Şimdi Ara

iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
27
Favori
45.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şş uzaklaş bakalım burdan fanboy..Millete de bu paralara 4.7 inch telefon önerip pişman etme tamammı..?

• Bat-Man kullanıcısına yanıt

iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) 

• konuda savaş çıkmış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

Bu telefon aşağı yukarI 470 euro olacak. 12 miniyi bile 600 euro gibi bir fiyata bulmak mümkünken bu telefonu savunmanın hiç bir manası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasayı değiştirselerdi net alırdım.

• Arkadaş ben net bir şekilde söylüyorum. Se 2020 ilk çıktığında bende bi hevesle almıştım ama pişmanlıktan beraberinde geldi.

2022 yılında multimedya tüketimi bu kadar artmış iken. Gerçekten sizi çok ama çok üzer 2014 yılının kasa teknolojisi. İşlemcisi ne olursa olsun gün sonunda pişmanlık yaşıyorsunuz.

Benden tavsiye sırf ios kullanacağım diye sakın alma hatasına düşmeyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt

Aynı. Bir hevesle alıp elden çıkardım. Ne medya tüketilir ne de pili düzgün gider. Üzmüştü.

4.7 inç bitti.

Abartmıyorum iPhone 11 daha iyi seçim olur tartışmasız hem de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 8 Mart 2022; 21:53:3 >
  • 12 mini aşağısı telefon alınmaz.

• Bence bu İphone SE 3 cihazına fazla reaksiyon gösteriyorsunuz. Bu cihaz oralarda (oraları sormayın) anne telefonu, esnaf telefonu, telefona fazla para vermek istemeyen ios işletim sistemini çalıştıran, görece 2022 yılının teknolojilerini barındıran bir cihaz.

• 10.999 iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) 

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

İphone 11'de tek eksik 5G. En büyük olumsuzluğu bu, şu an için. Kimisi için 5G meselesi önemli olmayabilir ama bana göre çok önemli bir mevzu

• Aynı pokun laciverti deyiminin tam karşılığını gördük bu gece konu kapanabilir ..

• Tüm ürünlerin fiyatı güncellendiyse anlayabilirim. Ama eğer sadece bu böyleyse 800 daha verip 12 mini almak daha mantıklı.

• İphone 13 zam yedi. Geçmiş olsun

• tüm ürünler zam yedi.

• serty23 kullanıcısına yanıt

Recep ağamız emir verdi. Şimdi yöneticiye yazıyorum konuyu kapatsın. iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) 

• 11 bin tl ne abii şaka mı bu

• SilenceRaziel kullanıcısına yanıt

Appleın kendi sitesinde en ucuz iphone bu. Hbden baktığımda 12 mini bile 1.500₺ daha pahalı. 13 mini ise 3.100₺ daha pahalı. Yani arada ciddi fark var.

11.000 tlye android tarafında çok çeşitli seçenekler olsa da yeni se’nin 5gye sahip olması, 13 pro ile aynı işlemciye sahip olması , son çıkan tel olması hasebiyle uzun yıllar güncelleme alacak olması avantaj.

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

• Ciddi ciddi 11 bin tl iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) 

Benim gibi SE hayranı biri bile almamalı bu fiyata

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.