Şimdi Ara

IPhone'u Usb ile Araca Bağlayı Şarkı Dinlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
29.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yardımcı olursanız sevinirim. Kullandığım araçta usb ile telefonu bağlayıp şarkı dinlemek istiyorum. Araçta aux girişi yok bluetooth bağlantısı yok yani tek seçenek usb. Araçda (suzuki swift 2012 model) daha önce usb ile bağladığımda spotify da ki şarkıları dinleyebiliyordum fakat uzunca bir süredir bağladığımda no songs uyarısı veriyor teyp bu arada belirtmeliyim ki telefon şarj oluyor yani tek sıkıntı şarkılar gözükmüyor.

Apple Music'de de denedim fakat aynı sorun yine no songs uyarısı alıyorum. Yolculuğa çıkacağım ve yolda radyo frekansları da gidiyor bir yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

• Hocam ben usbden bağlayıp dinliyorum. Arabanın hoparlöründen. Hem tel şarj da oluyor o esnada. Mis. Yalnız Apple Music kullanmıyorum. Şarkıları PC'den tele atıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flash belleğe pcden müzik atın hocam, en son çare usb çıkışını aux a dönüştüren kablolar var ama fayda eder mi bilgim yok denemedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam araç daha önce spotify ve apple müzikte ki şarkıları görüyordu usb ile bağlayınca ama artık görmemeye başladı çok rahat oluyordu bilgisayardan atmayı hiç denemedim.

• fohnpole kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu kadar çok dönüştürücü kullanınca ses kalitesi çok düşüyormuş bir yerde bir hata yapıyorum ama nerede olduğunu bulamıyorum bir türlü.

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aracı program kullanmaya karşıyım. Doğrudan tele atar öyle dinlerim müziği. Ama bilmiyorum, mantıken spotify ve Apple Music'i de tanıması ve oynatması gerek. Son durumunuz ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba hocam herhangi bir gelişme yok telefonu bağladığında no songs uyarısı alıyorum yine bu akşam tekrar deneyeceğim ama çözüleceğini sanmıyorum.

ben buna benzer bir sorunu sony blueray player da yaşamıştım

onda da usb den iphone u bağlayınca içindeki video-audio dosyalarına erişebiliyordum(4s)

daha sonra ip5 veya 5s ile denedim hangisi tam hatırlamıyorum o cihazda erişemedim

sonrasında denemedim birdaha

şu andaki araç teybim pioneer ve hangi iphone u bağlarsam bağlayayım tanıyor

aklıma sizin sorununuzla ilgili şu geliyor

yakında güncelleme yaptınız mı telefonu

bir ihtimal yeni güncelleme sonrası teybiniz artık tanımıyor olabilir cihazı

ama bence önce birde müzik atın telefona öyle de bir deneyin
    Yalnız takar takmaz oynatmıyor. Taktıktan sonra gerekli düğmeye basıp USB veya AUX ekranına getirmeniz lazım. O şekilde şarkılara erişebilirsiniz. Böyle denediniz mi? Ben taktıktan sonra telefonu ekranda görecek şekilde tuşlara basıp ekranda telefonla ilgili bilgilerin görünmesini bekliyorum.
    Hocam merhaba bir kaç farklı şekilde denedim telefonu bağladım sonra usbye bağlanmaya çalıştım olmadı şarkı açıp bağladım yine olmadı yani nasıl bağlarsam bağlayayım olmadı bir türlü. Sanırım aracın teybinin destek konusunda bir sorun yaşıyorum artık ona yordum ben problemi.
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim sanırım bir güncelleme yapmıştım ve problem bundan kaynaklı olabilir. Araç 2012 model dolayısıyla teyp bu güncellemeden sonra destekleme konusunda bir sorun yaşatıyor sanırım.
    aracınız yeni sayılır

servis ile bir görüşün belki yazılım atarak düzeltirler

veya en basiti bi flaş diske 300-500 parça atın tüm yolculuk boyunca sizi idare edecektir
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevaplarınız için Apple Music'e bir kaç liste indirdim daha önceden indirmeden dinlemiştim bu sefer telefona indirdim öyle denedim ve oldu. Şuanda Apple Music'de bulunan ve çevrimdışı olarak dinlenebilir yaptığım şarkıları sorunsuz dinliyorum.

Belki diğer arkadaşlarda böyle bir sıkıntı yaşayabilir ben çözümü böyle buldu spotify tam uyumlu olamayabiliyor Apple Music bu konuda daha uyumlu ve başarılı.

Teşekkür ederim tekrardan sağolun.

• Bu konuda sorun yaşayan arkadaşlar varsa ben sorunu şöyle çözdüm.

Spotify listelerinde indirilmiş şarkılar olmasına rağmen USB ile bağlantı kurduğunda çalınacak medya bulunamadı diye uyarı veriyordu. İTunes ile telefona birkaç şarkı yükledikten sonra araç hem yüklediğim müzikleri hem de spotify içerisindeki müzikleri oynatmaya başladı. Üstelik USB ile çaldığından Bluetooth a göre ses kalitesi bariz bir şekilde yukseliyor ve araç multimedya ekranında şarkı bilgileri görünüyor ve kontrol edilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrEA5 -- 12 Ağustos 2019; 21:2:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.