Şimdi Ara

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
23
Favori
59.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SwipeToMoveCursor tam işime yarayacak program fakat bir turlu kuramadım kırmızı hata verıyor 2 farklı repoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

SwipeToMoveCursor tam işime yarayacak program fakat bir turlu kuramadım kırmızı hata verıyor 2 farklı repoda

reload yapmasını bekledin mi??

cydia dan çık tekrar gir.
  • Reload ı manuel yaptım, çıkıp girdim oldu, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Reload ı manuel yaptım, çıkıp girdim oldu, teşekkürler

ne demek hocam
  • @darkdevilgs

bi tane daha tweak eklemesi yapıyorum. Çok gerekli bi tweak gibi gelmedi ama istersen eklersin

Delete World:Bu basit tweak sayesinde shift tuşuna basılı tuttuğunuzda harf harf yerine kelime kelime silme yaptığını göreceksiniz.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !
  • iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirkaraguler89

Arkadaslar GlobalAQ Pro yu indirdim acmayi deniyorum uygulamanim ana sayfada internal error accured diyo acaba uygulamami coktu nedir?

Baska kullanabilicegim bedava sms programi varmi?

Free'si sorunsuz çalışıyor. AppStore'dan indirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

safariden vazgecemeyenler için

Tabenhancer-- Yeni sekme açılınca bulunduğunuz sekmede kalma.

konu güncel devam ediyor ellerine sağlık

hocam çok sağol ya en çok aradığım şeydi sağolasın

edit: yalnız hangi repo da ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 16 Eylül 2011; 0:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

safariden vazgecemeyenler için

Tabenhancer-- Yeni sekme açılınca bulunduğunuz sekmede kalma.

konu güncel devam ediyor ellerine sağlık

hocam çok sağol ya en çok aradığım şeydi sağolasın

edit: yalnız hangi repo da ben bulamadım

Ben sırf bu yüzden Opera'yı kullanıyordum. Animasyonlu durumlarda Opera işe yaramıyor, Safari'de olsa keşke diyordum. iOS 5'le geleceği için onu bekliyordum, vazgeçtim.

Bu arada, cidden ;)

Not: Ben de bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 16 Eylül 2011; 0:51:45 >

• Bu arada SMS Hide Keyboard'ı da çok istiyordum. Bi önceki sayfaya dönüyordum klavye kapansın diye. Bunu yükledim, boşluğa tıklayınca değil de balona tıklayınca kapanıyor. İyi güzel de klavye açılmadan daha balona tıklarsak o alttaki yazı yazmak için tıklayacağımız yer ekrandan aşağı kayıyor, kayboluyor yani. Bu sefer de ora gelsin diye önceki sayfaya dönüyorum.
  • HTC Weather Animated Widget ben bunu yaptım diyelim arka planda olan resmi nerden bulucam yoksa odamı oluyor anlamadım,yada bunu yapan oldumu nasıl güzel oluyormu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

@darkdevilgs

bi tane daha tweak eklemesi yapıyorum. Çok gerekli bi tweak gibi gelmedi ama istersen eklersin

Delete World:Bu basit tweak sayesinde shift tuşuna basılı tuttuğunuzda harf harf yerine kelime kelime silme yaptığını göreceksiniz.

Delete tuşuna basılı tutunca belli bir süre sonra kendi zaten öyle yapıyor. Ama bu süre 4-5 saniye olması lazım. Yine de sizin dediğiniz eklenti kısa yolu. Dediğiniz gibi çokta lazım olmasa da ekliyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

Bu arada SMS Hide Keyboard'ı da çok istiyordum. Bi önceki sayfaya dönüyordum klavye kapansın diye. Bunu yükledim, boşluğa tıklayınca değil de balona tıklayınca kapanıyor. İyi güzel de klavye açılmadan daha balona tıklarsak o alttaki yazı yazmak için tıklayacağımız yer ekrandan aşağı kayıyor, kayboluyor yani. Bu sefer de ora gelsin diye önceki sayfaya dönüyorum.

