Şimdi Ara

İş Bankası(Ziraat Bankası Dahil) Maximum Kart Total'de Yakıt Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
5.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SquaR

Benzini denedinizmi hocam

Hayir hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli totalden alıyorum mazotu hiçbir sıkıntı yok. kampanya da iyi olmuş geçen totalden paraf 50/400 üstüne bu 40/300 bu iki ay güzel oldu totale devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total benzin hakkında yorum yapacaklar?
  • Total'i BKM Express kampanyasında benzinli aracımda kullandım. Motor sesinde artış, araçta titreme oldu. Eniştenin araçta da aynı sorunlar meydana geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim orda 4.10 kusurden veriyorlar mazotu. kampanyayla 3.50 ye gelir, harika olacak

Araban bozulunca servise para verdinmi gorursun ucuza aldigin les benzini :)

hep alıyorum starpet'ten 3.94'e, hiçbir şey yok tertemiz. kendi kerizliğine yan sen git shellden 4.50'ye al

Ben petrol ofisinden baska yerden almiyorum hakretinide sikayet ettim yarin oburgun insallah bi problem yasarsinda gorursun

petrol ofisi de ucuz burda, 4.00 o da. starpet açılmadan önce ordan alıyordum, hele bir de kampanya yapınca petrol ofisi muhteşem oluyor. starpet'te hiçbir zaman kampanya yok tabii öyle bir sıkıntı var. hakaret felan yok kerizsin demedim kerizlik dedim

Kendi kerizligine yan nedir karsinda asker arkadasin yok senin neyse yonetim karar verir hakaretmi degilmi diye

karşında asker arkadaşın yok, araban bozuldunnu falan diye halk ağzıyla konuşamazsın sen de bana forumun belli üslubu ve saygısı vardır. bana geldiğin üslupla sana geldim hemen tatava yaptın, demekki başkasına yapılmasını istemediğin şeyi kendin de yapmayacaksın

Ben seni uyardim sen belaltina vurdun git oku yazdiklarini sana normalce dandik firmalardan alirsan araban bozulur dedim bunda herhangi bisey yok sen kerizlik muhabbetini cikardin iyi oku mesajlarini

kardeş ben hakaret anlamında söylemedim ki onu akdeniz insanıyız biz sıcakkanlıyız neysek oyuz oramız buramız oynamaz içimiz dışımız bir düşündüğümü söylerim çekinmem hiç, bana göre starpet aytemiz po gibi firmalar 50-60 kuruş aşağı verirken gidip shell'den o kadar pahalıya almak kerizliktir; sana göre öyle olmayabilir ama benim görüşüm budur.

• Yav arkadas şu olayı anlamıyorum tüm türkiyede yakıt aynı ama insanlardaki psikolojik durumu plasebo etkisi gibi..bi ara mazot içinde dendi bu...halbuki mazotun coğu lukoil rusya sociden gelir tüm firmalar bunu dağıtır ben opetten aldım söyle bp den aldım böyle denir halbuki aynı yakıt..katkıda olsa aynı yakıt... katkının sadece yüzde 1 etkisi var yok yakıtta..benzinde tüpraş çıkışlı aynı benzin total dede aynı bp de de...çalıltığım eski yerde plasebo etkisini canlı görmüştüm opetten bizde yakıtınalıyorduk markamız farklıydı adam yakıt aldım menzili az gitti opette daha çok gidiyor demişti ama mazot aynı mazot anlatamamıştık adama durumu

• Ben anlaşmalı total den 100tl benzin aldım ama maximum uygulamasına yansımadı ya adam başka post'tan çekti farketmedim ya da geç yansıyor, bu kampanyada alışveriş yapıp uygulamada bunu gören oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

Yav arkadas şu olayı anlamıyorum tüm türkiyede yakıt aynı ama insanlardaki psikolojik durumu plasebo etkisi gibi..bi ara mazot içinde dendi bu...halbuki mazotun coğu lukoil rusya sociden gelir tüm firmalar bunu dağıtır ben opetten aldım söyle bp den aldım böyle denir halbuki aynı yakıt..katkıda olsa aynı yakıt... katkının sadece yüzde 1 etkisi var yok yakıtta..benzinde tüpraş çıkışlı aynı benzin total dede aynı bp de de...çalıltığım eski yerde plasebo etkisini canlı görmüştüm opetten bizde yakıtınalıyorduk markamız farklıydı adam yakıt aldım menzili az gitti opette daha çok gidiyor demişti ama mazot aynı mazot anlatamamıştık adama durumu

