Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ipod da youtube girememe sorununu şu şekilde çözdüm.Aynı bilgisayardaki gibi DNS değiştiriyoruz.İpodda Ayarlar > Genel > Ağ > Wifi ye girin kullandığınız wifi ağının yazdığı en sağdaki mavi oka tıklayın , daha sonra açılan sayfada DNS yazan yerdeki rakamları 8.8.8.8 veya 4.4.4.4 olarak değiştirin.İşlem tamamdır .
  • Arkadaşlar bilenleriniz vardır belki ama ben yine de yazayım..

Real Player içinde,internette izlediğiniz videoları anında indirmenizi sağlayan bir özellik gömülü,bir tür eklenti..Bu özellik,siz videoyu izlerken mouse ile video üzerine geldiğinizde (tıklamanıza gerek yok) sağ üst köşede bir buton şeklinde kendini gösteriyor.."Download this video" butonunu tıkladığınızda anında videoyu indirip daha sonra seyredebiliyorsunuz.

Bunun iPod ile alakası ne peki ?? Hemen söyleyeyim o butona tıkladık ve videoyu indirdik.Bu işlem bitince çeşitli seçenekler öneren bir buton daha çıkıyor,bunlardan birisi de şu : "Copy Apple iPod"..

Yani indirdiğiniz videoyu o anda hemen iPod'unuza atabilirsiniz üstelik,kendisi h.264 olarak convert edip atıyor..Seçenekler içinde iPod'tan başka Blackberry modelleri de mevcut..

Bakalım şu an bir videoyu indirdim,convert ediyor sonra da sanırım iPod'a atacak..Sonucunu yazarım tekrar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

Arkadaşlar bilenleriniz vardır belki ama ben yine de yazayım..

Real Player içinde,internette izlediğiniz videoları anında indirmenizi sağlayan bir özellik gömülü,bir tür eklenti..Bu özellik,siz videoyu izlerken mouse ile video üzerine geldiğinizde (tıklamanıza gerek yok) sağ üst köşede bir buton şeklinde kendini gösteriyor.."Download this video" butonunu tıkladığınızda anında videoyu indirip daha sonra seyredebiliyorsunuz.

Bunun iPod ile alakası ne peki ?? Hemen söyleyeyim o butona tıkladık ve videoyu indirdik.Bu işlem bitince çeşitli seçenekler öneren bir buton daha çıkıyor,bunlardan birisi de şu : "Copy Apple iPod"..

Yani indirdiğiniz videoyu o anda hemen iPod'unuza atabilirsiniz üstelik,kendisi h.264 olarak convert edip atıyor..Seçenekler içinde iPod'tan başka Blackberry modelleri de mevcut..

Bakalım şu an bir videoyu indirdim,convert ediyor sonra da sanırım iPod'a atacak..Sonucunu yazarım tekrar..

Convert tamamlandı sonuç mükemmel arkadaşlar..Ben videoyu HQ olarak indirmiştim,ne görüntüyü ne de sesi bozmadan aynen convert etmiş..Video zaten HQ birde üstüne Sennheiser ile dinleyince harika gerçekten..

Yanlız birşeyi ben yanlış anlamışım,videoyu convert ettikten sonra kendisi iPod'a değil PC'de bir klasöre atıyor biz yine iTunes ile iPod'a atıyoruz..

• Merhaba,
    2g 16gb ipod touch için 250 TL iyi fiyat mıdır? Cihaz ikinci el arkasında birkaç çizik war. Ne dersiniz?
  • arkadaşlar selam

bi arkadaşa abd den i touch aldık.üyeliği olmadıgı için ben sizden yardım bekliyorum.şarjı bitmiş usb den sarj olmadı diyor itunes mu kurulu olması gerek? yoksa ayrı bir sarj aleti mi satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

arkadaşlar selam

bi arkadaşa abd den i touch aldık.üyeliği olmadıgı için ben sizden yardım bekliyorum.şarjı bitmiş usb den sarj olmadı diyor itunes mu kurulu olması gerek? yoksa ayrı bir sarj aleti mi satılıyor