Mesaj yazma yeri koybolduğunda ise her hangi bir mesaj baloncuğuna 2 kere tıklamanız yeterli. Yani mesaj baloncuğuna 1 kez tıklayınca klavye kayboluyor mesaj yazma yeri kalıyor. Bu işlem üzerine 1 kez daha tıklayınca mesaj yazma yeri de kayboluyor. Tamamen sadece mesaj içeriklerinin olduğu ekran gelince de mesaj bolncuğuna 2 kez tıklayınca klavye tekrar geliyor. Yani program gayet düzgün çalışıyor. Sorun yok.

• Birkaç tane de benden gelsin o zaman.

Gridlock;

Uygulamaları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz ekranda, arada boşluklar kalabiliyor.

External iPod Controls;

GlovePod'dan daha kullanışlı. GlovePod bir çalışıyor bir çalışmıyor, kafasına estikçe, bu daha stabil. Ses açma kapama tuşlarınına biraz basılı tutarak (bu süreyi bile ayarlayabiliyorsunuz) müzik değiştirebilir, ard arda iki kere basarak (herhangi birine) müziği durdurabilirsiniz. (Eğer sesi çok açmak isterseniz kapatabilirsiniz bu özelliği.) Ama duran müziği o tuşlara iki kez basınca tekrar çalamıyorsunuz, bu bir eksiği.

Icon Renamer;

Uygulamaların isimlerini değiştirebilirsiniz. Bazı uygulamalar uzun isimle geliyor ve kelimede ... işareti beliriyor. Kısaltarak, gereksiz ekleri atarak (Free gibi), bundan kurtulabilirsiniz.

Tab+;

Safari'deki 8 sekme sayısını kaldıran bir eklenti. Ama sekme sayısını 8'den sonra görünmüyor sağ altta. En sondaki iPad'den bir görüntü.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

Infinifolders;

Klasörlere sınırsız uygulama koyabiliyorsunuz. Klasördeyken aşağı,yukarı kaydırıyorsunuz sadece. Ama biraz uygulamarı düzenlerken (kıpırdarken) klasörde kaydırmak sorun oluyor, boş yer çok az olduğu için - bu sıkışık anlamına gelmesin. Bu kaydırmaları sayfa bazında da yapabiliyorsunuz, yüklerin, ayarlardan "Vertical Paging"i açın, demek istediğimi anlayacaksınız.

ColorKeyboard;

Klavyenin renklerini değiştirebiliyorsunuz. Çok çeşit var. Tuşları ayı, arkaplanı ayrı seçerek değişik kobinasyonlar yapabilirsiniz. Tuşa bastığımızda büyüyen harfin rengine kadar. Resimlerden anlarsınız.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

Kuaidial;

Telefon uygulamasıyla ilgili bir çok şeyi değiştirebiliyorsunuz. Seçenek bol. Arama yaptığınızda karşıya bağlanınca telefonun titremesinden, son aramalardaki kişileri teker teker silmeye kadar, numara engellemeye kadar birçok seçenek mevcut. Fotoğaflar kanıtı. Ama fazla kurcalamayın, değişik şeyler belirebiliyor.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

Action Menu;

Kopyala, Yapıştır menüsüyle ilgili değişikliker yapabiliyorsunuz. Bazı kelimeleri çok kullanıyorsanız onu Favorilere ekleyip (e-mail adresleri mesela) direkt oradan çekebiliyorsunuz.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

BadgeClear;

Bir uygulamanın üzerinde bir bildirim var ve onun orada görünmesini istemiyorsanız uygulama silme/düzenleme ekranında bildirim baloncuğuna dokunarak onu yok edebilirsiniz. Mesela AppStore'da güncellemediğiniz ugulamalar var, küçük sorunları düzelten, ama sizinki güzel çalışıyor ve siz güncellemek istemiyorsunuz ve o baloncuk sizi sinir ediyor (beni ediyor). Yükleyin, dokunun ve kalksın. Ya da birisi sizi arıyor, reddettiğiniz halde o bildirim Telefon uygulamasının üzerinde görünüyor, uygulamaya girmeden, son aramalar sekmesine gelip başka sekmeye tekrar geçmeye gerek kalmada****ca silebilirsiniz.

