Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.497
Cevap
5
Favori
371.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetim Düzenlemesi: Bundan sonra iPod Touch hakkında kullanım deneyimleriniz, sorularınız bu başlık altında toplanacaktır. (Alışveriş deneyimleri, yeni sürümler gibi istisnalar hariç). Bundan başka başlık açılmaması rica olunur. Mevcut başlıklar hakkında işlem yapılmaycaktır ancak bundan sonra yeni başlık açılmasına izin verilmeyecektir.

_________________________________________________________________________________________________________________
    Arkadaşlar herkese selamlar...

Bu başlıkta sizlere iPod Touch 16gb incelemesini yapıcam. Aleti dün aldım ve dün itibariyle video ve resim çekimlerine başladım..

Size, kutu açımından menülere kadar videolar ve resimli anlatımlar yayınlicam.
    Aletin en ayrıntılı fotolarını çekicem.
    Ses yüksekliği hakkında da bir video yapıcam. (ep-630 ve orjinal kulaklık)
    Aksesuarların resimleri.
    itunes kullanımı.
    jailbreak metodları.
    versyon indirme nasıl yapılır.
    iphone prgramlarının yüklenmesi.
    oyun ve program yükleme.

Gibi bir sürü konuda bilgi sunucam......

TOPİCİ ŞUAN AÇMAMIN SEBEBİ, SİZİN ÖZEL BİR İSTEĞİNİZ OLUP OLMADIĞINI SORMAK...
    BENİM AKLIMA GELMEYEN SİZİN İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİRŞEY OLURSA LÜTFEN SÖYLEYİN.
    TOPİC DEVAMLI GÜNCELLENECEKTİR.

SAYGILAR...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hayırlı olsun dostum...Güle güle kullan...
  • Sonunda alabildin heee,iyi hadi gözün aydın... Güle güle kullan,hayırlı olsun.
  • Bende alıyorum inşallah pazartesi günü o zaman yetişir herhalde inceleme hayırlı olsun bu arada:)

Benim önceliklerim ilkler( ilk açılış ilk şarj aktivason)
    Kısayollar
    Ve jailbreak sonrası yapılcaklar( yararlı programlar fln)
    bunları incelemede anlatırsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amorph -- 14 Aralık 2007; 19:05:24 >
  • Çok teşekkürler arkadaşlar.. Benim rüyalarıma filan girmeye başlamıştı bu touch sonunda gerçek oldu.. Çok mutluyum...

ReDDox, sorduklarınıda aynen incelemede eklicem....

Şuan uğraştığım şey ise,
    Çektiğim videonun tekrar boyutlandırılması ve youtube'a atma. Ayrıca resimleride seçip boyutlandırıyorum.
    Her açıdan görüntü var...
  • Hayırlı olsun, wi-fi si ile ilgili detaylı bilgi verebilirsen sevinirim.
  • Teşekkürler, Wi-fi de eklenicek.

hala video dosyası ile uğraşıyorum...
  • Razorback Hayırlı olsun, almışsın.
  • Aldım arkadaşım çok sağol...

Neredeyse arkadaşlarla ıslatmaya gidicez....

Akşama video ve resimler komple eklenicek... Video için tam 5 saat uğraştım...
  • hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan, incelemelerini ve yararlı programlarını bekliyoruz..
    saygılarımla
  • Emeğiniz için teşekkür ederiz. Gerçi ben mp3 çalarımı sipariş verdim ancak ileride alacak arkadaşlar için iyi bir inceleme olacak diye tahmin ediyorum.
  • LiOn1905,
    Teşekkürler... Özellikle NES emülatörünü ve oyunları ve çeşitli programları paylaşıcam nasıl yüklendiklerini anlatıcam.

shadow_shooter,
    Rica ederim.. Bu topicte ipod touch kullanıcısının her türlü aradığı şey tek başlık olmuş olucak.

Bundan önce sony NW-A serisi hakkındaki topicteki gibi detaylı anlatım ve herşey güncel olucak.

Ve şimdi Resimlere başlıyorum, eve daha yeni girebildim... Resimleri imageshacka ekledikce koyucam buraya..
  •  iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya)

Arkadaşlar yanlış anlamayın. Bu resimlerin hepsinin altında açıklama anlatım olucak. Böyle kalmayacak.

• Merhaba Razorback , kolay gelsin...

Safari tum web sitelerini acabiliyor mu , ornegin turkcell sitesine girip web msg yazabiliyor muyuz?
  • Arkadaşım bugün divan otelde bir toplantıdaydım. Orda ilk wifi deneyimimi yaşadım ve gerçektende mükemmeldi.

İlk denediğim siteler google, hotmail ve donanımhaber oldu.

Hiçbirinde sorun cıkmadım. Mükemmel hızlı ve acaip rahat kullanımlı.

ilk wifi yakaladığımda Trukcelle'de girip bakıcam ve seni haberdar edicem.
  • hayırlı olsun. resimde ipodun arkasını ayna gibi görünce ilk günleri hatırladım. bööö bnce hemen ona bi kılıf uydur. hayır ekranı çizilmeyen aleti yapmışlar arkasınıda bööle ayna gibi yapmışlar ne mantık ya... o yanlardaki carbonumsu tabaka gibi yapsalarmış bari.... ayrıca bu winscp gibi programları istersen atarım boşuna aramakla uuraşmazsın....
  • ben yardımcı olmaya çalışayım turkcell sitesine giriliyor , web mesaj kısmı da açılıyor ancak gönder dediğimde gönderilmedi uyarısı aldım ancak kontorum olmadığından olabilir çünkü ilk defa kullandığım bir servis ücretli mi bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtsutu -- 16 Aralık 2007; 0:47:08 >

• Cok tesekkurler , mukemmel bir alet gercekten , youtube'da gordum ekran jiletle ve anahtarlikla kazinsa bile cizilmiyor
  • spinalsurgeon,
    Teşekkürler. Arkadaşım bugün ilk kez touch ile dışarı çıkınca, çizilmekten korumak içi ne yapsam diye düşündüm ve sera strechfilm ile sarmaya karar verdim. Çokta iyi oldu.
    Bu topicte kılıflar hakkındaa yazı olucak. Piyasadaki neredeyse tüm kılıfları inceledim ve karar verme aşamasına gelicem yakında. Tahminen ebay'den sipariş vericem ve yakın zamanda kılıfımda olucak.
    Şimdilik size tavsiyem light sensor için deliği olan kılıfları seçmeniz. İnceleme şekilllendiğinde buna da yer vericem.
    Programlar için şimdiden bir arşiv oluşturmaya başladım. Ama çok sağol tabiki sendende yardım alırım.

Şuan için sadece video ile uğraşıyorum. Size adam gibi bir video sunmak istiyorum ve bu iş beni gerçektende zorladı. Bir türlü tam sürüm program blamadım filan. 5 saat uğraştım ama hala bitmemiş videom..

Burası touch sahiplerinin HERŞEYİ olucak.

kurtsutu,

İnşallah tüm arkadaşlar senin gibi bu topice emek verir, katkıda bulunur...

• inşallah dostum ben elimden geldiği kadar yardımda bulunurum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.