Şimdi Ara

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
23
Favori
59.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilden girince cevap yazarken eski mesajları ve nikleri göremiyoruz hacettepeli06 demisim beytepeli06'ya
    Ankaralı oldugum belli oldu. Cevap icin sagol.
    Mesaj lazım denerim gece.

ayvaayva barrel güzel bir program jb'den anlamayanlar ağzı acık bakıyorlar telefona.
    Ama öteki konuda fena degil sadece biraz karisik oldu çok kisinin emegi var. Haksızlık olmasın şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

safariden vazgecemeyenler için

Tabenhancer-- Yeni sekme açılınca bulunduğunuz sekmede kalma.

konu güncel devam ediyor ellerine sağlık

Hangi kaynakta bu bulamadım bir türlü... acaba ismimi yanlış...
  • arkadaşlar WiFi Booster ile wifi trak uygulamaları arasında fark var mıdır ben trak'ı kullanıyorum sizlere danışmak istedim wiress bağlıntısı kullanlar yada bulmakla uğraşanlar için çok yararlı olur diye düşünüyorum
  • App Size hangi repoda acaba? Cok isime yarayan bir tweak ama bulamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevilgs

quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

Barrel

Sayfa geçişlerinizi çok eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bir çok seçenek mevcut.

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel !

Graviboard

İkonlarınızı yerçekimine kavuşturuyor. Tutup fırlatabiliyorsunuz.

Springtomize

Bir çok tweak ile yapabileceğiniz özelleştirmeleri tek eklenti ile yapabiliyorsunuz. Hepsinin toplamından daha başarılı.

hocam formata uygun uyarladım bu arada konu çok güzel, harika işler var. keşke açılanların hepsi böyle güzel, derli toplu ve işe yarar olsa haklısınız öbür konu baya kirlenmişti ve üstünkörü yazılmış. iyi forumlar.

Teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

dostum bu şekilde güzel eklemeleri ilk sayfadaki mesajına monte edersen her tıklayan senin ilk mesajında tüm tweaklere ulaşmış olur böylece 10 larca sayfa arasında yeni tweak taramak zorunda kalmayız ekleyenin nickini belirtip olduğu gibi ilk sayfadaki mesajına eklenme tarihine göre en üstteki en son eklenen tweak olacak şekilde koyarsan bu konu tadından yenmez

• helal diğer konuyla birlikte bunuda takip ediyorum artık.
  • diğer konuda çok fazla zevke dayalı ve bence gereksiz tweakler vardı bunların hemen hepsi kullanılabilir, ve aleti kolaylaştıran tweakler, bu arada QuickApp'i bi hevesle indirdim cyda'dan ama ipad de olmuyor galiba, sorunsuz indi ama appstore'da "purchase" yanında herangi bir şey yok
  • Yönetici notu:
    iAP programı ile ilgili konuşmak, bilgi paylaşımı yapmak, uygulanabilen/uygulanamayan aplikasyonları bildirmek, bu program ne işe yarar/yaramaz diye sormak KATİYETLE yasaktır. Uyulmadığında forumdan uzaklaştırmaya kadar varacak yaptırım uygulanacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ifunbox ile gazeteye pdf formatında ulaştım.şifresiz dosya
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

ifunbox ile gazeteye pdf formatında ulaştım.şifresiz dosya

ifunbox nedir hocam biraz açar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

ifunbox ile gazeteye pdf formatında ulaştım.şifresiz dosya

ifunbox nedir hocam biraz açar mısın ?

http://www.i-funbox.com/

uygulamanın içindeki dosyalara pdf lere falan ulaşabilirsin..
    benim cihaz jb li..

• 10 numara konu olmuş, aynı kalitede devam ederse kalsın... hatta şu halinde bile kalsın yani gayet güzel
  • ee yok mu yeni cydia tweakleri

Aslında bizim arkadaş ipod için bir uygulama bulmuş bende araştırdım ama yapamadım engelleri aşmayı biraz severim.

iwep pro wifi kırıcı.

Aslında sırf bizim üniverstedeki şifreli wifileri kırmak için işime gelir doğrusu yoksa evdede bizim dukkandada wifi var.Tek okul wifi açmıyor ordada 3g çekmiyor.

Hak haram konularına girmeyelim lütfen doğrudur biliyorum.Kötü amaç için kullanılmasın.Ancak yapabilen biri olursa buraya eklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 14 Eylül 2011; 22:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

ee yok mu yeni cydia tweakleri

Aslında bizim arkadaş ipod için bir uygulama bulmuş bende araştırdım ama yapamadım engelleri aşmayı biraz severim.

iwep pro wifi kırıcı.

Aslında sırf bizim üniverstedeki şifreli wifileri kırmak için işime gelir doğrusu yoksa evdede bizim dukkandada wifi var.Tek okul wifi açmıyor ordada 3g çekmiyor.

Hak haram konularına girmeyelim lütfen doğrudur biliyorum.Kötü amaç için kullanılmasın.Ancak yapabilen biri olursa buraya eklesin.

cidden şifreyi kırıyorsa çok iyi valla

• quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

ee yok mu yeni cydia tweakleri

iwep pro wifi kırıcı.

cidden şifreyi kırıyorsa çok iyi valla

aslında aktivasyonu ve sözlük dedikleri paketleri denemek için yükledim ama lisansınız yok dedi deneme amaçlı açtığımda.Lisans 5 € gerçekten kırdığından kesin emin olsam vericem 5€ sırf okuldaki nete bağlanmak için 3g çekmiyor internet paketi alsamda bir siteye çok ağır bağlanıyor ne video ne bişey izleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 14 Eylül 2011; 22:23:13 >

• hele bi ismini paylaş bakalım neymiş program :D çok merak ettim. bugun arkadaşa globalaqyu gösterirken esprisini dahi yapmıştık,bulursun böyle etraftaki wifileri bulup şifresini anında kıran yazılım diye ama gülüp geçiştirmiştik.linux plartformunda var sanırım ya bize _?
  • konuya bir tane daha faydalı tweak ekim olsun

I'm Busy Sms:biri sizi aradığı zaman arama ekranında kaydırma tuşu şeklinde beliriyor. cevaplamak istemediğiniz çağrılara daha önceden belirlediğiniz sms kalıplarını yolluyor telefnda bulunması yararınıza
  • Call Bar için uygun kaynak belirtebilecek var mı ?
    Programı problemsizce kullanan arkadaşlar hangi repodan indirdiklerini belirtirlerse sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamer306

Call Bar için uygun kaynak belirtebilecek var mı ?
    Programı problemsizce kullanan arkadaşlar hangi repodan indirdiklerini belirtirlerse sevinirim...

insanelyi reposundan indirdim 4.3.1 de sorunsuz
  • Vread indirirken uygulamadan atıyor sizde de var mı bu sorun?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.