Not: Ama bir ekleme yapayım, bu o bildirimleri görmüşsünüz gibi yapmıyor, sadece ana ekrandaki simgeyi kaldırıyor. Diyelim sizin 3 cevapsız aramanız var ve bunu sildiniz. Sonra tekrar cevapsız arama geldi ve bu baloncuk olarak telefon uygulamasının üzerinde yerini aldı. Bu 1 olarak görünmüyor, 4 olarak görünüyor. Öncekinin üstüne sayıyor yani.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

Email Safari Screenshot;

Safari'de sayfa bağlantısını e-posta olarak gönderebiliyorsunuz. Peki bununla birlikte sayfanın bir görüntüsünü de göndermek istemez miydiniz? İşte bu eklenti tam size göre. (Reklam gibi oldu. )

Not: Tüm sayfanın fotoğrafını çekmiyor, sadece üstten bir bölüm ama yeterince büyük bir bölüm.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

FolderEnhancer; Infinifolders'ı kullanmak istemeyenler için farklı bir alternatif. Android klasörlerindeki gibi yeni bir pencere açıyor, onun içinde yeni sayfalar oluşturarak klasör içindeki uygulama sayısını artırabiliyorsunuz. Hatta klasör içine klasör koyabiliyorsunuz bu uygulama ile.

Ana ekrandaki her şey nasılsa bunda da öyle oluyor, menü geçişlerini değiştirdiyseniz (Barrel) burda da o geçiş stilini görebiliyorsunuz. Gridlock ve MultiIconMover kullanıyorsanız onları aynı şekilde kullanabiliyorsunuz klasör içinde.

Klasörden çıkmak içinse boşluğa dokunmak yeterli.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !  ~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdevilgs

quote:

@darkdevilgs

Delete tuşuna basılı tutunca belli bir süre sonra kendi zaten öyle yapıyor. Ama bu süre 4-5 saniye olması lazım. Yine de sizin dediğiniz eklenti kısa yolu. Dediğiniz gibi çokta lazım olmasa da ekliyeyim.

Silme tuşuna basılı tuttuğumuzda da oluyor da onda hızlanıyor ve kaptırıyorsunuz, istediğiniz yerde durduramıyorsunuz. Bence gerekli, teşekkürler arkdaşa. Shift tuşuna bastığımızda silme tuşunun renginin değişmesi de güzel olmuş, belirtiyor normalden farklı olduğunu. Ama kırmızı olmamış ya, sanki acil bir durum var gibi. Silersek tekrar yazarız o kelimeyi arkadaş, yeşil felan yapsalardı keşke, turuncu da olurdu.

Bir de BigBoss hariç heryerde Delete World olarak geçiyor, BigBoss'ta da var World. Word olan bedavayken, world olan paralı Big Boss'ta. Word olması lazım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 16 Eylül 2011; 4:35:10 >

• önce iapı güncelle hocam unutma.
  • Size çok güzel bir tweak eklemesi daha yapıyorum.Pek çok arkadaşımızın mağdur olduğu bi konuda mağduriyeti ortadan kaldıracak bir tweak!!

donTouch: iPhone'nunu meraklı gözlerden korumak isteyenler için güzel bir tweak. Tweak'i activator ile aktifleştirerek telefonunuzun bütün fonksiyonlarını kullanılmaz hale getirebilirsiniz.

• arkadaslar bu ana menudeki arama sayfasini nasil kaldirabiliriz?
  • quote:

Size çok güzel bir tweak eklemesi daha yapıyorum.Pek çok arkadaşımızın mağdur olduğu bi konuda mağduriyeti ortadan kaldıracak bir tweak!!

donTouch: iPhone'nunu meraklı gözlerden korumak isteyenler için güzel bir tweak. Tweak'i activator ile aktifleştirerek telefonunuzun bütün fonksiyonlarını kullanılmaz hale getirebilirsiniz.

Teşekkürler...
    Özellikle cocuğu olanlara tavsiye edilir...
    Güzel tweak...
    Activator ile komut verip, o komutla aktif edip tekrar aynı komutla devre dısUı birakabiliyorsunuz...

• insanelyi sources den noSpot u indirin kurun haloluyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.