Şimdi Ara

İş Bankası(Ziraat Bankası Dahil) Maximum Kart Total'de Yakıt Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
5.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ya beceremiyorsanız altına girmeyin su olayın, bak bonusflaş a abi direk alısveriş yapar yapmaz mesaj geliyor uygulamada gözüküyor bizde şüphe duymuyoruz olmuş mudur diye.
  • Ben 2 defa aldım, 2 cisi gözükmüyor şu an. Uygulama da güncel.
  • bende 3 defa alım yaptım, 2 tane gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Hocam fanatik Beşiktaşlıyım, vicdan yapa yapa aldım. Umarım birdaha total ile çalışmazlar

Beni öldürseler totalden yakıt almam daha. İlk gittiğim istasyon keyfen maximum post kullanmadı. Mh de ilginenmedi bastım kalayı bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail geldi bankadan Maximum uygulamasını her geçen gün geliştiriyoruz bazı aksaklıklar olabiliyor diye kampanya devam ediyor kampanya bitiminde puanlarınız yüklenmezse bildirim yapın detaylı inceleyelim diye

• Totalden yakit aldim aracim teklemeye basladi. Ayni tekleme bkm-total kampanyasında da olmustu. Ustelik farkli illerdeki benzinliklerden almama ragmen. Totali tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aldım 1i görünmüyor bugun 3ü alacaktım mh mail attım. dün de maxipuanlarımdan 26 tl silmişler ona da mail attım hem geç yatırıyorlar puanları hem de siliyolar utanmadan
  • bu ay duzgun bı yakıt kampanyası yaparlar umarım bu aksam belli olur ..
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    benzin mi acaba ? Benzinde sorun var gibi benim araç çekişten düştü ?
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Mazot benim hocam.

Mazotta yapan benzinde de yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğum yerde total 1tane 1sefer 100 yaptik neymiş işbankası pos cihazı bozukmuş boşu boşuna yakıt aldık yüz lira bundan sonra ne totalin ne işbankasının kampanyasına katılmam kaç gündür çözemedikleri işi

• güzel bir kampanya olsa da tekrardan katılsam tatile gideceğim acil benzin kampanyası lazım
  • 4 tane yaptim 2 tane gozukuyor , sms de gelmedi

Ulan is bankasi yaktim cirani

• Bende 1 saat önce yaptım 3. Ama msj gelmedi bildirim çubuğuda 2 de kaldı, müşteri hiz aradım herşey normal dedi puanınız yatcak dedi bakalım ayın 24 ünü bekleyeceğiz

• Herkeste aynı problem var, isbank posuyla yapılan işlemlerden korkmayın puan yatış tarihinde 3e tamamlayanlara puanlar yatacaktır

• Merhaba arkadaşlar gg da maximum kartlariniz alinir güvenli alışveriş sorunsuz işlem

• Puanlar yatmış dün harcadım bile

• quote:

Orijinalden alıntı: daha_iyiye

Merhaba arkadaşlar gg da maximum kartlariniz alinir güvenli alışveriş sorunsuz işlem

bu yazdığınız nasıl oluyor etraflıca anlatır mısınız
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.