Şimdi Ara

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
23
Favori
59.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize saglik. 7-8 tane tweak gozume carpti yarin kuracagim
  • DeviceSpeed:Programımız cihazınızın hızını test ediyor. Farklı durumlarda performans testi uygulayıp size iyi (yeşil), ortalama (sarı) ve kötü (kırmızı) şeklinde bilgilendiriyor. Ayrıca cihazında performans artışı sağlamanız için bilgilendirmelerde mevcut. BigBoss reposundan indirebilirsiniz.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !
  • Yan tuşları kullanmadan ses açma-kapama, titreşim açma-kapama gibi bir program varmıdir?
  • ImageHack:Film Rulosu ve fotoğraf arşivindeki fotoğraflarınızı hızlıca yüklemenizi sağlayan bedava bir app. BigBoss reposunda mevcut

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem

@Switel senin icin tekrar kaldirip yeniden kurdum Fashcam bigboss reposundan sorunsuz kuruluyor bendeki diger repolarda yok malesef.

cydiadan kaynaklaniyormus sorun. kapatip acinca duzeldi.
  • Eklemeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Önermiş olduğunuz eklentilerin alternatif olduklarını düşündüğüm için konuya eklemiyorum. Fakat beğenen arkadaşlar yazmış olduğunuz mesajınızdan inceleyebilir. Ayrıca, bugün sadece bir kaç eklenti ile konuyu güncelledim. Cihazınızı kolaylaştıran eklentileri hala araştırmaktayım. Konuda ki gibi eklentiler buldukça paylaşacağım. Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 19 Eylül 2011; 4:20:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar WePhone'den verim alamıyorum, ne yaptınız programa
    açılıp kapanıyor silip kurmaktan başka bir çare veya muadili öneriniz var mı?

İap konusunda konusmak artik yasak ve wephone calismiyor muadilide yok bu kadar diyeyim turk storedan kaldirildi
  • Cytask
    Tam Cydia fanlarına göre bir uygulama. Cydia multitasking uyumlu değildir, çalışırken başka programa geçmek isterseniz kapanır, tekrar açılmasını beklemek zorunda kalırsınız. İşte bu minik uygulama bu soruna son vererek Cydia'ya multitasking özelliği kazandırıyor. ..,

Repo adresi repo.hackyouriphone.org
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

Cytask
    Tam Cydia fanlarına göre bir uygulama. Cydia multitasking uyumlu değildir, çalışırken başka programa geçmek isterseniz kapanır, tekrar açılmasını beklemek zorunda kalırsınız. İşte bu minik uygulama bu soruna son vererek Cydia'ya multitasking özelliği kazandırıyor. ..,

İsime yaradi sagol
  • quote:

Cytask

güzelmiş.teşekkürler
  • quote:

Cytask

oh be çok lazımdı bu
  • Hava durumunda günlük ile anlık hava durumu neden farkli olur? Birinde gunesli iken birinde ay var
  • neden ilk sayfaya eklemiyorsun artık
  • quote:

Cytask

Tesekkurler mavi korsan...
    Çok gerekli bir cydia uygulaması...
    İyi oldu valla...
  • quote:

Cytask

Eklenti için teşekkürler. Cidden çok yararlı bir Tweak. Konuya ekliyorum.
  • Eline sağlık kesin mesajım bulunsun camlock uygulaması süper
  • Çok tesekkür ederiz
  • Cytask cok isime yaradi arkadaslar tesekkur ederim
  • http://www.iphoneyardim.net/cydia_uygulama_tanitim/33001-uygulama_ici_ozellikleri_bedavaya_getirmek_iap-11.html

şuradaki mesajlara bakın.milyonlarca sms almışlar.sonra uygulamalar patlıyor.patlar tabi
  • Elinize sağlık çok güzel bir konu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.