Şimdi Ara

İphonede gizli numara bulmanın bi yolu varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
82.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftadır biri beni rahatsız ediyo aradığında arayan numara yok yazıyo bunun kim olduğunu nasıl öğrenirim gizli numaralara kapatmak istemiyorum sadece bu kişiyi bulmam lazım

• Bulamazsın dostum. Operatörüne başvuran lazım. Onlarda çok meşakatli işler. Bence açın ve direk kimsin diyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bisey soylicem , harbiden mubâla yapmiyorum , son 10 senedir falan hayatimda ilk defa birisinin kendisini gizli numaralardan arayabilmesine izin vereni gordum ...

ben bu ozellik ciktigindan beri bir tek kisiyi bile gizliden arayabildigimi hatirlamiyorum , gizliden aranabiliniyo mu hala ya ?

ben onu operatorler otomatik kapatiyo , sen istersen zorla aciyolar diye biliyorum ..

dostum manyak misin ? birinin seni gizli numaradan arayabilmesine izin vererek sen bence garip bi durumdasin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi occaut -- 24 Haziran 2016; 16:19:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: occaut

bisey soylicem , harbiden mubâla yapmiyorum , son 10 senedir falan hayatimda ilk defa birisinin kendisini gizli numaralardan arayabilmesine izin vereni gordum ...

ben bu ozellik ciktigindan beri bir tek kisiyi bile gizliden arayabildigimi hatirlamiyorum , gizliden aranabiliniyo mu hala ya ?

ben onu operatorler otomatik kapatiyo , sen istersen zorla aciyolar diye biliyorum ..

dostum manyak misin ? birinin seni gizli numaradan arayabilmesine izin vererek sen bence garip bi durumdasin !

Hayatımda ilk defa biri beni gizli numaradan aradı çünkü hiç gerek duymadım

• jesse1304 J kullanıcısına yanıt
    anladim .
    dostum krndini 1 hafta boyunca neden gizliden arattin ki , hemen dakika kaybetmeden kapat o ozelligi , yoksa mahkeme karari olmadan ogrenemezsin

• Ne yazık ki, operatörlerin sağladığı gizli numaradan aranmayı iptal etme servisi, ankesörlü telefonları ve sabit hatları kapsamıyor. Sadece cep telefonlarından gizli numarayla aranmayı kapatabilirsiniz.

• *253# yaparsan gizliden aranma özelliğin cep telefonları için kapanır.Bu işlemi tekrar yaparak eski haline dönebilirsin.
  • Seni tanıyan biri olabilir
    Veya psikolojik sorunları olan biridir
    Veya evde yatalak hasta filandır
    Dakkası çoktur,canı sıkılmış aramış seni tutturmuştur
    Onu öğrenmek çok zor,savcılık öğrenebilir
    İphone diye belirtmen de ayrı bir ironi olmuş

• Gizli numaradan gelen aramayı cevapladıktan sonra arama devam ederken *#30# kodunu tuşlayıp arama tuşuna basarsan gizli numarayı öğrenebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergenekon.wbn -- 22 Haziran 2018; 1:58:4 >
  • Gizli numaradan gelen aramayı cevapladıktan sonra arama devam ederken *#30# kodunu tuşlayıp arama tuşuna basarsan gizli numarayı öğrenebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ergenekon.wbn

Gizli numaradan gelen aramayı cevapladıktan sonra arama devam ederken *#30# kodunu tuşlayıp arama tuşuna basarsan gizli numarayı öğrenebilirsin
    yalancının?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.