Şimdi Ara

Bu sezon Dirar'ın istatistiği Lens'ten iyi olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde bu tarz şeyler yazmam ancak gol ve asist istatistiği toplamı bence Dirar'ın daha iyi olacak Lens'ten. Zaman zaman up'larım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende diyorum ki arkasında olmasına rağmen isla'nın istatistiği dirar'dan iyi olacak.
  • Olma ihtimali var;

FB kanatlarında rekabet yok,zorlayacak rakibi yok, Dirar banko oyuncu olacak.BJK'de Quaresma,Babel,iyileşince Gökhan Töre var.Şuan Lens'in yeri garanti değil rekabet yüksek.
  • Gol sayısını geçer ama asist sayısını geçmesi zor
  • Dirar 382mac 36gol 89asist

Lens 386mac 98gol 102asist

Neye dayanarak bu yorumu yaptiniz merak ettim?

Sirf fenerbahceli oldugunuz icin duygusal bir tahmin mi yoksa uzun uzun analiz mi ettiniz oyunculari.

• Dirar sürekli oynarken Lens Beşiktaşta rotasyona girecek. haliylen Dirarın istatisiğinin fazla olmaması saçma olurdu.
  • yok yavv lens bjkyı ucuracak

bizde bile inişli çıkışlıydı.

iyi gözükmesinin sebebi. bizim takımın leş olmasından.

iyi oldu bjknın aldığı
  • ya bırakın fakir tesellisini adamı basbaya kaptırdık işte hiç bıdı bıdı yapmaya gerek yok 3 tanede dirar eder lens
  • ipodnano1 kullanıcısına yanıt
    Bol keseden sallayıp kendini avutmaya çalışıyor.
  • Yakınca tinerci diye bize diyecekler
  • klasik. gökhan gidince şener için dediniz şener ligin en iyi bekidir diyen falan oldu caner gidince hasan ali için dediniz mi bilmiyorum ama kesin diyen vardır :D açmayın abi şöyle konular boş boş forumu kirletiyonuz bırakın sezon sonu ne oluyo ne bitiyo görürüz hayır açınca ne oluyor hadi sezon sonu dediğin tutsa bile ooo ben dediydim bak triplerine falan mı gircen ego kasma şeklin bu mu boş boş konular yapmayın bizim bi farkımız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 6 Ağustos 2017; 15:47:51 >
  • Lens Dirardan iyimi bilmem ama Dirar tam fenerin aradığı oyuncu.
  • Şu yorumlara bak

Analiz falan yapmadım sadece tahmin. Kendimi avuttuğum falan yok fb'den bjk ya da gs'ye giden babam olsa tanımam, Alex değil Tuncay değil sonuçta.

Yukarıda biri de kendi kafasından bi şeyler yaratmış seneri en iyi bek yaptınız falan filan gibi ban yemiş zaten neyse.

Önemli not:Dirar Lens'ten iyi futbolcu demedim istatistiği bu sene daha iyi olacak dedim.

• Dirar sistem adamıdır. Fener sisteminde işe yarar mı orasını bilemem. Ancak Lens şapkadan tavşan çıkarabilecek bir oyuncudur. Ki kanatların iş yaptığı Beşiktaş'ta Lens neler yapar orasını siz düşünün.
  • Lens anca sakatlanıp sezonu kaparsa böyle bir şey gerçekleşir. Dirar'ın atacağı gol max.5.
  • Olmayacak duaya amin denmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Lens anca sakatlanıp sezonu kaparsa böyle bir şey gerçekleşir. Dirar'ın atacağı gol max.5.

Lens geçen sene ligde 4 gol atmış.

Fenerbahçe'nin oyunu yüzünden diyorsan aynı mevkide Quaresma ligde 2 gol atmış beşiktaşta.

Dirar'ın geçmesi mucize gibi konuşuyorsunuz.

• Yedek kalirsa yapamaz tabi

• matrax33 kullanıcısına yanıt
    Hahahahah 3 mü bırak 30'u 300 tane dirar lens etmez.Kazma Dirar
  • Vardar maçında bile böyle oynayan dirar lensin yarısı kadar istatistik yapamaz

Lensin teyzesi > dirar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.