Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık kablosunun üstünde mikrofon. Arkadaşlar bu gibi bilgiler için youtube'u kullansanıza, milyon tane video var, alıp yıllardır kullanmış gibi olursunuz oradan izlerseniz. Benim cihaz elime henüz geçmedi, ama ıncık cıncık nesi var nesi yok biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 25 Şubat 2010; 10:56:24 >
  • Bi gelseydi şu alet yaa:D:D
    Arkadaşlar 2 sorum olacak.Aletin ses kalitesi nasıl?mesela ben zen kullnıyodum.Onunla karşılaştırabilirmiyiz?(kulaklık cx-300 standart kabul edersek?)
    Ayrıca aletin wireless çekim bağlantı ve web de dolaşma olayı nasıldır?
    tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: truva1975

Kulaklık kablosunun üstünde mikrofon. Arkadaşlar bu gibi bilgiler için youtube'u kullansanıza, milyon tane video var, alıp yıllardır kullanmış gibi olursunuz oradan izlerseniz. Benim cihaz elime henüz geçmedi, ama ıncık cıncık nesi var nesi yok biliyorum

Kafası çalışan adamları severim.
    Sene 2010 oldu, internette herşey var.
    Hele Google tam bu iş için.
    Benim arayıpda bulamadığım şey olmuyor.
    Ama neyi, nerede, nasıl arayacağını bilmek lazım.
  • arkadaşlar ipod touch a cm 2010 ve gta oyunlarını installous programından download kısmından kurulumu yapıyorum..oyun açıldığından hemen sonra 1-2 saniye sonra oyun kapanıyor ve menü ekranına dönüyor... defalarca kurdum bu iki oyunu ama yine aynı sorunla karşılaşıyorum..diğer oyunlarda problem yaşamamıştım..2. nesil ipod touch.. fifa 2010, need for speed shift oyunlarını oynayabilirken neden bu oyunlar açılıp hemen kapanıyor??? acil yardım bekliyorum...

version 2.2.1 jb li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkdostun -- 27 Şubat 2010; 14:48:04 >
  • arkadaşlar benim burada bir sorum olacak ipod ile iphone arasında müzik kalitesi farkı var mıdır fark yoksa iphone alıyorum eger ciddi fark varsa daha ucuz bir telefon + ipod almak istiyorum yardım ve deneyimlerinizi bekliyorum
  • merhaba, bir sorum olacaktı;

iTunes'ta, başka bir bilgisayardan parça alınca cihaz formatlanıyor diye hatırlıyorum. Mp3'teki müziklerin hepsi silinmeden bir şarkı ekleyemez miyim bilgisayarıma ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

merhaba, bir sorum olacaktı;

iTunes'ta, başka bir bilgisayardan parça alınca cihaz formatlanıyor diye hatırlıyorum. Mp3'teki müziklerin hepsi silinmeden bir şarkı ekleyemez miyim bilgisayarıma ?

Bende bu soruyu sormak istiyorum arkadaşlara.
  • İpod 3G 32 GB alacağım.programları ucretsiz kullanmak için JB yapılıomus.nasıl yaparım bunu?Anlatan bi yer var mı?birde invisble shield mi bodyguartz mı tecrubelı arkadaslara duyurulur...
  • amerikadayim 32gb ipod touch alsam, begenmezsem Turkiye de satabilir miyim? alicisi olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

amerikadayim 32gb ipod touch alsam, begenmezsem Turkiye de satabilir miyim? alicisi olur mu?

Dolu, sokaktaki adama bile satabilirsin. Biraz kayıp yaşarsın ama forumda kesin gider iyi fiyat verirsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

quote:

amerikadayim 32gb ipod touch alsam, begenmezsem Turkiye de satabilir miyim? alicisi olur mu?

Dolu, sokaktaki adama bile satabilirsin. Biraz kayıp yaşarsın ama forumda kesin gider iyi fiyat verirsen.

burada 450 tl civarinda, piyasasi nedir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

quote:

burada 450 tl civarinda, piyasasi nedir?

Faturasını muhafaza ederseniz, hiç açmaz kullanmaz iseniz 490 liraya satabilirsiniz ancak açılmamış ve sıfır olacak. Eğer açıp kullanırsanız da aklınızda bulunsun mutlaka faturasını saklayın Türkiye'de garanti sağlanıyor faturayla ve arka metal kısmını çok dikkatli koruyun, 1-2 ay kullanılmış olarak tertemiz olmak koşulu ile tahmini 440 civarı rahat satarsınız bence. Yine de siz bi fiyat araştırması yapın, aşağı yukarı aynı fiyatlar çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_MV

İpod 3G 32 GB alacağım.programları ucretsiz kullanmak için JB yapılıomus.nasıl yaparım bunu?Anlatan bi yer var mı?birde invisble shield mi bodyguartz mı tecrubelı arkadaslara duyurulur...

Yok mu bi cvp verecek arkadaslar???
  • quote:

quote:

İpod 3G 32 GB alacağım.programları ucretsiz kullanmak için JB yapılıomus.nasıl yaparım bunu?Anlatan bi yer var mı?

