Binbaşı
12 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 1)
Gönderileri
In-line mikrofonlu 3.5mm jack'ın yanında 4.4mm jack çıkış seçeneği de sunmasından anlaşılacağı üzere üst seviye bir kulaklık. Benim en çok hoşuma giden tarafı kablosunun çıkarılabiilir olması. Kablo bozulduğu zaman içini açıp düzeltmek çok zahmetli bir işlem çünkü. Bunda ise yeni bir kablo alıp hayatına devam ediyorsun. Bence iyi fiyat. Yurt dışı fiyatı 200 dolar.
https://www.amazon.com.tr/Sony-Mdr-1Am2S-Hi-Fi-Kulakl%C4%B1klar-G%C3%BCm%C3%BC%C5%9F/dp/B078VGQ1WQ

Edit:Arada stoklara tekrar ekliyor Amazon buarada. Almayı düşünenler takip ederse alma şansı bulabilir.
Ses kartı olmayan modeller daha mı mantıklı olmuş oluyor?
Konu dışında üst düzey okulları bitirmiş mühendislerin şuanki durumlarını sorduğum konu ygs/lys bölümünde açılması için kapatıldı ki konunun muhataplarının o bölümle alakası yok cevap yazınca da şikayet kapatılıp komple uzaklaştırıldım konu dışından bu nasıl bir davranış şeklidir böyle mi düzelticeksiniz forumu nerde ciddi bir konu var kapatın adminlerin yorumlarla uğraşmamak için tutan bir sürü konuyu kapatması sorunu da var ne yapmaya çalışıyorsunuz iki dakka kullanıcıyı dinleyemeyen tutan konularla ilgilenemeyen adminlerle mi devam ettiriceksiniz bu forumu?
Yapılanlar 1)Yoruma git 2)Yorumun devamı
Olayı anlayan bana da anlatsın
https://youtu.be/XIlU_9_oIwE
Karışık ayvalık tost istedim karışık mı ayvalık mı dedi karışık ve ayvalık olamıyo mu
Arkadaşlar bugün sağlık ocağına rapor almak için gittim malum havalar soğuk hasta oldum ben gittiğimde benim doktor gitmişti başka doktor vardı dedim bir rapor isteyip gidicem tamam dedi görevli randevu verdi bekledim sıra gelince girdim rapor istedim rapor vermiyorum dedi e reçete verdi dedim ben ne göstericem rapor vermiyosun o senin problemin dedi sinirlendim çıktım dedim ne yapıyım tekrar girdim içeriye muayene ettiğine dair bir kağıt ver bari dedim ben görevimi yaptım elindeki kağıdı eczaneye götür ilaç versinler başka bişey vermiyorum dedi bu şimdi sistemden benim bilgileri girdi ilacı da yazdı bunlara muayene parası da gitmiş oldu benden şimdi ben de bikgilere ulaşıp çıktı alabilme şansım var mı sistemde kayıtlı olması lazım çünkü
Nasıl kafalarına göre beni üye yapabiliyorlar ödeme yapmak bu kadar kolay mı bir yere tıkla adam 14tl alsın onu geçtim telefonuma önüne gelen ulaşabiliyor yani
Telefonum kardeşimdeyken bir yerlere girmiş internette dolaşırken mesaj geldi telefonuma böyle bir şey mümkün mü numara mı nerden buluyolar nerde ücret alıyolar bu ne saçmalık
Mesajı bana atabilicek var mı sildim yanlışlıkla
Her sitede bu reklamdan çıkıyor bilinmedik bir uygulama da yok telefonda
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
TV
LG
Klima
Klima
Notebook
MSI
GPS, Navigasyon
Piranha
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.013
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 77.913 (Bu ay: 2.512)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.477 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.