Şimdi Ara

İş Bulamıyorum Bıktım Artık!!! (İŞ BULDUM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom.X -- 18 Mart 2021; 20:54:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tamam

• Yeni İş Kurana KOSGEB’den 30 Bin TL Hibe
    http://kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Haberler.aspx?ref=488
  • garsonluk falan yap ofisboyluk bunlar da daha rahat işe girersn

• Millet o kadar rahatki sen onca okul oku genc yasinda kariyerde yap is yoksa git garson ol diyorlar. millet alismis artik farkli isler yapmaya ayni durumdayim dur daha asgari ucret 1300 olacak ozmn hic umut yk

• Malesef asiri yipratici bir surec allah belasini versin.İnsan kendini ise yaramaz hissediyor.

• hocam senin problemin değil genel problem öyle düşün aynı sorunu herkes yaşıyor
  • Hocam öyle maalesef tanıdık olmadan işe bulmak zor bende bilişim ile ilgili bir iş düşünüyorum hatta kursa yazıldım ama artık korkmaya başladım tanıdık olmadan olmuyor kesinlikle olsa bile sürünmeden olmaz tanıdığım birisinden duydum bunu sistem yöneticisi bir abimden zor gerçekten
  • Allah yardımcın olsun.

Şu kosgeb olayıyla ilgili ne yapmamız lazım ?
  • mezun musun? öyleyse pm at bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KöfteSuyu -- 14 Kasım 2015; 4:44:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

mezun musun? öyleyse pm at bana

Yok hocam mezun olamadım final dönemi hastalık geçirdim bu senede maddi problemden gidemedim seneye yazılıp dersleri verince biticek.

• Bende 8 ay boyunca satış danışmanlığı başvurularında bulundum, İnditex,HM,Mango,Adl gibi firmalarla görüştüm, İnditexte 2 kademe ilerledim son kademe için aramadılar ancak hiçbiri geri dönüş yapmadı.
    Sonra gittim Lc Waikiki'ye yaptım, 1 hafta sonra aradılar.
    1 ay çalıştım çıktım şu an Kotonda çalışıyorum.

Buralarda çalışıp tecrübe yapıp yukarıdaki saydıklarıma başvurmam gerektiğini anladım.
    Şimdilik sabrediyorum.

Sizde başvurularınızı sektörünüzün alt tabakasına yapın derim.
  • Allah tüm iş arayanların yardımcısı olsun çok zor bir dönem inşallah en kısa sürede iş bulursun . Benim de bir arkadaşım işsiz uzun zamandır iş bulamıyor senin gibi görüşmelere çağırıyorlarmış herşey olumlu geçiyormuş ama kimse aramıyormuş, morali çok bozuk en son giyim mağazası satış danışmanlığına başvurdu onlardan da bir umut telefon bekliyor.
  • Peekay kullanıcısına yanıt
    Elin yüzün düzgün ve iletişimi iyi olan bir insansan girersin diğer firmalara da yoksa dediğin gibi kademe kademe gitmen gerekecek.Belki okuduğun okulda etkiliyordur inditex gibi firmalara girmeni.

• Okudum benim canım sıkıldı .umarım bir yer bulursunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Elin yüzün düzgün ve iletişimi iyi olan bir insansan girersin diğer firmalara da yoksa dediğin gibi kademe kademe gitmen gerekecek.Belki okuduğun okulda etkiliyordur inditex gibi firmalara girmeni.

Hocam işte o şekilde işlemiyor işler.
    Saydığım firmaların hepsi büyüme içerisinde olan prestijli firmalar, hiç tecrüben olmayıp girebilmen için ekstra özelliklerin olması lazım.
    İyi düzeyde ingilizce olabilir mesela.
    Hiç tecrübem olmamasına rağmen İnditexte son kademeye kadar ilerledim ve diğer saydıklarımla zaten görüşmelerim oldu, övünmüş gibi olmasın iletişim ve el yüz düzgünlüğünden oldu bunlarda ancak durum insan kaynaklarından çıkıp mağaza müdürüne geçtiğinde işte o zaman seyir değişiyor.
    Sen müdür olsan Lc Waikikide çalışmış adamı mı alırsın yoksa vasıfsız adamı mı ?

Tabikide vasıfsız almıyorlar diye birşey yok ancak bunlar genelde kız oluyor ve sayıları az.
    Onları ileriye götürebilecek satış danışmanları arıyorlar, bunlarda alt kategori mağazalarda çalışmışsa gözlerinde iyi bir izlenim bırakıyor.

Satış danışmanlığını küçümsememek lazım, 3 yıl sonra saydığım firmalarda müdür yardımcısı olup 5-7 bin tl maaş alabiliyorsun.

• torpil cumhiriyetine hoşgeldin...bizim burda belediyeye yerleşmek için bilmem hangi camaaten pas pas kpss puanı alman yeterli hatta tipin morona bile benzeyebilir.. torpil yapanın kul hakkı yiyen kimse allah bin türlü belasını versin ahanda açık açık yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Kasım 2015; 15:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Allah tüm iş arayanların yardımcısı olsun çok zor bir dönem inşallah en kısa sürede iş bulursun . Benim de bir arkadaşım işsiz uzun zamandır iş bulamıyor senin gibi görüşmelere çağırıyorlarmış herşey olumlu geçiyormuş ama kimse aramıyormuş, morali çok bozuk en son giyim mağazası satış danışmanlığına başvurdu onlardan da bir umut telefon bekliyor.

aynı durumdayım hocam giyim mağazalarınada başvuruyorum telefon bekliyorum bende

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

torpil cumhiriyetine hoşgeldin...bizim burda belediyeye yerleşmek için bilmem hangi camaaten pas pas kpss puanı alman yeterli hatta tipin morona bile benzeyebilir.. torpil yapanın kul hakkı yiyen kimse allah bin türlü belasını versin ahanda açık açık yazıyorum

haklısın kardeşim vallahi

quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Okudum benim canım sıkıldı .umarım bir yer bulursunuz hocam

Sağolun hocam umudum azaldı iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom.X -- 16 Kasım 2015; 18:33:21 >

• D sınıfı ehliyet al. Kredi çek tır al. Uzun yola git.
  • venom.X kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımı bugün arayıp işe alındığını iki gün içinde evrakları tamamlayıp hemen başlayabileceğini söylemişler, umarım sizede en kısa sürede geri dönüş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.