Şimdi Ara

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
21
Favori
66.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serta2

Gule gule kullanin. Hocam 64 GB yeterli olurmu sence? Bende almayi dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    bence yetmez
    256gb şart
  • Bendeki 6 plus da 64 GB idi , hafıza problemi yaşamadım. Gördüğüm kadarı her ikisinin de kameraları aşağı yukarı aynı. Haliyle yetecektir.
  • heroesx kullanıcısına yanıt
    kulaklık çıkmıyormuş içinden
  • erhan78 kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor Teknosa mağazasında daha uygun ;5.256,00 TL - Kazananlar Kulubü üyelerine 5.206,00 TL
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-x-64gb-uzay-gri-cep-telefonu-apple-tr-garantili-350300290
  • Halihazırda euro veya doları olan için apple ürünlerini türkiyeden almanın tam zamanı. Almanyada 1150 euroya satılan iphone x, güncel kur ile 1089 euroya mal olmakta. Bence yanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sabah gittigidiyor'da apple TR garantili iphone X 5099 TL idi, 50 TL de bonus vardı... Sipariş verdiğimin hemen akabine geldiğim için alamadım.

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu

İş yerine gidip sayfayı refresh ettiğimde ürün satılıp bitmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kHanTW

Dün sabah gittigidiyor'da apple TR garantili iphone X 5099 TL idi, 50 TL de bonus vardı... Sipariş verdiğimin hemen akabine geldiğim için alamadım.

İphone X sıcak fırsatlar -- indirimler paylaşım konusu

İş yerine gidip sayfayı refresh ettiğimde ürün satılıp bitmişti.

dün gg'de inanılmaz sayıda X satıldı, öğleden sonra mediamarkt'da 5200'den sattı gg'de baya bi, elim gidip gidip geldi ama tetiği çekmedim son anda frene basıp. 75 bonusu düşünce 5125'e gelecekti net, hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinyol

Halihazırda euro veya doları olan için apple ürünlerini türkiyeden almanın tam zamanı. Almanyada 1150 euroya satılan iphone x, güncel kur ile 1089 euroya mal olmakta. Bence yanıyor.
    gısganmanın zararları , burdan alalıp 3-5 kamyon, götürüp satalım salak alamanlara
  • sinyol S kullanıcısına yanıt
    Almanyada İphone X 750€

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scheisse kullanıcısına yanıt
    O zaman sıcak fırsat değil. Kusura bakmayın.

• outlet
    300-500 daha verip sıfır alın
    almanyada iphone x nerde 750€ onuda bir göstersen çok iyi olur

• Yok mu arkadaşlar bi indirim. Bir adet daha alım yapacağız ama güzel indirim yapan yer göremedim. Mesajlaşan gördüğüm kadarıyla evvelsi gün güzel kampanyalar olmuş. Ne dersiniz tekrar olur mu?

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    Türkiyede bir uygulama varya eşyalarını koyuyorsun yakınında oturanlar görüyor elden veriyorsun filan burada da o uygulama çok yaygın ebaykleinanzeigen adı orda 750€ a rahat bulursun. Mesela ebayda bile 800€ a satılıyor sözlesmeli alıyor insanlar telefonu ucuza satıyor

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fulk%2Fitm%2F183240968634

Almanya da nerede 750 euro?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

https://www.teknosa.com/urunler/800046151/apple-iphone-x-64-gb-akilli-telefon-uzay-grisi
    bu forum artık tüketim manyağı olmuş, sıfır tr garantili gitti.de zaten 5200 falan puan falan da veriyor adam rakamı ucuz görünce 4800 e arkası çizik yazılım yüklenmiş outlet mal alıyor, foruma yazınca tükenmiş.
  • Şuan piyasa da 5500 civarı. Yok mu hiç indirim ? Birde %20 zam konuşuluyor akıllı telefonlar için.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.