Şimdi Ara

İran dan yeni göç dalgası geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
0
Favori
28.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ülkenin bereketli toprakları hepimize yeter merak etmeyin.

Şaka lan şaka yakında bu mültecilerin yobazların yanında azınlık kalırız, bizleri de kendilerine benzetirler yok olup gideriz bu çorak topraklarda!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçinden geçenleri de söyleyemiyorsun fetöcü diye içeri alıyorlar.

• Hep aynı yaş grubu ve aynı profilde insanlar çoğunluklu erkek.Ayrıca zamanlama manidar!
    Kürt teröristleri alan, suriyeli teröristleri alan, şimdi de çoğunluğu afgan olan asya teröristlerini alanların enayi veya saf olduğunu düşünmüyorum.Çünkü Avrupanın nasıl adam seçerek aldığını bizim gibi onlarda görüyor. Ben bu ülkenin yöneticilerinin geçmişten günümüze çoğunluğunun satılmış ve hain olduğunu düşünüyorum.
  • ben ailemi hep uyarıyoum toplu yerlere gitmeyin avm pazar vs...16 nisana kadar bu mülteciler bi yerleri patlatabilir..en iyisi fazla dışarı çıkmamak
  • Yeter artık yeteeeerrr diye bağırasım geliyor nerde bu ülkenin sınır güvenliği yav hadi suriyeliler esed bum bum diyor iranda ne var be insafsızlar en kısa sürede sınır dışı edilmeliler

• bence biz bunları hak ediyoruz, yandaşı da muhalifi de her türlü belayı hak ediyor fikirleri yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: julyan

Spor salonunda vücut çalışma imkanları varmı acaba ya? Mülteci olsam boş durcağıma hazır salona girmişken 2 kas yapardım.

soğan ekmekle ne vücudu

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

quote:

Yıllardır afganlar Türkiye ye göç ediyorlar yeni bir şey değil. Belki 20 yıllık mevzu . Bu sefer gelenleri neden haber yapma ihtiyacı hissetiler acaba.

Milyonlarca mı geliyordu acaba?

Yo genellikle 50 100 kişilik gruplar halinde geliyorlar. Ama sürekli olan bir şey.

Ayıp ayıp bari bunu kıvırma be ayıp çok istiyorsan al evine beslede görelim

Çoluk çocukla uğraşamam. Yırtık dondan fırlar gibi oradan buradan çıkıp durma.

Hocam sen çok mantıklı cevaplar verirdin şuan ki durum seni hic rahatsız etmiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Bence mültecileri savaşta kullanalım

Etten duvar örelim

Mayın araştırmasına gönderelim

Nasıl

Böyle değerlendirilirse ben varım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş işten geçmeden önce bir şeyler yapalım. Yürüyüş toplanma ne olursa. Göçmen deposu değiliz tecavüz hırsızlık ve pislikleriyle meşhur afganları ülkemde istemiyorum

• Yani çok iyi Afgan arkadaşlarım oldu o yüzden cok kotu konusmak istemiyorum da niye bu kadar cok be? Kendi memleketlerinde gecinsinler savasmis falan. Biz burada savas olsa oluruz bile. Oyleyse cok da zaruri olmadikca niye alalim bunlari? Onlar da yapsinlar zor bir sey mi?

Neyse, umarim bizim gibi insanlar da boyle pozisyona dusmeyiz. Valla alirim elime silahi, hic degilse bicak micak alirim savasirim korurum kendimi. Araplari memnun etmeye gelmedik biz Anadolu'ya herhalde.

• yarın birgün akkefenler sokakta gasba tecavüze uğradıklarında anlarlar hanyayı konyayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss miğfer

Doğru takım elbiseyle gelmeleri gerekirdi. İnsanları yüz hatlarına göre yargılayan ırkçı pislik

sen ya Ümmetçi lalesin yada gizli kürt faşisti pkklısın ama ithamda bulundun al cevabın; insanların yüz hatlarına bakarak karar verdiğimi nereden çıkardın? tamamı erkek orta ve genç yaş...

Bana ırkçı pislik demeden önce Allah'ın bahşettiği beyni kullan...
  • Oy zamanı gelmeleri ne manidar!

• dragonborn95 D kullanıcısına yanıt
    Ön yargılı yaklaşmamak gerek üniversitede çok iyi afganlar tanıdım

• Bu ülke bunun için kazanılmadı, bu ülke öyle kolay kazanılmadı bu ne böyle önüne geleni alıyorsun ortadoğunun keranesine döndük hani kararı millet veriyordu? Hani millet doğru seçebilcek seviyeye sahipti? O zaman bu işleri kendi başına yapmakta neyin nesi halka referandum yap bakalım istiyor muyuz?

• Geldilerse ne olmuş.3 milyon asalak suriye'liye bakıyoruz,bunlara mı bakamayacaz.Bugüne kadar 26 milyar dolar harcamisiz cokmu?Harcamaya da devam edecez.Hamdolsun bizim Almanya'dan veya İsvec'ten neyimiz eksik.

Sonuçta bizde belir sosyal refah ulkesiyiz.Sanayimiz tıkır tıkır maşallah.!!!!!

Bizim insanımızın beynine kazınan Türkiye bu işte.

• 5 milyon suriyelisi bilmem nesini kimseye sormadan aldilar ukeye bu bile daha hayir deme sebebi.. Ne arabistani ne irani bilmem nesi onlar bile ulkesine almazken kime sordnda aldin avrupa 10 bin alalim onlarida secerek alalim diye konusurken senkime sordun .. Bunlar ulkeyi karistirirsa noluck

• .

(
    )

• Yanlışlıkla gelmişlerdir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.