O katkı çok değiştiriyor mazotu. Dizel araba kullananlar çok iyi bilir bunu. Shell in aynı istasyonundan aynı pompasından, nitro ve fuelsave aldım, onlar bile farkediyor. Fuelsave katkısız uzun yol giden yakıtı, arabanın sesini arttırıyor çekişini düşürüyor, yada normali bu diyeyim, çünkü katkısız tüm yakıtlar böyle, nitro aldığımda arabanın tepkisi değişiyor resmen, çekiş hızlanma artıyor, motor sesi azalıyor. Psikolojik fln değil, dizel kullanan bilinçli, arabadan anlayan her sürücü bunu söyler..

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    haklısın shell in kullandığı nitroda farklı bir katkı var belki o diğerlerinden farklıdır ama genelde tüm mazot rusyadan geliyor istanbul için shell de bp de oradan alıyor...shell hollandadan yakıt almıyor soçiden israilden bulgaristandan alıyor yani herkes aynı dizeli kullanıyor shell bo opet dizel üretmiyor türkiyede tüpraş tr ihtiyacının %10 unu karsılıyor söylemem o ki yakıt aynı yakıt

• hollywood29 kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç ne oldu geç mi yansıdı? Benim iş bankası posundan çekildi ama 3. harcama görünmüyor diğerleri anında yansımıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 10 Ağustos 2017; 19:15:8 >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk aldığım yansımadı çeken adam sanırım başka postan çekti, 2 yakıt daha aldım başka anlaşmalı istasyondan pos cihazını kontrol ettim işbankası idi hemen yansıdı alır almaz. Ilk alışveriş güme gitti yani, 3. Yakıtı da son gün alacağım bakalım

• Turkpetrol den de yakıt alınca kampanyaya dahil olunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Total benzin hakkında yorum yapacaklar?

Yaklaşık 2,5 yıldır aracıma Total'den benzin alıyorum. Son Totalin benzini iyidir. Çekişte bir düşme yok benim aracımda. (2002 Toyota Corolla) Benim deyenimime göre Total bariz bir şekilde Aytemiz ve Opet'ten iyi. Totalle daha uzun yol yaptım. Diğer ikisine göre. Son altı aydır gazda biniyorum. 6 ay oldu gaz taktıralı. Ustam, katkılı olduğu için sibobların yanmasını öne çektiğini söyledi ve Aygaz'ı tavsiye etmedi. Ondan dolayı Opet / Aygaz almıyorum. Total'in ve Aytemiz'in gazı arasında bir fark göremedim. İkisi de iyi. BP'nin gazından beklediğim verimi alamadım yalnız.

• hollywood29 kullanıcısına yanıt
    Hocam posta iş bankası yazıyor sonuncu görünmüyor hala 3 ü de aynı yerden aynı pos dan alındı. Şimdi uğraş dur müşteri hizmetleri ile

• Total kampanyai icin yakit almistim ve uygulamadaki sayacta gorunuyordu ama bugun silinmis oldugunu gordum.

Ayni durumu yasayan var mi?

• Totalden kampanya için yakıt aldım (benzin)arabanın çekişinde ciddi düşme var. Rampalardan inanılmaz farkediyor. Son 100 kaldı onu da alayım bir daha 3 krş için aracımı riske atamayacağım. Total satıldıktan sonra başladı bu sorunlar eskiden yoktu. Arada alırdım dizeli hele çok iyiydi şu anda aracım benzinli.
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamadan bakarmisiniz katilimlariniz hala duruyor mu

• Angelica kullanıcısına yanıt
    En son duruyordu eşimin telefonunda sonuncuyu bugün alacağım alınca yazarım
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Bence mumkunse almadan bakin cunku bizim 2 karttaki katilimlar silinmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Total kampanyai icin yakit almistim ve uygulamadaki sayacta gorunuyordu ama bugun silinmis oldugunu gordum.

Ayni durumu yasayan var mi?

Bende de öyle

1 tane vardı şimdi 0 gorunuyo hocam

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.