Şimdi Ara

İran dan yeni göç dalgası geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
0
Favori
28.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu düşman dahi yapmaz, hükümetinamacı ne %13 işsizlik var millet kırılıyor.
    4 milyon suriyeli + 3 milyon afgan diyorlar.
  • Yok artık.Eğer hepsi gelirse ülke ayvayı yer benden söylemesi.
  • Gebermesi gereken kişiler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: julyan

Spor salonunda vücut çalışma imkanları varmı acaba ya? Mülteci olsam boş durcağıma hazır salona girmişken 2 kas yapardım.

Paran yoksa vereyim de git bi spor salonuna yazıl. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.
  • 1.Dalga
    2.Dalga
    Herkes dalgasına bakıyor.
    Bırakın gelsinler bakalım ne istiyorlarmış.
  • İlk Fırsatını bulduklarında İstanbula gelecekler.

İstanbul ortadoğu'nun New York'u.

Bana,halkımıza sormadan bunları alıyorsunuz hakkımı helal etmiyorum.Bir çoğu Taliban üyesi çıkacak hatta eylem yapacaklar ülkede.Parti parti geliyorlar tiplere bakın ilk parti grup önden gelmiş çünkü genç,dirayeti yerinde.
  • Konuda neden akpli yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işin sonunun hayr'a gittiğini gören varmı?

• Şu var. Başbakan yardımcısı bunu söyledi ve uyardı. Soruyorum!

Olacakları bilmene rağmen bunlara nasıl önlem almadın! Bile bile bu insanları alıp vay efendim 150 mülteci geldi demendeki amaç ne!
    Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ?
  • Suriye bizim komşumuzdu eyvallah insanlık dedik ses çıkarmadık ama Afganistan ne alaka. Rusya her tarafta ortalığı karıştırmayı iyi biliyor Afganistanı da kendi karıştırdı Suriyeyi de kendi karıştırıyor gitsin bir zahmet Afganistanlılara kendi baksın.
  • yaw öyle demeyin ümmet kardeşim ümmet
  • İnceldiği yerden kopsun artık. Ayaklanıyormuyuz, asimile mi oluyoruz ne olacaksa olsun kurtulalım artık.

• Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Merkel ilk mülteci akını başlamadan önce 1m mülteci alacağız. Wir schaffen das dedi. Ondan sonra mülteciler Almanya bizi alacak diye akın etti. Şimdi bu da onun gibi. Danışman 3m mülteci gelebilir. Gelenleri yerleştirdik diyince İran'daki Mülteciler de Türkiye ye gidebiliriz bizi alacaklar algısı oluşur.

• REFERANDUMDA EVET VERİRSİNİZ ARTIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Merkel ilk mülteci akını başlamadan önce 1m mülteci alacağız. Wir schaffen das dedi. Ondan sonra mülteciler Almanya bizi alacak diye akın etti. Şimdi bu da onun gibi. Danışman 3m mülteci gelebilir. Gelenleri yerleştirdik diyince İran'daki Mülteciler de Türkiye ye gidebiliriz bizi alacaklar algısı oluşur.

Peki geri gitmedi mi almanyadan mülteciler hala oradalar mı?
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Yok, 2013-2016 arası 1.5m mülteci geldi. 2015 yılında 1m. Çoğunluğu ırak ve Suriye'den geldiği için geri gönderemiyorlar. Afgan ve Araplari gönderiyorlar.

• Aa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 14 Ocak 2021; 15:46:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba öldük de cehennem diye bizi bu ülkeye mi attılar lan
  • Yıllardır afganlar Türkiye ye göç ediyorlar yeni bir şey değil. Belki 20 yıllık mevzu . Bu sefer gelenleri neden haber yapma ihtiyacı hissetiler acaba.
  • guvenkab kullanıcısına yanıt
    Doğru takım elbiseyle gelmeleri gerekirdi. İnsanları yüz hatlarına göre yargılayan ırkçı pislik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.