Şimdi Ara

İş Bankası(Ziraat Bankası Dahil) Maximum Kart Total'de Yakıt Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
5.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni kampanya 16 Temmuz 2017- 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli.

3 kere tek seferde ve farklı günlerde 100 tl yakıt alımına 30tl maximum mobilden başvuranlara 40 tl maxipuan veriliyor. (Sadece yakıt alımında geçerli)

Unutmayın, 40 TL MaxiPuan sadece Kampanyaya Maximum Mobil’den katılım yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 24 Ağustos 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Eylül 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

Anlaşmalı istasyonların yazılı olduğu liste:https://www.maximum.com.tr/content-management/Documents/Kampanya%20Dosya%20Ekleri/2017/total_maximum_isyerleri_13072017.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquaR -- 16 Temmuz 2017; 12:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Shell de axess sona erdi onlardan bir şey çıkmazsa buradan devam

• Ziraat dahil başlığı düzeltelim

• Total LPG kötü, diğer yakıtları bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

Total LPG kötü, diğer yakıtları bilmiyorum

1 kere depoyu doldurmuştum bariz bir fark göremedim çekişte. Motor sesi daha kalınlaştı sanki ama çekişte bir sorun yoktu pek.
  • Ben 3-4 defa Total LPG aldım, her seferinde az km gitti, artık almıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

Ben 3-4 defa Total LPG aldım, her seferinde az km gitti, artık almıyorum

Ona çok dikkat etmedim aslında, kart puanı ile doldurdum belki ondandır
    Etrafımda maxipuan ve paraf kullanılan farklı bir yer yok. Mevburen orada kullanıyorum. birde petrol ofisini deneyeceğimde ondan korkuyorum.
  • Total diesel alinca aracimda tekleme oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total Fransızlardan çıktığından beri almıyorum kalitesi bariz bir şekilde düştü. Şimdiki sahibine bakınca normal .
  • Bizim orda 4.10 kusurden veriyorlar mazotu. kampanyayla 3.50 ye gelir, harika olacak

• Buranın da mazotu demirören aldıktan sonra bozuldu, mobil kampanyası varken denemiştim araba çekişten düşmüştü, ama uzun yolda kullanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Bizim orda 4.10 kusurden veriyorlar mazotu. kampanyayla 3.50 ye gelir, harika olacak

Araban bozulunca servise para verdinmi gorursun ucuza aldigin les benzini :)

• İş bankası bankamatik kartıyla, yakıt kampanyasına katılıp puan kullanan var mı ?

• Kamilhan10 kullanıcısına yanıt
    Bankamatik kartlarının geçerli olduğu söylenmiş hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim orda 4.10 kusurden veriyorlar mazotu. kampanyayla 3.50 ye gelir, harika olacak

Araban bozulunca servise para verdinmi gorursun ucuza aldigin les benzini :)

hep alıyorum starpet'ten 3.94'e, hiçbir şey yok tertemiz. kendi kerizliğine yan sen git shellden 4.50'ye al

Ben petrol ofisinden baska yerden almiyorum hakretinide sikayet ettim yarin oburgun insallah bi problem yasarsinda gorursun

petrol ofisi de ucuz burda, 4.00 o da. starpet açılmadan önce ordan alıyordum, hele bir de kampanya yapınca petrol ofisi muhteşem oluyor. starpet'te hiçbir zaman kampanya yok tabii öyle bir sıkıntı var. hakaret felan yok kerizsin demedim kerizlik dedim

Kendi kerizligine yan nedir karsinda asker arkadasin yok senin neyse yonetim karar verir hakaretmi degilmi diye

karşında asker arkadaşın yok, araban bozuldunnu falan diye halk ağzıyla konuşamazsın sen de bana forumun belli üslubu ve saygısı vardır. bana geldiğin üslupla sana geldim hemen tatava yaptın, demekki başkasına yapılmasını istemediğin şeyi kendin de yapmayacaksın

Ben seni uyardim sen belaltina vurdun git oku yazdiklarini sana normalce dandik firmalardan alirsan araban bozulur dedim bunda herhangi bisey yok sen kerizlik muhabbetini cikardin iyi oku mesajlarini

• inexo kullanıcısına yanıt
    Düzeltildi hocam bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamilhan10

İş bankası bankamatik kartıyla, yakıt kampanyasına katılıp puan kullanan var mı ?

Evet, daha evvel Po ve Bp'de katılıp kullandım. Maximum uygulaması ile katılmıştım.

Bu arada gayet güzel kampanya yapmışlar. Benim gibi ortalama üstü yakıt tüketenler var elbet. Fakat normal kullanıcılar için 300'e 40 gayet ideal oran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VTS* -- 16 Temmuz 2017; 13:0:3 >
  • Cevabınız için teşkkürler

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Benzini denedinizmi hocam

• Fransız araçlar için Total tavsiye ediliyor. Özellikle Peugeot için ( denemedim hiç ama bu kampanyayla deneyeceğim )
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.