Şimdi Ara

iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
26
Favori
45.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı kasada devam etmesi olmadı maalesef...

13 PM/P devam...

• Touch teknolojisi öyle basit değil yani Apple Touch ID teknolojisinden kolay kolay vazgeçmez. Zamanında söylemiştim tam tahminlerim çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 8 Mart 2022; 21:17:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh uzmanları: çöp, ölü doğdu.

gerçekler: iphone se (2020), 2021'de dünyanın en çok satan 8. telefonu (10 telefondan 7'si iphone zaten).

adam samsung a-m serisi veya redmi alacağınıza se alın diyor. yoksa üst segment zaten elinde.

Apple Captures 7 Spots in 2021 List for Global Top 10 Smartphones (counterpointresearch.com)

• Tam dediğim gibi çıktı.  

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

aynen 8k TL verip 4.7inch telefon almak evet uzman sensin..

• Batarya kapasitesinden bahsetti mi

• Daha “dayanıklı” cam, daha “iyi” batarya, daha “hızlı” işlemci, daha “iyi” kamera, 5G ve fazladan 29$ ücret.

• Se 2020 ilk çıktığında tüm eleştirilere rağmen aldım ve gerçek manada pişman oldum. 2013 yılından kalma ekran ve kasa teknolojisi ile hangi işlemciyi koysan olmuyor. Artık multimedya tüketim çılgınlığı, oyun dünyası almış başını giderken sadece bir heves ios deneyimlemek için alınıp 2 ay sonra satılacak bir model maalesef. Batarya konusunu söz etmiyorum bile siz hesap edin. Maalesef se 2020 gibi çok çabuk sönecek bir model.
    Ben heves etmiştim ama sönmesi 3 ayı bulmadı benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 8 Mart 2022; 21:21:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Phenoll P kullanıcısına yanıt

Hayır sadece a15 ile uzun ömürlü dendi. 1821mah çünkü.

• Hadi şanslısınız önceki nesilden daha iyi batarya performansıyla gelmiş

• Gerçekten ölu doğmuş bi telefon oldu bence .

• Se 1. Nesilde öğrendik 2. Nesilde dilimiz yandı ve akıllandık 3. Nesilde daha alınmaz artık.

Cidden sakat doğdu. Çok güzelde yakıştı isim SAKAT SE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 8 Mart 2022; 21:28:10 >
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt

8k'yı sen vereceksin, fakirsin diye millete çemkirme. vergilerini adam napsın.

• SE 2020 ile arasında çip hariç hiçbir fark yok. Çok anlamsız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İyi ki şu rezilliği beklemeyip 13 mini almışım. Teşekkürler Apple

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

Cemkirdiğim falan yok akıl veriyorum en cok da sana lazım galiba atladığınına göre ordan  

• Bat-Man kullanıcısına yanıt

ooo manyak laf şak şak şak, arkadaşların sana einstein diyordur eminim...

• Bir hevesle almayın sakın ağır pişman olursunuz. Adamlar se 2020 yi kopyala yapıştır yapıp ismini değiştirip se 2022 olarak önümüze koydular. Gerçekten ağır çöp

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SilenceRaziel kullanıcısına yanıt

Ne saçma yorumlar yapıyorsunuz bazen.13 mini ile se aynı klasman mı? Her şeyi geçtim fiyatları aynı mı?

Zaten amacı ucuz minik telefon olsunda güçlü çip olsun diye çıkıyor ki fiyatıda ona göre oluyor bakma bizde pahalı oluyor.

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

Daha iyi iç batarya kimyası dedi sunum yapan kadın. Daha yüksek bir pille gelebilir, bence de gelmesi gerekiyor (SE2 ile arasında bi fark olmasını istiyorsa Apple).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.