Şimdi Ara

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
398
Cevap
21
Favori
66.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 taksit ödemelerde sadece otomatik fatura ödeme talimatı vermeyecekseniz 49 tl ödeme yapıyorsunuz o kadar başka hiçbir ücret yok ve en uygun fiyat ve taksit vatanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Hayat sigortası için ne kadar ödeyeceksiniz hocam ? Faizsiz kredi diyorlar ama hep başka ücretler isteniyor tüketiciden. Açık bir şekilde detayları paylaşır mısınız rica etsek.

Alıntıları Göster
    Başka hiç bir masraf yok. 8 taksitte hayat sigortasıda yok.

15 taksitle almak isterseniz sigorta çıkıyor, onunla 5900 e geliyodu.

8 taksitte tek şart, birtane otomatik ödeme istiyor. Eğer vermezseniz 49 tl ücret kesiyormuş.

İşlemlerde yaklaşık 10 dakikada bitti. Çok beklemiyorsunuz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

Başka hiç bir masraf yok. 8 taksitte hayat sigortasıda yok.

15 taksitle almak isterseniz sigorta çıkıyor, onunla 5900 e geliyodu.

8 taksitte tek şart, birtane otomatik ödeme istiyor. Eğer vermezseniz 49 tl ücret kesiyormuş.

İşlemlerde yaklaşık 10 dakikada bitti. Çok beklemiyorsunuz yani.

Alıntıları Göster
    Evet güzel kampanya oluyor bu şekilde. Aklımızda bulunsun

• Gidin yurtdisindan alin..bosuna yuksek vergiler odemeyin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha fiyatlara bak deli misiniz? Arkadas almisti Amerikadan hic bir ozelligi yok. Elinizdeki telefonla idare edin. Bende S7 edge var halen 10 numara telefon.

Alacak olsam ya yurtdisindan ucuza alirim ya da gider Xiaomi Huawei falan alirim. 2. telefon parasi yazik.

Telefonlariniza sahip cikkin.Ben ha istesem alirim 10bnin maasim var ama ben emperyalizme calismiyorum keriz degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 6 Mayıs 2018; 17:12:50 >
  • Sanirim daha ucuzu yok su an.

http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-x-64-gb-akilli-telefon-silver-30440.html

5249 tl son 12 adet diyor.
  • Arçelik mağazaları böyle bir afiş yapmış
    4999₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4810 -- 9 Mayıs 2018; 23:23:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4810

Arçelik mağazaları böyle bir afiş yapmış
    4999₺
    Bayadir var bu olay.. 2000 liralik arcelikten urun alinca bu fiyat

• hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Tek güzel yanı öndeki çift kamera. Onun için de bu para verilmez. Veren de çok zengin olmalı gerçekten. Akıllara zarar fiyatı maalesef.

• Media marketten 5199 TL ye aldim an itibariyle. Meydan AVM media market bayisinde indirim. Stokta 6 tane kaldı.bilginize

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Bu kurlarla yurtdisina gidip almanin da hic bir avantaji yok. Seneye iphone baslangic fiyati 7500 TL olur

• mfeker89 kullanıcısına yanıt
    Kredilimi aldiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfeker89

Media marketten 5199 TL ye aldim an itibariyle. Meydan AVM media market bayisinde indirim. Stokta 6 tane kaldı.bilginize

aradım hocam kalmamış :(
  • ümit2018 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Denizbank'ın sıfır faizli 10 ay taksit kredisi varmış. Bu aksam öğrendim. Yarin ugrucam media markete o kredidende yararlanacagim. Toplamda 5200 TL ye aldim. Denizbankla sifir faize 5200/10= ayda 520 TL taksitle gelmiş olacak. Hocam cikarken elemana sordum buraya yazmak için. Siz yarinda arayin illaki stok acacaklar. Reklamda 20 stokla sınırlıdır yaziyor ama eleman sabahtan beri 80 den fazla satmış

• serta2 kullanıcısına yanıt
    Kredi işini yeni gördüm media marketin sitesinde. Telefonu aldiktan sonra magazadaki banka gorevlisine faturayi ibraz edildiği takdirde fatura tutari uzerinden 10 ay sifir faz taksitle kredi veriyormus. 18 mayisa kadar kampanya varmis kredi icin Denizbank tan

• kktc telsim 4999tl

• requiemm kullanıcısına yanıt
    Tükenmiş ☹️. Çok az kullanılmış 2.el aramaya devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce 5348 TL + 6 TL kargoya iphone X satın aldım. :https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-x-64gb-apple-turkiye-garantili-P218488026

111 lira n11 kuponu ve 60 TL maxipuan ile 5183 TL'ye geldi.

Normalde bir sonraki jenerasyonu beklemek mantıklıydı ama dolar akla hayale gelmeyecek şekilde yükseldi, iphone X de istediği satışı yakayalamadığı için biraz fiyat düşürmüştü. Bir sonraki jenerasyonda yeni kurdan yeni fiyattan almak mümkün olmayacaktı muhtemelen.

Umarım her telefonumda yaptığım 4-5 yıl kullanabilme becerisini bunda da devam ettirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kHanTW

Az önce 5348 TL + 6 TL kargoya iphone X satın aldım. :https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-x-64gb-apple-turkiye-garantili-P218488026

111 lira n11 kuponu ve 60 TL maxipuan ile 5183 TL'ye geldi.

Normalde bir sonraki jenerasyonu beklemek mantıklıydı ama dolar akla hayale gelmeyecek şekilde yükseldi, iphone X de istediği satışı yakayalamadığı için biraz fiyat düşürmüştü. Bir sonraki jenerasyonda yeni kurdan yeni fiyattan almak mümkün olmayacaktı muhtemelen.

Umarım her telefonumda yaptığım 4-5 yıl kullanabilme becerisini bunda da devam ettirebilirim.
    Gule gule kullanin. Hocam 64 GB yeterli olurmu sence? Bende almayi dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.