Yüzbaşı
14 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar "dogo shoes" tasarımlarına çok benziyor mamafih "dogo" değil. Firmaya maille dahi sordum, böyle bir tasarımları yokmuş. Benim tam olarak bu ayakkabıyı bulmaya ihtiyacım var. Nerede bulabileceğimle alakalı fikri olan var mıdır acaba?

İyi günler. Bu sabah arabayı arkadaşa vermiştim. Polis kontrolünde polisin dur dediğini son anda görmüş ve duramayarak yoluna devam etmiş. Biraz ilerde başka ekip otosu görüp durmuş. O memurlara diğer polislere sordurttuğunda ceza yazdıklarını öğrenmiş. Sonra tekrar onların yanına gitmiş. Polis memuru da durmadığı için cezayı yazdığını söylemiş. Burda benim takıldığım yazılan ceza değil de arkadaş cezayla ilgili kağıt falan yok mu diye sormuş, polis de cezayı girdiklerini söylemiş. Pos cihazı gibi bir aleti varmış sanırım.

Merak ettiğim cezalar hep böyle mi yazılıyordu? Daha önce ben park cezası falan yemiştim ama ceza tutanağı elle yazılmış şekilde geliyordu eve. Bu memur arkadaşın yazdığı ceza nasıl gelecek acaba? Bir de bu şekilde yazdıysa adrese gitmeden, internetten ödeyebilmek mümkün mü? Trafik şubeye veya vergi dairesine falan gitsem eve ceza kağıdı gönderilmeden önce ödeyebilme imkanım var mıdır? Evdekilerle bozuşmak istemiyorum, emaneten araba vermem de dur ihtarına uymadığımı düşünmeleri de hoşlarına gidecek hareketler değil zira. Başka şehirde okuduğumdan eve gelecek kağıda da ilk önce ulaşabilmem söz konusu değil.
İyi geceler arkadaşlar. Laptopta office programı yüklerken uyumluluk patch'ini kurarken sanırım bir hata çıktı ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bu şekilde takılı kaldı. Logodan sonra otomatik reset atıyor sürekli. Gerek güvenli modda gerekse "Başlangıçta sistem hatasında otomatik restartı iptal et" seçeneklerinde de açılmamaya, restart atmaya devam ediyor. Sıkıntı ne olabilir?
İyi sabahlar arkadaşlar. Barcelona'ya gezmeye gitmiştim ama maalesef çok şanssız bir şekilde telefonu çaldırdım. İnternet cafedeyken muhtemelen yan masamdaki eleman 3-4 saniyelik dalgınlığımdan faydalanarak telefonu masanın üzerinden alıp gitti... Imei numarasıyla beraber polise gittim, gerekli tutanakları tuttular, Ip4 hırsızlığının çok moda olduğunu söylediler bu günlerde... Merak ettiğim şey Imei kodunu değiştirip değiştiremeyeceklerini sordum, "Iphonelarda sanırım Imei no değişmiyor" şeklinde, kadın sadece Iphonelarda değil, hiç bir telefonda Imei kodunu değiştiremediklerini söyledi? Doğru mu acaba bu? Bir de telefonun bulunma şansı var mı diye sordum, kadın tabi ki var, Imei kodunu biliyor olmanız çok iyi falan dedi ama siz ne dersiniz İspanyol polisine güvenilir mi? Çıkar mı acaba bir şeyler?
İyi geceler arkadaşlar. Bir arkadaşımla Basel-Barcelona-Ibiza turuna çıkıyoruz. İst-Basel, Basel-Barca uçuşlarımız Easyjet'ten, Barca-Ibiza biletlerimiz de Ryan Air'den. Benim sıkıntım, AB (Bulgaristan) vatandaşıyım, vizeye ihtiyacım yok ama BG pasaportumdaki ismim Türk ismimden farklı, bir Bulgar ismi... Rezervasyonu yaparken bu olayı tamamen unutup benim Türk adımla rezervasyon yaptık ve aldık biletleri. Türk pasaportumun da süresi Şubat gibi doldu. Şimdi ben bu durumda iki pasaportumu da yanıma alsam check-in işleminde Türk pasaportumu gösterip işlemleri tamamlayabilir miyim? Check-in işlemleri yaptığımız pasaportta vizesi falan olması gerekiyor mu uçacağımız yerin? Ülkeye girişte en nihayetinde BG pasaportumu göstereceğim. İsim değişikliği için de sadece Easyjet 2 bilet için toplam 72 euro para istiyor, az para değil. Yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden...
Arkadaşlar ip4'ü arabanın teybinde nasıl kullanabilirim? Arabada aux girişi, usb girişi yok. Radyo frekansından falan bağlantı kurabilir miyiz?
Merhaba arkadaşlar. Snowbreez ile custom fw'yi oluşturdum. Telefonu DFU moda alıp itunes'ten restore etmeye çalıştığım da 14 nolu hatayı alıyorum. Problem nedir acaba?

Bu arada telefon ip4, ios 4.1, bb 2.10...

Bu arada itunes versiyonu 10.2.0, acaba bundan dolayı sıkıntı çıkıyor olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar. Asus laptopum var. Pek iyi konfigirasyonlara sahip değil. Windows 7 kurulu alette.. Bilgisayara Mafia'yı yükledim. Oyun esnasında bilgisayar dondu. Ben de power tuşuna basılı tutarak kapattım aleti.. Açılırken "başlangıç onarmayı başlat" ve "windowsu normal olarak başlat" seçenekleri çıkıyor. normal olarak başlattığım da logodan sonra siyah ekranda kalıyor, ekranda sadece mouse imleciyle... başlangıç onarmayı seçtiğimde de yine aynı şekilde siyah ekranda kalıyor mouse imleci olmadan.. Güvenli modda açmayı denedim ama o da bir süre siyah ekranda kaldıktan sonra (ekranda sadece safe mode yazıları var köşelerde) recovery menüsü geliyor. yani güvenli kipte de açılmıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Recovery yapmak istemiyorum çünkü silinmesini istemediğim bazı belgeler var c sürücüsünde.. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..


ps: XP'de format atmadan windowsu onar tarzı bişey vardı, format atmadan onarabiliyorduk windowsu.. windows 7de de yapabilir miyim bu olayı bir şekilde??
Evet burası bölümü değil ama isteği ko modları görmesini istediğim için buraya açıyorum.(zaten onlar taşıyınca bütün modlar görür)
Benim bi isteğim var bu banlanan kişilerin infosuna baktığımızda banlanma sebeplerini görmek. Değerlendirilsin lütfen
Fire drake nin betası açılıyor. İsteyenler yarn saat akşam 7den itibaren heralde (eğer bizden 10 saat gerilerse) Power up storeden kayıt yaptırabilirmiş. Ama premiumlular girsin daha ii eğer gold varsa lwl 70den başlıyorsunuz oyuna.
Hakkında
Konum: Yurt Dışı,Yurt Dışı
Meslek: Makina mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Mesaj Sayısı: 374
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 487
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 42.841 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.