldiğinde bakalım bu sefer nasıl kaybedecek dşye bekliyorum

• Dirar top süremiyor en basitinden topa vurup arkasindan koşamıyor.Koşarken adamın ayakları birbirine dolanıyor.Tek özelliği fiziğinin iyi olması.Fenerbahçe tarihinin en kötü kanat oyuncusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hondo Ohnaka -- 19 Aralık 2017; 10:55:55 >
  • VAlla bakıyorsun bir maç süper bir maç kötü... İStikrarlı değil malesef sebebini anlamadım. Eleştirenlerin iyi oynadıgı maçları görmüyor olmasıda ilginç. Yeni bir moda başladı bi futbolcuya kafayı takıp hedef göstermek...
  • dirarın abartıldığı kadar kötü topçu olduğunu düşünmüyorum bi maç iyi bi maç kötü olmasının nedeni;
    iyi maçlarda çizgi kötü maçlarda sağ iç gibi oynaması çizgi topçusunu bu kadar içe gömüp orta alanı tutma sevdasına girersen böyle istikrarsız bi görüntüsü oluyo maalesef
  • Sağ bek olarak fena değil sağ kanat olarak fazla bişi beklemeyin ama

• haksızlık etmeyim kötü adam değil tekniği falan çok iyi de,
    daha iyisini alabilecekken niye dirar

aykut kocaman hep alabileceğimiz en iyi adamın 2 tık altında adamları alıyo
  • Bi ara Gökhan Emreciksin vardı bizde. Onun yaşlı hali dirar. Gerçi Gökhan da şimdi dirar yaşında falandır herhalde

• 3 kere izleyip kötü futbolcu demek ne kolay değilmi ...
  • Lens gibi bir canavar varken Dirar gibi vasıfsız bir topçuya kaldık. Aykut'un Anadolu klübü anlayışının takıma hediyesidir.
  • O canavar nerde şimdi acaba hangi canavarlıklar yapıyor...

Anlayanda konsuyor anlamayanda
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Bizde canavar gibi oynuyordu ve takımda kalsaydı hala canavar gibi oynamaya devam ederdi.

Senin anladığın çok belli. Anadolu takımlarına koysan onlar bile katlanmaz Dirar dediğin çöpe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burxzc

dirarın abartıldığı kadar kötü topçu olduğunu düşünmüyorum bi maç iyi bi maç kötü olmasının nedeni;
    iyi maçlarda çizgi kötü maçlarda sağ iç gibi oynaması çizgi topçusunu bu kadar içe gömüp orta alanı tutma sevdasına girersen böyle istikrarsız bi görüntüsü oluyo maalesef

Kesinlikle abartıldığı kadar kötü bir adam değil. Sturm Graz maçı, kasımpaşa maçı dört dörtlük oynadı ama bazı maçlarda çok top kaybı yapıyor. Oyunun kilitlendiği karşılaşmalarda o da kilitleniyor saçma sapan top kayıpları yapıyor.

• Bu adama ısınan maratoncudur net

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.