Şimdi Ara

iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
6
Favori
57.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada dalga geçer gibi mesaj yazanların bazıları bim’in Kapısında olacak satışa çıktığı gün. Hatta stok bilgisi isteyip bim bim koşacak insanlar burada sallıyor bim’e. O gün bir tane markette stok kalırsa ben de hiç birşey bilmiyorum. Hepsi anında tükenecek ya da çoktan rezerve edilmiştir zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok Güzel Bir Viral Ve PR Çalışması.
  • Tanıdık yoksa mağazalarda, almayı düşünenlere kötü haber telefonlar şimdiden satıldı, bitti:)
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    bu arada şöyle bir haber var

iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor!
    KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 5 Mart 2018; 12:5:16 >

• 5000 olsaydı almazdım ama 4999 lira gayet iyi bi rakam kesin alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Asgari ücretin 1600 tl olduğu ve 6000 tl den 5000 tl ye satılan bir telefona ucuz denen ülkeye Türkiye denir.

1600 lü yılların Avrupasinda devlet yöneticilerinin halka yaptığı zulümlerin hepsini şu anda yaşıyoruz.

Thomas more ütopya kitabını okuyanlar ne dediğimi anlayacaktır.

Keşke dediniz gibi olsaydıda. Aramızda sadece 400 sene fark var diyebilseydim.

• BiM , A-101 ve ŞOK Mağazaları daima uygun fiyatla kaliteli ürün satmıştır.Bunda şaşılacak ne var. Önyargılı olmayın.

• cebinde kontörü olmayan herkes borç bulup pusuya yatmıştır.Allah akıl fikir versin.

• LePhone 'dir o :))

• adamsın harika yorum

• Ederi isterse uzayda üretilsin en fazla 2000TL dir.

• hem 5 bin tl vereceğim hemde bim sıraya mı gireceğim

alacağım olsa 1-2 ay daha beklerim nasıl olsa telefon istenilen satışı yapamadı düşürürler daha
  • hanox kullanıcısına yanıt
    Her ürün ucuz olmuyor bu ön yargı araştırma yapın :)
  • m_alone kullanıcısına yanıt
    nihai olarak bugün telefonlardaki bu absürt fiyatların oluşmasında vergiler kadar üretici ve aracıların kar anlayışının da etkisi var...
  • telefonların birim üretim maliyetleri yükselmiyor aga. misal iphone 6 hangi fiyata piyasaya çıktı?649 dolara.gene yüksek kar vardı.

ucuz iş gücü nedeniyle çinde üretim yapılıyor.modern kölelik diyebiliriz.

tekstilde sağlıksız malzemeler kullanılarak yüksek kar elde edilmeye çalışılır.hemde büyük marka diye bildiğimiz şirketler yapar.hem ucuz iş gücü hemde hormonlu sağlıksız malzeme.vede marka yapıştırdığı için yüksek fiyat koyar.

kapitalizm de maliyetlerin düşürülmesi ve yüksek karlılık esastır.haliyle iphone 6 dan sonra bu kapitalist şirketlerin sonraki ürünlerinde maliyetleri yükselttiğini söylemek safdillik olur.tersine karlılık yükseliyor.

5000 liraya iphone x almak amiyane tabirle söylersek enayilik tir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

telefonların birim üretim maliyetleri yükselmiyor aga. misal iphone 6 hangi fiyata piyasaya çıktı?649 dolara.gene yüksek kar vardı.

ucuz iş gücü nedeniyle çinde üretim yapılıyor.modern kölelik diyebiliriz.

tekstilde sağlıksız malzemeler kullanılarak yüksek kar elde edilmeye çalışılır.hemde büyük marka diye bildiğimiz şirketler yapar.hem ucuz iş gücü hemde hormonlu sağlıksız malzeme.vede marka yapıştırdığı için yüksek fiyat koyar.

kapitalizm de maliyetlerin düşürülmesi ve yüksek karlılık esastır.haliyle iphone 6 dan sonra bu kapitalist şirketlerin sonraki ürünlerinde maliyetleri yükselttiğini söylemek safdillik olur.tersine karlılık yükseliyor.

5000 liraya iphone x almak amiyane tabirle söylersek enayilik tir

Insanlara kullandigin tabirlere ceki duzen ver

• quote:

Orijinalden alıntı: lightbluemaster

doktorum ...... ayda 15-20 bin arası gelirim var..... ben alamıyorum kim alıyor bu telefonu..

gerçekten çok özenti bir milletiz.. aylık gelirimin 3 de 1 ini bile vermem bir tel e..yazık...

asgari ücretliler alıyor.birsürü tanıdık var

• Konu amacindan cok sapmış, bi tanidigimiz bimde magaza muduru ona sorduk bizim hic haberimiz yok dedi sanirim bir kac tane satacaklar reklam amacli

• Ülkemizdeki insanlar sırf almak için kredi bile çeker bir telefon için sabahın köründe uyanıp sıraya girip almaya çalışır...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Asgari ücretin 1600 tl olduğu ve 6000 tl den 5000 tl ye satılan bir telefona ucuz denen ülkeye Türkiye denir.

1600 lü yılların Avrupasinda devlet yöneticilerinin halka yaptığı zulümlerin hepsini şu anda yaşıyoruz.

Thomas more ütopya kitabını okuyanlar ne dediğimi anlayacaktır.

Devlet sana zulmediyorsa alma
    Sende zulümden kurtul.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.