Şimdi Ara

Turkcell pasaj neden daha ucuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu aralar iphone 12 almayı düşünüyorum ama nerden alacağım konusunda kararsız kaldım. Turkcell'de şuan peşin fiyatta apple store a göre çok daha uyguna geliyor ama forumu araştırdığımda bir arkadaşa cihaz bozuk gelmiş ben de tereddüt ettim, acaba arkadaşın şanssızlığı mı yoksa satılan ürünlerdeki genel bi sıkıntı mı diye. Vatan mediamarkt teknosa gibi yerlerde fiyat tamamen aynıyken turkcellde neden daha ucuz olduğuna kafam basmadı. Daha önce satın almış arkadaşlar varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• bedava peynir sadece fare kapanında olur..
  • Turkcell den daha önce cihaz aldım. Sıkıntı olmadı
  • ne yalan söyleyeyim turkcellden ne kadar telefon aldıysam kozmetik sorunlu çıktı.

belki de şans bilemiyorum ama bana hep öylesi denk geldi.

bunun fiyatlarla ilgisi olduğunu hiç zannetmiyorum.

• Turkcell fiyatina apple online storedan alabilirsiniz arayin konusun bu fiyata verin sizden alayim diyin veriyorlar.
  • karti K kullanıcısına yanıt

Yok öyle bir şey yalan yanlış bilgi vermeyin

• Qertiti33 Q kullanıcısına yanıt
    Var ara konus turkcellde stokta olmasi lazim alabilirsin ayni fiyata yalan yok. Ama telefonlan satisi araman lazim.

Sizi yanlış anlamıyorum umarım misal iPhone 12 Turkcell pasajda 10.000 Apple storeyi arayıp o fiyattan alabiliyorum öyle mi ?

• Qertiti33 Q kullanıcısına yanıt
    Alabilirsin dostum ara sor
  • Ben de merak ediyorum internette çeşitli şikayetler okuyorum
  • arkadaş doğru söylüyor bu şekilde indirmli iphone 11 almıştık ekim ayında. hepsiburada vatan turkcell gibi yetkili satıcılarla aynı fiyata veriyorlar stokta mevcutsa ürün. ama trendyol gittigidiyor vs olmaz bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoonBoi

arkadaş doğru söylüyor bu şekilde indirmli iphone 11 almıştık ekim ayında. hepsiburada vatan turkcell gibi yetkili satıcılarla aynı fiyata veriyorlar stokta mevcutsa ürün. ama trendyol gittigidiyor vs olmaz bilginiz olsun.

hocam belki detay bir soru olacak ama, şuan mesai saatlerinin dışı olduğu için ve önümüz hafta sonu olduğu için merakımdan soruyorum. aynı ürünün farklı rengi için de aynı indirim söz konusu mu? yani turkcell'de beyaz iphone 12 128gb stokları bugün tükendi ama diğer renklerinde fiyatlar sabit ve stok var. ben apple'dan beyaz renk için indirim isteyebilir miyim? yoksa rengine kadar aynı mı olmalı ?

• cardelia C kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğim kadarıyla herşeyin birebir aynı olması gerekiyor. biz akasya mağazasından almıştık tüm renklerin fiyatı aynıydı turkcell de. stok olmadığı takdirde indirim sağlamazlar. stok olmalı ve size özel bir indirim olmamalı. genel bir indirm varsa uygularlar ama yetkili satıcılarda ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Alabilirsin dostum ara sor

@FoonBoi @Qertiti33 Ben arayıp sordum ama fiyat konusunda yardımcı olamıyoruz onlar bizden bağımsız belirliyorlar fiyatlarını dediler

Bana yardimci oldular kisiye gore seciyor da olabilirler

siz iphone 12 mi almıştınız başka bir ürün müydü acaba?

Apple watch 6
    iPhone 11 aldık akasyadan yetkili satıcılarla aynı fiyattan verebildiklerini söylediler değişmediyse sistem eylül-ekim de yapmıştık alışverişi
  • Turkcell pasajdan telefon alanda telefon dışında başka cihazlar alan bir çok arkadaş oldu. Ama sorun yaşamadılar. Arkadaşınızın şanssızlığıdır genel olarak tüm cihazlarda bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Diğer firmalar iyi mi kötü mü bilemem ama Iphone alacaksanız apple'ın fiziksel mağazasını,applestore online mağazasını ya da premium reseller diye geçen gürgençler ya da troy u tercih edin derim. (oralarda da hesaplı fiyatlar olabiliyor bazen) tabi her firmada sorun yaşanabilir şans faktörü de var ama apple ürünlerinde bu mağazalar biraz daha iyi.

Ya da hepsiburada yı tercih edin. https://webrazzi.com/2019/11/07/applein-turkiyedeki-tek-yetkili-e-ticaret-platformu-hepsiburada-oldu/

Fiyat konusuna gelirsek ben şöyle düşünüyorum. Doğrudur yanlıştır bilemem ama büyük ihtimal bazı satıcı firmalar apple telefonlarda kendi stoğunu tutmuyor ve apple ürünlerini kendi depolarında tutup, satış yaptıkça apple a ödeme yapıyor.Bu nedenle de fiyat avantajı sunamıyorlardır. Hepsiburada,turkcell gibi firmalar büyük ihtimal çok fazla adette ve direk ödeme yaparak cihazları daha hesaplıya alıyorlardır. Durum böyle olunca da fiyat belirlemede özgür olabilirler.

• Bu arada apple ın kendi normal mağazasına gittiğinizde arkadaşların dediği gibi indirim olayı olabiliyor. Ama internet mağazasında olmuyor diye biliyorum ben

şu satıcılardan birinde daha ucuza alabiliyorum , eğer bu fiyata ya da daha yakın bir fiyata verebilirseniz sizden alıyım derseniz bazen görüştükleri yetkililerinin cevaplarına göre destek olabiliyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.