Yok mu bi cvp verecek arkadaslar???

http://www.ikaynak.com/forum/jailbreak-yontemleri/3-1-2-blackra1n-jail-break-%282g-3g-3gs%29/

• Arkadaşlar 3G için JB çıkmamış sanırım o kadar kullanan arkadaş var.Siz nasıl kullanıysounuz ?JB olmadan tum oyunlar paralı mı bilir kişiiler mümkünse cvp atsa:S:S

Bu arada ipod 3G yanlış anlaşılmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf_MV -- 11 Mart 2010; 13:05:59 >
  • Verdiğim linki inceledikten sonra mı vardın 3g'ye jb yapılamadığı kanısına?

App store'da ücretli uygulamaların yanı sıra birçok bedava uygulama da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 11 Mart 2010; 15:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Verdiğim linki inceledikten sonra mı vardın 3g'ye jb yapılamadığı kanısına?

App store'da ücretli uygulamaların yanı sıra birçok bedava uygulama da mevcut.
    ,
    Orda sanırsam iphone anlatılıyr.Ve cok karışık hocam.Bide sanırsam riskli.Ben sadece bi dosyayı indirip kuracağımızı sanıordum:S:S
  • quote:

Arkadaşlar ipod touch 32 gb olan cihazımı bilgisayara bağladığımda itunes'im görüyor ve otomatik olarak kendini açıyor itunesim ancak bilgisayarım bunu çoğu zaman görmüyor gördüğündede apple ipod kamera olarak alıgılıyor.yani usbden hani flash bellek taktığınızda onu görür dosyalarının içine girersiniz ya işte ben bunu burada yapamıyorum :( i tunes 9,2 versiyonu yüklü. aynı zamanda firmware olarak 3,1.2 yüklü cihazım. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. ne yaptıysam olmadı. her bağlayışımda kamera olarak algılıyor ama çoğu kez algılamıyor bile.benim istediğim ipod'daki gibi usbden takılı olduğunu görmesi ve dosyalara felan ulaşabilmem.

Kamera olarak algılama sorunu bende de vardı. Sorunu şu yöntemle çözdüm(Windows XP için):

1- Ipod'u pc'ye bağlayın. Kamera olarak tanıyacaktır gene.
    2- C:\WINDOWS klasörünün içinde usbaapl.sys isimli dosyayı buluyoruz. Bulamazsanız windows'un dosya aramasıyla usbaapl olarak aratın. C:\WINDOWS\system32\DRVSTORE dosyasının içinde olacaktır. Dosyanın bulunduğu klasörü bir kenara not alın sonra lazım olacak. (genelde C:\WINDOWS\system32\DRVSTORE\usbaapl_A65… isminde oluyor)
    3- Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliker>donanım>aygıt yöneticisi>görüntü aygıtları içinde Apple Ipod olacak tekrar sağ tıklıyoruz ve özellikleri seçiyoruz. Sürücü sekmesinden sürücü güncelleştirmeye tıklayın. Donanım güncelleştirme sihirbazı açılacak. Orda ikinci seçenek olan "Listeden ya da belirli bir konumdan yükleyi" seçip ileriyi tıklayın.
    Açılan ekranda "Arama şu konumu da içersin" seçili olacak sadece. Diğer tikleri kaldırın. usbaapl.sys dosyasının bulunduğu klasörü not almıştık onu aynen boşluğa yazıyoruz ve ileri tıklıyoruz. Böylece sürücü güncellenmiş oluyor.

Kaynak (İngilizce)

• Arkadaşlar ben de ipod touch almak istiyorum, çok hoşuma gitti arayüzü uygulamaları oyunları vs.ama bi kaç sorum olacaktı benim de;

1.nesil ipod touch ı sıfır olarak bulmak mümkün müdür? 1.nesil istememin nedeni de, aletin üzerinde hoparlör olmasını istemememdir. bildiğim kadarıyla 2. ve 3.nesillerde hoparlör var.
    1.ve 2.nesiller arasında ses kalitesi farkı var deniyor.Nasıl bi fark var acaba?
    Şu anda kullandığım mp3 player sony nwz a 816, bu aletin sesini aratır mı ipod(1 veya 2 .nesil)? Çünkü bazı yerlerde ipodların ses kalitesinin çok şaşalı olmadığını söylleniyor. Kimi arkaraşlarımız da tam tersine seslerin doğal olduğunu söylüyor.bu konu da kararsız kaldım.Ama öbür taraftan da bu kadar reklam ,bilmem ne çok güzel bi arayüz bi de koca apple ın da çok da vasat bi sesi olmaz diye düşünüyorum ...
  • Selam arkadaşlar bir sorum var. Gelaskins diye bir siteden tema gibi şeyler baktım. Bu gelaskins ön yüze ve arka yüze uygulanabiliyor değil mi? İstediğimiz zaman sökebiliyormuyuz? Sökülünce hasar vs verir mi? Takımı kolaymıdır? İnvisible Shield gibi buda önünü ve arkasını koruyormu?

Son olarakda istediğimhttps://www.gelaskins.com/skins.php?SkinID=363&DeviceID=30&s=a&CategoryID=57
    budur. Bunu türkiyeden herhangi bir mağazadan bulabilirmiyim? Bulamazsam nasıl alabilirim kredi kartım vs. yok bir arkadaş alıpda bana verebilir mi? Bende parasını nakit olarak öderim bu şekilde vs. olabilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.