Şimdi Ara

iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
26
Favori
45.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben iki kere se 2 alıp geri sattım...tel ekranı bir yerden sonra sıkıyor gözlerimi yormuştu..ama 2. teli birazda ihtiyactan satmıştım.

birde 6 kasası ile aynı olduğundan tel demode duruyordu.

pili az gidiyordu ama ben çok fazla teli kurcalamadıgımdan beni idare ediyordu...

şimdi bu se3'de aynı kasa olacak...tel hızlı olacak ama, se2'de yavaş bir tel değil .

5g var 5g'de içinde tel alınırmı şüpheli.

belki camerası se2'den güzel olursa biraz prim yapar...

batarya ve camera se2'den iyi olursa se2 kullanan adam gidip se3 alabilir.

birde bir telin ekranı 5.5 olacak ne büyük ne küçük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 8 Mart 2022; 22:21:5 >
  • 3500 lira daha verirseniz 120 hz ekranlı 6.1 inç ve yine tek elle kullanıma uygun 3 kameralı Full HD+ Snapdragon işlemcili tam ekranlı S22 alabiliyorsunuz  

Bu telefona çok sallayacağım. Apple 2022de bu kasa ile telefon çıkarıp utanmadan 400 dolar isteyerek Gayretullah'a savaş açtı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 8 Mart 2022; 22:27:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlara bak şaka gibi ama değil ben bu ülkeye çok doluyum, zaten bugun reisi cumhurumuz giderseniz gidin dedi ona da ayrı bir doluyum çok yoruyor burası insanları çok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sampler kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, tekrar kontrol ettim... Bütün Apple ürünlerinde ARTIŞ yaşanmış    Zam kelimesini kullanmaktan özellikle kaçındım. Bağımsız ulusal medyamızın etkisinde kaldım sanırım   

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

iPhone 6s kullanırım yine de o çöpdroid i kullanmam. Kendi forumuna git lütfen

• Savaştan istifade doları yapıştırmış. Pahalı felan ama yine peynir ekmek gibi satar o da ayrı konu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • qlidqyi Q kullanıcısına yanıt
    iPhone 6S harika bir telefondu bu arada. En based iPhone'lardan birisi. Uzun süre kullandım.

Her kötü diyene android diye zırlayacaksanız eleştiri de yapmayalım.

Şu telefona 11k vereceklere diyecek çok şey yok hayırlı olsun

• Babama alabilirdim bu telefonu. Ama aşırı pahalı. 8 bin civarı bekliyordum 11 bine dayanmış.

• harunwq kullanıcısına yanıt

Normalde apple sitesinde her model daha pahalı oluyor.

Benim tahminim 9bin civarına alınabilecek 1 ay sonra. Yine de pahalı orası ayrı.

11k yı sırf a15 bionic chip e vereceğim. Sadece işlemci ve işletim sistemi için vereceğim.5g de yanında ekstrası. 120hz ekran sizde orgazm yaratıyor olabilir. Benim için bunlar önemli değil. Bir aksilik olmazsa 2029 yılında bile kullanıyor olacağım. Ha bir de 1 değil 2 değil tam 3 sene sonra bile aldığım fiyata satabileceğim. Ayrıca telefon yavaşlamayacak.Şimdi android forumuna alalım seni.

ulan bir insanın bir iPhone modelini eleştirebilmesi için. O modelden daha iyi bir iPhone a sahip olması lazım. Dandiksung telefonları yazmayın şıraya Allah’ınızı severseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qlidqyi -- 8 Mart 2022; 22:39:5 >
  • Çağın gerisinde kalmış tasarımı ve günümüz fiyatıyla iphone SE alacaklara hayırlı olsun.

Hocam sakin telefon için niye birbirinizi kırıyorsunuz?

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

çok Sinirlendim

Amaan fanboy. Yürü git. Gelmiş burada marka fanlığı yapıyor. Mesele Se 2022'nin tüketici ile dalga geçiyor olması.

