Binbaşı
09 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Vodafone Fiber 60 mbit paketine başvuru yaptım. Mevcutta bu paketi kullanan arkadaşlar yurtdışı örneğin Washington serverı üzerinden download upload ve ping süresini paylaşabilirler mi? Şimdiden teşekkürler.
Vatan Bilgisayar'ın yaptığı 25% indirimden yararlanarak aşağıdaki şekilde bir sistem oluşturdum. Parçalar için ne dersiniz? LCD TV'ye bağlayıp download yapıp izleyebileceğim, sessiz ve düşük tüketimli bir kasaya ihtiyacım var. Bunun yerine 600 dolaylarına Atom işlemcili 2 GB ramli bir netbookta alabilirim. Fikir verebilir misiniz?

AOPEN NAGAS G3 400W Micro ATX CUBE KASA 94,00 USD 196,33 TL *147,25 TL
AMD Athlon II X2 250 AM3 3.0GHz 2MB Cache 45nm İşlemci 72,50 USD 151,42 TL *113,57 TL
GIGABYTE 880GM-USB3 AM3 AMD 880G/SB710 DDR3 1800MHz (O.C.) VGA&HDMI Anakart 101,00 USD 210,95 TL *158,21 TL
CORSAIR 4GB DDR3 1333MHz CL9 Tek Modül Ram 24,50 USD 51,17 TL *38,38 TL

Bu şekilde 457 TL gibi bir rakam tutuyor bir tane geçici hdd ayarlayıp kullanayım diyorum ne dersiniz? Tavsiyeleriniz olur mu ?
Bu konuda arama yapmama rağmen kendime uygun bir başlık bulamadığım için başlık açıyorum. Odamda download ve film seyretmek için kullanacağım sessiz ve ucuz yollu bir htpc toplamak istiyorum. Bağlantı hdmi üzerinden LCD TV'ye yapılacak. Ethernet kablosu ile bağlantı yapacağım. Kesinlikle ve kesinlikle oyun oynanmayacak. Oynatılacak filmler 720 p veya 1080 p olabilir. Optik sürücü ihtiyacım yok. Ps3'üm olduğu için aynı odada Media Server olarakta kullanabilir. 24 saat açık kalacağı için sessizlik ve düşük tüketim oldukça önemli. Duracağı yer Tv ünitesi olduğu için küçük bir kasaya ihtiyacım var. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.Fiyatlara hakim olmadığım için üst limit belirtmedim ama dediğim gibi ucuz yollu bişeye ihtiyacım var.
Merhaba,
Elica marka davlumbazlari inceleme sansim oldu.Tarz olarak cok begendim fakat mutfak amerikan tipi olacagi icin collection serisi normal davlumbazlar kadar iyi ceker mi? Kullanan arkadas varsa yorumlarini alabilir miyim? Tesekkurler
Evimizin mutfagi Amerikan ve Ada tipi olacak. Sizden ankastre set onerileri bekliyorum.
Davlumbaz ada tipi ve kullanisli olmali. Vestelden iyi bir fiyat aldim, vestel nasildir
Ankastre bulasik makinelerini tavsiye eder misiniz? Bunun icinde en iyi fiyat vestelde tavsiye eder misiniz?
Firini compact mikro dalga+firin olarak almak istiyorum,bu secenek cok az tercih etmemeli miyim? Whirlpool buldum fiyat uygun markayi tavsiye eder misiniz?
Set ustu ocak nasil olmali.dokme olan bir set ustu ocak buldum vestelde,bir gozude vok tavalar icin ayarlanmis.vestel tavsiye eder misiniz?

Fikrini paylasan herkese simdiden tesekkurler.
Herkese Selam,

İpad için bu şekilde aksesuar göreniniz duyanınız var mı ? Ipod vs için olanlar var ama Ipad için uyumlu mudur bilemedim. Forumda böyle bir konu da bulamadım. Varsa bilgisi olanlar paylaşalım :)
Merhaba Arkadaşlar,
Bu modemi Us Robotics 9108 modemim ile repeater olarak kullanmak için aldım. Modemin repeater özelliklerine girdim ama bir türlü beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler
Selam herkese,
Modemim salonda ps3 ise odamda. Ps3 wireless sinyali zaman zaman 30% lara düşüyor. Modemim Us Robotics 9108. Üstünde 2 dbi'lik bir anten var. Sizce aşağıdaki anteni alsam birşey farkettirir mi? Bu anten modemime uyar mı ? Farklı önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

http://www.hepsiburada.com/netmaster-7-dbi-wireless-anten-dipoleindoor/productDetails.aspx?categoryid=2699&productid=bd9815
Herkese Selam,
Odamda Hdmi ile televizyona bağlayabileceğim ve film seydebileceğim bir mini pc oluşturmak istiyorum.
Hepsiburada'da bulunan bu sistem için düşünceleriniz nedir?
http://www.hepsiburada.com/dark-mini-c8-cift-cekirdek-ion-n330-kup-barebone-sistem-dk-bb-minic8-cc-/productDetails.aspx?categoryid=111001&productid=bd53445
Farklı önerileriniz varsa paylaşabilir misiniz?
İstanbuldayım ve bu akşam görerek almak istiyorum. Önerilerinizi paylaşırken görüp alabileceğim yerlerden fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Herkese Merhaba,
Burda olan herkes gibi bende Tv konusunda tavsiye bekliyorum :)

Ty'yi Ps3,Digiturk Plus ile kullanacağım. İzleme mesafesi yaklaşık 3-3.5 m. olacak.
En az 37" olmak üzere tavsiyelerinizi bekliyorum. Düşündüğüm max fiyat 2500. Ama daha uygun önerilere açığım.
Ayrıca haftasonu gittiğim darty'de PHILIPS 42PFL3604H/12 model TV'yi 1699 gibi bir fiyata indirdiler. Bu Tv hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Şimiden herkese teşekkürler
Hakkında
Hakkımda:
Obsessive Bedroom Mp3 Playa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.088
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.383
Konularının görüntülenme sayısı: 151.255 (Bu ay: 293)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.