Binbaşı
03 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba. Drone almak istiyorum 600 liraya falan. 1 yada 2 kez kullandiktan sonra yuzune bakmayacagim buyuk ihtimalle o yuzden cok para vermek istemiyorum. Video kalitesi en iyi olan hangisidir?
Silinsin
Arkadaslar merhaba.

Bugun a71 aldim. Google Camera yukledim ama orijinal kamerasi daha iyi cekiyor. Mi8 vardi bende. Gcam yukleyince asiri kaiteli sonuclar aliyordum. A71 bulanik cekiyor biraz fotograflari GCAM ile daha kotu cekiyor.
A71 gcam ile daha iyi fotograflar cekmek mumkun mu? En iyi gcam hangisi a71 icin link verebilir misiniz?
Krise girdim arkadaslar lol oynamam lazim niye acilmiyor??

Bu nedir arkadaslar sicagi gorunce yanlis anlamis biri heralde kim acmis bu konuyu tiklar tiklamaz siteye gidiyor birde konu detayi falanda acilmiyor.

Arkadaşlar merhaba. İnternet paketimi 16 dan 100 çıkarma talebi verdim. Ertesi gün internet gitti wifiye bağlanabiliyorum ama internet yok.

Dün geçiş işlemi tamamlandı yine internet gelmedi. Dün sabah ttnet saha ekiplerini yolladılar sorunu çözmeleri için onlarda sorun olmadığını eve ip gelmediğini turknet ile iletişime geçmem gerektiğini söylediler malum konuşamıyoruz yazdım hala cevap yok. Ne yaptıklarını da söylemiyorlar DH den yazıyorum günde bir kez cevap alıyorum. Oda bakacağız şeklinde.

Evden çalışıyorum internet lazım diyorum cevap yok yazıl valla. Kaç gündür mobil internetimi kullanıyorum. Bir sürü paket gitti.

Sorun yaşamıyorsanız değişiklik yapmayın benden tavsiye. Turknet mobil uygulamasıda çalışmıyor şu an her şey mükemmel.
Arkadaşlar merhaba 16mb internet paketim vardı turknetten. Uyguiamasında gezerken 100e çıkarabileceğimi gördüm 10 lira farkla ve hemen çıkardım ertesi gün uyandığımda internet yoktu. Bugünde yok iki gündür evde internet yok wifiye bağlıyım ama sayfalar açılmıyor. İnternete girememe sebebim paket değişikliği olabilir mi?

“Gecis islemlerinizi yaparken bir gecikme yasiyoruz. Konuyu biz takip ediyoruz. Su asamada bir sey yapmaniza gerek yok. Bu mesaji size isler biraz gecikiyor, ozur dileriz demek icin gonderdik. Gelismeler oldukca size haber verecegiz.”

Geçiş işlemini başlattığımda bir mesaj geldi gecis çok mu uzayacak ne olacak? Yazdim cevap alamadim. Evden calisiyorum cok magdur oldum gecen ay 50 gb internet paketi aip harcadım telefondan sürekli kopuyordu ıpload hızı leş olduğu için upload yapamıyordum. 100 mbye gecince devam eder mi kopmalar?
Arkadaşlar merhaba. Malumunuz araba fiyatlari surekli artiyor. Gecen sene ikinci el bmw 1 a3 mercedes a serisi falan bakiyordum. 100-150 bin lira arasinda istedigin araclari bulabiliyordum(dusuk km yuksek model). Simdi Cok zamlandigi icin leonlara bakiyorum 80 bin lira falandi onlar da simdi 150 bin lira(aradigim ozelliklerdeki pertleri). Kafayi bozdum sifir alcam dedim iki gun once 180 bin liraydi simdi olmus 200 bin lira. Gecen sene kredi cekip alsaydim cok cok kardaydim. Kasimda para gelcek araba almayi dusunuyorum kasima kadar olcak belkide 250 bin lira. Bu konu benim moraimi cok bozuyor.

Ne yapacagiz nasil araba alacagiz? Bu fiyat artisi ne zaman duracak? Herkes galericiler yuzunden piyasa boyle diyor ama fiestanin bile liste fiyati olmus 178 bin lira.

Bu artis duracak mi sizce ne olacak?
Arkadaşlar merhaba

Bilgisayarım ısınıyordu ve kapatirken sorun yasiyordum. Bu sebeple garanti tamirine vermistim. Dun aksam bilgisayari teslim aldim bu dedigim sorunla karsilastim. Dosyalarda yukari asagi scroll ederken en altta ve en ustte gelince kasiyor. Tarayicida problem yok. Youtube da seekbarin uzerinde sagsola gittigimde orasida smooth akmiyor takila takila gidiyor. Format attim tum suruculeri geri yukledim duzelmedi sorun. Garantinin bitmesine de 4 gun falan var. ne yapayim bu sorunun sebebi nedir.

Anakartini degistirdiler garantiden.
Cihaz modeli Dell 7577
Arkadaşlar merhaba dell 7577 cihaz aldım garanti bitmesine 2-3 ay kaldı. Bilgisayarım bozuk. Oyunlarda çok ısınıyor. Kapatıyorum siyah ekranda kalıyor kapanmıyor. Uyku moduna alıyorum tekrar açmaya çalıştığımda açılmıyor. Çok nadir fps düşmeleri yaşıyorum sıcaklıkla ilgisi olduğunu düşünüyorum. Bunlar için garantisine yollamak istiyorum. Normalde gelip evde tamir yapıyorlarmış sanırım. Karantina günlerinden önce aramıştım açmamışlardı.

Şu an gelmezler heralde Levent çevresinde nereye bırakabilirim? Ne yapmalıyım yakın zamanda garantiye yollayan oldu mu?
Hakkında
Hakkımda:
---------------------
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Hyundai
Otomobil
Hyundai
Otomobil
Hyundai
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
S7
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçem
Tablet
Mi Max 2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.272
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 158.124 (Bu ay: 865)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 481 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.