direk pc ye bağlayıp windows açıldığında şarj olur itunes e falan gerek yok eğer olmuyorsa sorun var demektir
  • dostum onu çözdük fakat alete video atamıyoruz.yardımcı olur musunz desteklenen formatlar neler nasıl video atılır?
  • sağ üst köşede iphoneler gibi sarz süresini yüzde olarak görebilme durumu varmıdır, ayarlarda falan yok. yeni cihazın sarzı ne kadar gider? 5 saatte bitirdim ben, 32 gb ipod touch.
  • merhabalar 2.nesil ipod tocuh 16GB sıfır olarak [garantı ve kutulu] 380 tl ye aldım sizce uygun mu? ilk şarjı kac saat yapmalıyım ve kayıt olayı nasıldır yardımcı olabılcek varsa sevınırım 102 sayfalık bı baslık gorunce gözüm korktu da :)
  • Merhabalar
    Itunes de müzik yüklemek istediğimde müzikleri yüklüyorum ama işim bitince kabloyu çıkarıyorum ve bi bakıyorum telefonumda ki bütün uygulamalar silinmiş uygulamaları senkronize etme seçeneği seçilmiş durumda ama buna rağmen aynı sorunu hala veriyo senkronize et diyorum yine aynı şeyi yapıyor. Bunun sorunu ne olabilir. Ayrıca benim ipod 2.nesil olarak geçiyo ve ben buna sesli kayıt yada skype de nasıl sesli görüşme yapabilirim. Birde itunes de video yükleme seçeneği bi türlü aktif olmuyor yani ipod ile uyumlu videolarım var ama itunes yüzünden yükleyemiyorum bunun sorunu ne olabilir. Birde videolarımı ipod touch un desteklediği videolara dönüştüren bir program önerebilirmisiniz. Son olarakta ben ipod umu yaklaşık olarak 2 yıla yakındır kullanıyorum 8 gb lık benim ki bende abd den getirdim ve canavar gibi de çalışıyo ama arkası haliyle baya çizildi bi kaç koruyucu yapışkan şeffaf bant taktım ama o da eskidi bu aletin arka tarafını çizmeyecek sticker yada kapak yada slikon kılıf v.s hangisini nerden alabilirim alan arkadaşlar önerirse sevinirim fiyat önemli değil güzel bişi olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madesti -- 23 Mart 2010; 17:25:43 >

• Arkadaşlar 3.1.3 3g 8gb olan modeller için jb çıktı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

Arkadaşlar 3.1.3 3g 8gb olan modeller için jb çıktı mı ?

Çıktı
  • Pm ile link atabilir mısın ?
  • 3g 8gb 3.13 fw li mc model ipod touch aldım hiç bir şekil jb olmuyormu şimdi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuTDaCRaP

Merhaba,
    2g 16gb ipod touch için 250 TL iyi fiyat mıdır? Cihaz ikinci el arkasında birkaç çizik war. Ne dersiniz?

Bataryada problem yoksa eğer, nispeten de temizse bence güzel bir fiyat. Arkada çiziklere takma. Emin ol sıfır alsan dahil, 2 gün sonra ince ince çiziliyor. Kılıfında kullanıyorum sürekli ama buna rağmen çizikler çok hafif de olsa var. Elinden çıkartmada zorluk yaşarım korkun varsa bilmem ama satmak niyetinde değilsen çok da önemli değil. Skinler var takarsın geçersin bir tane.
  • 32GB 3G jb çıkmadı sanırım zaten cıksa da yapmakta süpheliyım.Arkadaşlar ücretsiz uygulamaları nerden indiririm site verebilen var mı?Bide alet gelmeden pc ye hangi proları kuruyum???
  • arkadaşlar ipodum yeni geldi kutusundan çıkardum itunesu açıp taktım elme resmi geldi ekrana gitti ama itunesta ipodu göremiyorum.birde ilk şarj süresi ne kadardır.yapmam gereken işlemleri yazarmısınz
  • kayıt sorununuda ekledim albüm kapaklarını nasıl ekleyebilirim bir yerde anlatılmıştı ama bulamıyorum şimdi orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

kayıt sorununuda ekledim albüm kapaklarını nasıl ekleyebilirim bir yerde anlatılmıştı ama bulamıyorum şimdi orayı

El ile,
    Şarkı/Şarkılar>Get info>Album artwork buraya bir resmi kopyalayıp yapıştır.

Otomatik (itunes üyeliği gerektirir),
    Advanced>Get Album Artwork
  • Bu ipod touch'daki bluetooth tam olarak ne işe yarıyor bilgi verebilir misiniz? Yada bununla alakalı bir başlık varmı forumda?

Bluetooth'lu kulaklık alsam müzik dinleyebilir miyim? Mesela Sony DR-BT21G yada Sennheiser MM 100 ürünü.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.