Yüzbaşı
06 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Bunun adı cehalettir şimdiden vatana kin duyan terörist adayı yetiştirmektir bunu kim yaptırdıysa sorumlusu bulunup cezalandırılmalıdır

Arkadaşlar geçen ay iş yerinde kullanalım dite 1.4 express aldım aldıktan sonra aracın kaloriferinin iyi üflemediğini farkettim boş bir zamanımda peteğe giden boruları söküp porçöz ve basınçlı su ile bu sorunu düzelttim şuan üflemesi çok iyi durumda ama ısıtma yönünde sıkıntım var kalorifer kapalıyken ilk açtığımda çok sıcak üflüyor akabinde gitgide ılıyor veya otoyola çıktığımda hızlandıkça yine soğuyor bu araçlarda hararet göstetgesi olmadığından hararet kaçta olduğunu göremiyorum o yüzden bir fikir yürütemedim üflemesi çok iyi durumda ama sıcaklığı randıman vermiyor sorun sizce ne olabilir ?
Arkadaşlar sony vegas pro 17'de indirilen geçiş efektlerini nereye atıyoruz indirdiğim efektleri atacak yer bulamadım malesef
Arkadaşlar bayağı aradım ama bulamadım malum android'de normal toplu sms sınırı var ama bunun bir çözümü bir programı varmıdır tek tuşla 300-500 sms gönderebileceğimiz birkaç program denedim ama boş çıktılar bir yolu veya bildiğiniz bir uygulama varmıdır ?
Arkadaşlar red 20 kullanıyordum 3 gün sonra taahütüm bitecek şuanki tarifemde 20gb internet 2 bin dakka her yöne sabit vodafone içi sınırsız konuşma ve tüm pass paketleri dahil 82 tl ödüyordum mh aradı teni tarife önerdi şimdikiyle aynı hatta video pass yok içinde 115 tl istiyorlar bir tavsiyeniz varmı TT prime geçip nerrdeyse benzer tarife 65 tl ne yapmak mantıklı
Merhaba arkadaşlar az önce edevlet üzerinden rutin kontrol yaparken 1002 tl emniyet şeridi ihlali cezası kesildiğini gördüm olay İzmir Buca-Gaziemir otoyolunda olmuş ama durum şöyle buca'dan otobana bağlanırken otoyol çalışmasından ötürü 100 met ileride dubalar var ve yol 2 şeride düşüyor otobandan gelen araçlar yol kapalı 2 şeride düştüğü için sıkışık bizde yeni bağlanıyoruz bağlanırken
Mecburen 50 mt kadar normal yola çıkanilmek için ister istemez emniyet şeridine geçiliyor sadece ben değil onlarca sürücü mecburi olarak 50 mt'liğine geçip 50 mt sonra normal yola bağlanabiliyor ama o akşam ben ve kim bilir kaç kişiye 1002 lira ceza yazmışlar itiraz edeyim diyorum aracı muayeneye sokacaktım kaç günde sonuçlanır ceza keseli 10 gün olmuş tebliğ bile edilmedi edevlete girmesem haberim olmazdı nasıl bir yol izlemeliyim

Edit:imla
Silinebilir
Arkadaşlar bugün akşamüstü itibariyle 98 model panelvan h100 aracımın vitesi 5. Vitese geçmemeye başladı 4'den 5'e atınca sanki engel varmış gibi geçmiyor herhangi bir cartlama sesi falan gelmiyor çok sert ittirirsem bazen geçiyor bazen geçti sanıyorum geçmemiş oluyor ileri itince girmiyor yerine engel var gibi sorunu nerede çözemedim diğer viteslerde hiçbir sıkıntı yok geri vitese dahi pamuk gibi geçiyor yarında işlerim var tamirciye gidememe ihtimalim var sorun neden kaynaklanabilir?

Edit:imla
*Kıyafetleri nedeniyle kız çocuklarının gösterisini yarıda kestiler*

Mersin’in Akdeniz ilçesine bağlı Kazanlı Mahallesi’ndeki Kazanlı İlkokulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları sırasında 3. sınıf öğrencisi kız çocuklarının gösterisi kıyafatleri gerekçe gösterilerek yarıda kesildi ve çocuklar sahneden çıkarıldı... 1 aydır hazırlandıkları gösteri yarım kalması üzerine çocuklar gözyaşı döktü. Gösteriyi izleyen Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, gazetemize yaptığı açıklamada, “O yaşta çocuklara uygun elbiseler değildi. Çocukların kıyafeti eğitim ortamına uygun değildi” dedi. Eğitim-Sen Mersin Şube Başkanı Sinan Muşlu, “Eğitimdeki gerici kuşatmanın ne aşamaya geldiğinin ve hangi makam düzeyine ulaşıldığının çok net ve çarpıcı örneği” diye konuştu.
http://www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/turkiye/963051/Kiyafetleri_nedeniyle_kiz_cocuklarinin_gosterisini_yarida_kestiler.html

23 nisan dahi nekadar zorlarına gidiyorki baltalamak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar ve belliki bu ilçe milli eğitim müdürü çocuklardan tahrik oluyorki görmeye tahammül edemiyor
Merhaba arkadaşlar yıllardır forumda olmama rağman ilkdefa bukadar ikilemde kalıp sizlere sormak istedim 1 hafta içinde elimde kullandığım LG G5 cihazımı değiştiricem ve karar veremedim malum ülkede telefon fiyatları el yakıyor sürekli telefon değiştiren biri değilim aklımdaki cihazları ve düşüncelerimi belirmek istiyorumki bana seçimimde yardımcı olun

Samsung Note 8: yıllardır samsung kullanmam zamanında arayüzleri problem çıkarttığında bende antipati bırakmıştı ama tekrar note 8 ile tekrar bir deneme yapsam diyorum ama parmak izi okuyucu yeri çok değişik görünüyor.

Huawei mate 10 pro:Aklımdaki ilk sırada olan cigaz görünümü ve özellikleri gayet yerinde ve tasarımıda şık tek eksiği ekran görüntü kalitesi diğer cihazlardan biraz geride

İphone x: bu cihazı nasıl sıraya koydum bilmiyorum çünkü apple günahım kadar sevmem [sm=icon_smile_big.gif birkere olsun ios kullanmadım ama acaba önyargılarımı bırakıp birkere alıp denesemmi diyorum

Arkadaşlar durum böyle sizlerin fikrine ihtiyacım var ayriyetten bunlar harici önerebileceğiniz cihazlarada kapım açık
Hakkında
İlgi Alanları: cep telefonu ve bilgisayar
Forum İmzası:
D@GUS
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.672
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 25.001 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.661 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.