Şimdi Ara

iPhone'u arabada dinleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ip4'ü arabanın teybinde nasıl kullanabilirim? Arabada aux girişi, usb girişi yok. Radyo frekansından falan bağlantı kurabilir miyiz?

• Ben aux girisiyle kulllaniyorum ama sizde yoksa fm transmitter alip radyo frekansindan dinleteceksiniz.
  • FM Transmitter'lar fikren güzel ürünler ama temiz ve parazitsiz kanal bulmak baya sıkıntılı...
  • al bir kaset aparatı keyfine bak dicem ama artık kasetçalarda kalmadı
  • Ben 5 yıllık emektar kaset dönüştürücü ile bağlıyorum, sonuç mükemmel.
  • Benim teypte iphone giris kablosu var,zorluk cekmeden bagliyorum.Teyp;necvox 939 hda
  • CD çalar var arabada. Kaset çalar olsa, kaset dönüştürücüsü iş görür:) Araba şarjı'm zaten var, olmasa da fm transmitter düşünebilirdim de sadece müzik için de boşuna para vermeyelim:) Nokia'larda vardı, direk boş bi frekans ayarlıyordun, teypten bağlanıp dinliyordun. Program şeklinde olanı yok mudur acaba?
  • program seklinde varsa iyi olur gercekten
  • Fm verici donanım gerektiren birsey programla nasıl olsun arkadaslar yapmayın yahu
  • Dealxtremden getirtmistim. Sarj cikisina kucuk sarjli bi fm verici takiliyor. Cakmakliga bagli kalmadan istedigin gibi muzik dinleyebiliyorsun. Eve gecince link verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: güneşlenenyarasa
    Özür dilerim link vermeyi unutmusum.

http://www.dealextreme.com/p/full-range-0-7-lcd-fm-transmitter-with-ir-remote-car-charger-for-iphone-3g-4-47379

Acaba Türkiye'de bu dediğiniz ürünü satan arkadaslar var mıdır? Bir de size 10.30$ a mi mal oldu yani ekstra bir masraf yok degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eycan -- 2 Nisan 2011; 12:59:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eycan
    quote:

Orijinalden alıntı: güneşlenenyarasa
    Özür dilerim link vermeyi unutmusum.

http://www.dealextreme.com/p/full-range-0-7-lcd-fm-transmitter-with-ir-remote-car-charger-for-iphone-3g-4-47379

Acaba Türkiye'de bu dediğiniz ürünü satan arkadaslar var mıdır? Bir de size 10.30$ a mi mal oldu yani ekstra bir masraf yok degil mi?

Hayir baska bir masraf yok. Kapiya teslim

• İstanbul da yaşayanlar fm vericiye bosa para vermesin. Parazitsiz dinlemek çok zor.
  • Bu da benim çözüm yöntemim.

Arada da birde navigasyon cihazı var .Fm transmitter özellikli.

İphone 4 ü bluetooth dan ona bağlıyorum.İphone da müzik dinleyince araçtan dinleyebiliyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 7 Nisan 2011; 21:17:59 >
  • Arabada dinleyecek olanlara CarTunes u tavsiye ederim. Dikkatinizi yoldan ayırmamanızı sağlıyor, kontrolleri çok kolay bir hale getiriyor.
    edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 10 Nisan 2011; 3:13:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.