Şimdi Ara

iPhone 8 Plus ''Gold'' kullananlar rengi yorumluyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gold rengi kullananlar nasıl bir renk? Ben biraz inceledim ve çok tatlı güzel bir renk olduğunu gördüm. Siyah rengi de ayrı güzel ama bu renk çok farklı geldi. Gold rengi nasıl bir renk?

• Zevkler ve renkler dostum...Uzay grisi her zaman en yakışıklıdır bence :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye plus ? Normal 8de de var ha kürek olarak nasıl duruyo dersen orasını bilemem

• Altın rengini bir tek 5s'e yakıştırıyordum. 5s'te çok ayrı duruyor. Ama 8'e de yakışmış. Cam panelle daha güzel görünüyor. Bence 5s altın > 8 altın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renk efsane. Siyah 7 kullanıcısı olarak 8 alsaydım tercihim sanırım altın rengi olurdu. Uzay grisi diye bir renk var hiç alakasız sadece önü güzel o da 6'dan beri aynı.
  • keşke X'de de aynı renk seçeceği olsa dedim bu renkten sonra
  • Kullandığım model ve renktir kendileri. Hanımın sürekli kendine alma çabası dışında çok güzel bir tercih olduğunu düşünüyorum.
  • Önü beyaz sevmediğim için golduda oldu olası sevmem zaten her yönden vasat bir renk. İphone zaten gösterişli bir telefon üstüne bide gold alıp iyice abartmakdan hoşlanmıyorum silver yada black gayet mütevazi sade şık geliyo bana kızlarda neysede erkeklerde gold tam bir görgüsüz işi duruyo çok kroca. Mavi bmw almak gibi bir şey bu.

• Konuya bak.

• Anladık iPhone 8 plus GOLD renk telefonun var.

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    BMW mavi daha güzel hocam. Piyasada zaten buzdolabı rengi araçlar gırla. Buzdolabı rengi amele rengi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 29 Ocak 2018; 12:48:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışın var X kullancısıyım ve 8 serisinde Gold rengini beğendiğim icin diğer insanların görüşlerini almak adına bu konu açıldı. Düşüncelerinizi paylaşmak yerine basit cümlelerle konuyu kirletmeyin. Siz ve sizin gibi üyelerden tek isteğim bu.

Selamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.