Şimdi Ara

iphone x 64gb sipariş verdim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sipariş verdim 5-6 hayırlısı olsun sorularınız varsa sorun.
    iphone x 64gb sipariş verdim.

• Hocam çok çirkin bir cihaz almışsınız. Bence iPhone 8 daha şık. Tabi, tercih meselesi. Ben 5s’le devam edeceğim :)

Hayırlı uğurlu olsun inş.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 13:19:41 >
  • Erhan bey Bilgi paylaşımı yapmak yerine gene reklamınızı yapmaya gelmişsiniz
  • Merhaba hayırlı olsun.bende ön sipariş verdim usa daki kuzenime sipariş detayında order in progress yazıyor 17-24 kasım arası teslimat diyor fakat kredi kartımdan ne bir provizyon ne de bir çekim yapıldı sizde durum nedir diye soracaktım
  • merhaba hocam, cihazınıza bayağı geç kavuşacaksınız anlaşılan. Ben 03.11.2017 de İsviçre'den teslim alacağım mağazadan. Hayırlı olsun şimdiden
  • Stok durumu nasıl ? Hala siparişler açık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzayH

Stok durumu nasıl ? Hala siparişler açık mı ?

evet acik 5-6 hafta sure veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

merhaba hocam, cihazınıza bayağı geç kavuşacaksınız anlaşılan. Ben 03.11.2017 de İsviçre'den teslim alacağım mağazadan. Hayırlı olsun şimdiden

tesekkurler her an supriz yapabilirim kendime :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamaduniang

Merhaba hayırlı olsun.bende ön sipariş verdim usa daki kuzenime sipariş detayında order in progress yazıyor 17-24 kasım arası teslimat diyor fakat kredi kartımdan ne bir provizyon ne de bir çekim yapıldı sizde durum nedir diye soracaktım

tesekkurler yapilacak kesinti biraz bekleyin apple onay verecek siparisinize sonra cekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Hayırlı olsun hocam. Model numaralarına dikkat etmişsinizdir umarım. Ayrıca her türlü kardasınız. 2000 dolar 7576₺ eder. TR'de direk cihaz 6099₺ satsanız bile karı düşünün. :) . Bulabilirsem yurtdışından siyah X modelini bulmaya çalışıcam bende olmadı 7 red alırım.

tesekkurler sorun degil seri numarasi zaten turkiyede kullanmiyorum
  • hocam muhtemelen bize ulaşması çok daha uzun zaman alacak, fikirlerininz tecrübeleriniz önemli, ben x in muamma bir cihaz olduğunu, yeni nesil cihazının hatalardan arınmış tam bir cihaz olacağını düşünüyorum, bakalım.
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı görüşteyim maddi durumum el verse 7 den 8plus 256gb ye geçerdim 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

hocam muhtemelen bize ulaşması çok daha uzun zaman alacak, fikirlerininz tecrübeleriniz önemli, ben x in muamma bir cihaz olduğunu, yeni nesil cihazının hatalardan arınmış tam bir cihaz olacağını düşünüyorum, bakalım.

bundada hatalar olacaktir yazilimsal ama insanlarin eline gectikce cihazlar daha cok belli olur ve sorun olmasi durumunda apple her zaman ustesinden gelecektir. oylede olmustur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junace

Ben de aynı görüşteyim maddi durumum el verse 7 den 8plus 256gb ye geçerdim 😂

www.ebay.com sitesini takip et aradigin uygun cihazlar orda oluyor ama dolarinda 3.9 za yaklastigini unutma:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

quote:

Orijinalden alıntı: mamaduniang

Merhaba hayırlı olsun.bende ön sipariş verdim usa daki kuzenime sipariş detayında order in progress yazıyor 17-24 kasım arası teslimat diyor fakat kredi kartımdan ne bir provizyon ne de bir çekim yapıldı sizde durum nedir diye soracaktım

tesekkurler yapilacak kesinti biraz bekleyin apple onay verecek siparisinize sonra cekecek

Tamamdır bekleyelim biraz teşekkürler cevap için
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    face id bence çok ciddi bir mesele, üstesinden gelebilirlerse diğer konular çok sıkıntı olmaz, ön üst kısımdaki çıkıntı dışında. (:
  • Ne sorun olacak reklamını yapmıişsım paran var almışsın.

Apple store dan telefon almak için sorumu soracaz. Hayırlı oldun..
  • Su tel stoklara ciksin mevcut telefonum olan mi max 2 yi bedavaya getirmek icin 1 tane getirtecegim tanidiga.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

face id bence çok ciddi bir mesele, üstesinden gelebilirlerse diğer konular çok sıkıntı olmaz, ön üst kısımdaki çıkıntı dışında. (:

cok zengin bir sirket sonucta ve face id ilk baslarda sorunlara takilmalara neden olacaktir diye dusunuyorum ama yinede bunda hatalar olsada bir sonrakinde daha hatasi giderilmis olacaktir.ve o usteki cikinti bir baslangic onuda ilerdeki yillarda cozeceklerdir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.