Şimdi Ara

iPhone usb kablo yirtildi, ici gorunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
7.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar telefonumu laptopda sarja takacakken birde ne gorim, kablom yirtilmis.. :( icindeki o incecik aluminyum teller gorunuyor resmen..

kablonun devami cok sert bukulebilir plastikten yapilmis sanki,, ama telefona taktigimiz o dikdortgen yerin orasi cok yumusak. sanki torba ile sarmislar gibi kabloyu, sakiz gibi cekebiliyorsun sanki.. cok degisik bi malzeme..

ne yapmami onerirsiniz simdi yaa, formdan ordan burdan orjinal kablo mu alayim 50 kusur TL'ye yoksa telefoncudan falan kaliteli veya normal bitane kablo alsam sikinti olmaz mi ..??

cakmalari bazen sarj etmiyordu bazilari sisiyordu patliyordu falan filan, iphone uyari veriyordu bu kablo iphone ile uyumsuz falan diye.. ??

iste resimler..

iPhone usb kablo yirtildi, ici gorunuyor..... iPhone usb kablo yirtildi, ici gorunuyor..... iPhone usb kablo yirtildi, ici gorunuyor

• Kimsenin fikri yorumu dusuncesi yokmu simdi yaa... Bi benim mi basima geldi bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

Kimsenin fikri yorumu dusuncesi yokmu simdi yaa... Bi benim mi basima geldi bu olay
    normaldir kardeş kablo bu sürekli tak sök hasar görebiliyor ,kullanıma bağlıda olabilir.yırtılan kablo olsun :) takma kafana canın sağolsn
  • Benim 2 kablom da daha kötü durumda. Siyah bant ile sağlamlaştırdım yırtık yeri. Yeni kablo almaya gerek yok bence
  • Benim kablo da aylardır yırtık ama sorunsuz şarj ediyor,
    İçindeki renkli kablolar saglam olsun yeter.
  • gecmis olsun hocam içindeki iletken kablo saǧlamsa sorun yok. bir elektrik bandıyla halledilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

gecmis olsun hocam içindeki iletken kablo saǧlamsa sorun yok. bir elektrik bandıyla halledilebilir.
    siyah elektrik bandıyla sarmıştım ben. pek estetik durduğunu söyleyemem ama işimi görüyordu.
  • Fikirleriniz icin tesekkur ederim...

Forumdan yeni kablo aldim orjinal sorun cozulmus gibi bisey.. Tabi yenisi gerekmiyordu da icime sinmedi bu olay o yuzden boyle davrandim
  • quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

siyah elektrik bandıyla sarmıştım ben. pek estetik durduğunu söyleyemem ama işimi görüyordu.

Alıntıları Göster
    Gittigidiyor da orjinal kablo satanlar var hocam,kargo görevlisine kapıda beklemesini rica edin,deneyin şarz olmazsa belge tutturup geri gönderebilirsinz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Benim 2 kablom da daha kötü durumda. Siyah bant ile sağlamlaştırdım yırtık yeri. Yeni kablo almaya gerek yok bence

quote:

O elektrik bantlarının farklı renkleri var.

Daha estetik görünüm için beyaz kullanın tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 9 Ekim 2012; 17:12:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suphion

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Benim 2 kablom da daha kötü durumda. Siyah bant ile sağlamlaştırdım yırtık yeri. Yeni kablo almaya gerek yok bence

quote:

O elektrik bantlarının farklı renkleri var.

Daha estetik görünüm için beyaz kullanın tavsiye ederim.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim Siyah yamam ömrünü tamamlayınca deneyeceğim

• Konuyu hortlatiyorum ama olay benimde basima geldi. Hem 30 pin olan eski kabloda hemde lightning kablosunda da oldu orjinal kabli 50 tl durduk yere yirtiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkCck

Konuyu hortlatiyorum ama olay benimde basima geldi. Hem 30 pin olan eski kabloda hemde lightning kablosunda da oldu orjinal kabli 50 tl durduk yere yirtiliyorlar
    hocam bende o telin içindeki renkli şeylerin icindeki ana kablo bile gözüküyor 6-7 aydır hala kullanıyorum elektrik bandı önermem cünkü kabloyu serlestiriyor sonra eski halinden daha kötü oluyor söylemesi ve sizin kablo benimkinin yaninda 0 gibi duruyor . yani sorun yok kullanmaya devam
  • Benimkide o şekilde yırtıldı. Elektrik bandıyla bantladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

Benimkide o şekilde yırtıldı. Elektrik bandıyla bantladım.
    yeşil elektrik bantıyla bantladım bu gidişle her yerini bantlamak gerekecek :S
  • Apple store ücretsiz değiştiriyor diye duymuştum .
  • Benim kablom böyle şuan da ipad için hala şarj ediyor ( resim gözüküyor mu bilmiyorum )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Benim kablom böyle şuan da ipad için hala şarj ediyor ( resim gözüküyor mu bilmiyorum )
    Bu sorun ile ilgili en güzel çözüm bence (lightning giriş için yazıyorum) flat bir micro usb kablo alın (ben energizer flat kablo aldım) sonra micro usbyi lightninge çeviren uç alın (tr apple storeda var) en uzun süre gidecek ve sağlamlığı en iyi olan çözüm budur. Yırtılma ve bozulma gibi sıkıntılardan uzun bir süre kurtuluruz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rock43v3r

Bu sorun ile ilgili en güzel çözüm bence (lightning giriş için yazıyorum) flat bir micro usb kablo alın (ben energizer flat kablo aldım) sonra micro usbyi lightninge çeviren uç alın (tr apple storeda var) en uzun süre gidecek ve sağlamlığı en iyi olan çözüm budur. Yırtılma ve bozulma gibi sıkıntılardan uzun bir süre kurtuluruz diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    daha once belirttigim gibi ben yeni kablo alarak sorunu cozdum, haa yeni aldigim kabloyu kullaniyormuyum hayir.. benim kablom suan bu halde.. ve yenisine hala gerek duymadim... eblide elektrik band ile o acilan yeri tekrar kapatsak da sorun cozulebilir bilemem, ama mantikli duruyor

• Ben sorunu bu şekilde aştım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.