Git diğer sitelerde de zamlanmadan iphone 11 al yine bundan iyidir :d Bir örnek verdim hemen marka adı değiştirip dalga geçmeye başladı.

Eziklik psikolojisinin bir ürünü. Ortaya attıpım mesaja kudurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 8 Mart 2022; 22:41:41 >
  • 64 gb se 3 fiyatına 128 gb 13 mini almıştım. teşekkürler apple, teşekkürler türkiye.

2 kere aynı kasayı kullanmak hoş olmadı be apple.

429 dolar bu arada.

İmza atarım bu entrye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam öncelikle olumsuz veya kötü niyetli bir yorum değil benimkisi ancak alırsanız günde iki defa şarja takarsınız ya da pil yüzdesine bakarak korka korka pil gitmesin diye tedirgin şekilde kullanırsınız. SE2 modelinde aynısı yaşadım. Benim şahsi fikrim iPhone artık sadece Pro modellerden ibaret. Çünkü incelediğimde gerçek kaliteyi sadece Pro modelleri hissettiriyor.

Bir de Android için değil de Samsung için aşırı derecede bir ön yargınız olduğunu fark ettim. Android beğenmeyebilirsiniz ayrıca Android eski Android değil ama Samsung'un tepe modellerine sallamadan önce gidip bir inceleyin bence. Gerçekten şu an Galaxy S21 bahsi geçen SE3'ten 1000 lira daha ucuz ve SE3 modelini 10'a katlar totalde. Yok A15 yok Geekbench'te 300 puan fazla almış yok yazılım desteği... Bunlar elbette öne çıkan güzel özellikler ama bu model resmen mobil sektöre küfür etmek gibi bir şey olmuş. Size şunu da söyleyeyim ben Galaxy Note5 modelini 5 yıl mükemmel bir şekilde kulllandım. Sadece 2,5 güncelleme aldı; evet bu berbat bir şeydi ama o telefon ilk günkü gibi yıllarca bana hizmet etti ve hala aynı sene çıkan 6S kadar başarılı. Kamerası muazzam ve de ekranı. 6s şu an güncelleme alsa da gelen sürümün özellikleri çoğunlukla kırpılmış oluyor.

Yine kendi fikrimi söyleyeyim. Şu an SE3 5099 lira olsa anında sipariş verirdim çünkü ederi o kadar. S21 nerede bu cihaz nerede. Ayrıca S21'in 5 yıl güncelleme alacağı şu an Samsung resmi sitesinde yazıyor, onu da belirtmiş olayım. Herkes istediği ürünü alıp severek kullanabilir ama çok somut gerçekler de var. O yüzden insanları yanlış yönlerdirmeyelim. Ben de bunlara aldanıp SE2 denedim ama hayatımdaki en kötü tecrübeydi. Berbattı. Bu cihaz eminim Apple'ın gözünde bile bir değere sahip değil. Çok vizyon sahibi olsalar yeni bir tasarım üzerinde çalışıp gerekirse ucuz olması açısından A13 işlemci koyup OLED ekran koyup o şekilde tanıtabilirlerdi. Madem ulaşılabilir olmasını istiyorlar daha dengeli dağıtsınlar özellikleri. 4,7 inç LCD ekranla hangi müşteri kitlesini hedefliyorlar anlamak güç. SE3'ten daha ucuz olan S21 arasında kalanlar olursa şiddetle S21 tavsiye ederim.

Ekleme: Emin değilim ama sanırım gece modu da gelmemiş gibi. Eğer böyleyse tam rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwinPowerTurbo -- 8 Mart 2022; 23:24:19 >

Şoktayım ben de ama Samsung'un özel düşük fiyatlandırma yaptığını unutmayalım. Apple gibi devasa karından 1 kuruş kaybetmek istemeyen bir politika izleseydiler şu an S22 başlangıç fiyatı 17000 lira olurdu. iPhone 13 seviyesinde olurdu fiyatı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.