S

Er
21 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bunu bırakın kardesim gorduk izliyoruz . 5 - 6 mac baris denilen adam oynadı kayboldu sahada sadece hollanda takımıyla yaptıgımız hazırlık macını baz alan adamlar baris dedi . Eljif bakın her ozete herseyine bahse girerim her hatanın bası bu. bu cocugu iyi izleyin genc seviciler . iki macta adamları salya su... elestirdiginiz icin oluyor bunlar rahat bırakın biraz ya rahat hay genclerinize .
ozan tufan eljif elmastan daha cok mu hata yaptı ? neden oynamıyor tamam kapasitesi belli ama bu yuzyılın en kotu takımında da oynamayacak kapasite demi ? zaten diger ugursuzu soylemiyorum slimani . yahu arkadaslar yok diye yazmıyorum bunu ama ozan tufan 10 tane eljif eder. kendi kendimize zulum ediyoruz gercekten enteresan .
Elendik bitti az önce tekrar bir özete baktım yedigimiz golu gordum. golu atan adamı kale cizgisinin onune kadar forvet en ucta oynayan alper savundu. sanırım herseyin ozetidir . orta sahamızda o sıra benfica kalesi onundeydi sanırım .
Arkadaslar belki bir kuralı vardır yada bilmiyorum cidden bilmiyorum . slimani aldık oynayamadı . ayew bir maç oynadı ronaldoyu alsak sanırım oda oynayamayacaktı. yahu neden elemenin ilk macına gunler kala yada rovens arasında adam transfer ediyoruz . neden aldıgımız adamlar oynayamıyor neden onceden almıyoruz yada alamıyoruz :(
Şu ligdeki skorlara bakıyorum . Ama bu yıl su Akhisar'a 6 puan verdikya içi yanıyor insanın hele içerdeki maç . Çok kolay maçlarda puan kaybettik ama (içerdeki Kayseri maçı gibi) bu son sahamızdaki Akhisar maçı çok dert olmuştu bana . Ahhh boşa giden bir sezon daha yine bir dünya beklenmeyen maçlarda kayıplar . Hala 3 puan gerideyiz ama insanın içi acıyor valla . Aykut'la bile açık ara gidebilirdik bu sene .
Tmm ikinciyiz tmm çok gol attık nerelerden geldik anlıyorum , büyük başarı ama bu adam beni geriyor yemin ederim lens hastası falanda değilim ama bu adam topu ayagına aldığında gözümü cekiyorum mactan acaba tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum . Çok garip şekilde seri atakları eziyor ne bileyim ısınamadım bu adama . Belki sorun bendedir.
tamam sende bilmiyordur aykut adamlar 10 kisi kalacak fakat neden bu adamları cıkardın bir türlü anlayamadım .
kacırdım goremedim sakatlandımı yoksa ?
hepimiz izlicez iki tane adam var kademede topu capraza suruyor rezillik sırf quaresmayı attı diye attı . oda daha ilk sarı kartta atılması lazımdı ah be neto birak su adamı nereye kadar gidecek acı olarak capraza suruyordu zaten :(
Ne zaman böyle asist yapacak ve böyle gol atacak topculara sahip olacağız valla kıskandım :(
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 384
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 25.151 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 220 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.