Şimdi Ara

iPhone 7 şebeke sorunu yaşayan var mı... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
56.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam arkadaslar Vodafone Hat Kullanıyorum bende'de aynı sorunlar cıktıgı için Menü > Ayarlar > Hücresel > Seçenekler > LTE’yi Etkinleştir Bölümünden, KAPALI secenegini işaretleyin ben bu sekilde çözdüm sorunu, sizde değişirmi değişmezmi bilemiyorum, saygılar,
  • İphone 7plus 128gb modeli ve hattım Turkcell. 3G de hiç bir sorun yaşamıyorum. Ama LTE de sms atınca şebeke başlıyor 3G - LTE arasında sürekli değişmeye başlıyor. 1-2 işlem daha var onları yapıncada aynısını yapıyor. Turkcell in TLmetre servisini kapattım sorun düzeldi gibi. Deneme aşamasındayım zamanla sonucu yazarım tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Konuyu hortlatalım.

2 aylık iphone 7 plus, aranıyorsun ulaşılamıyor diyorlar.

Bursa da servise verdik. Kontrol ettik testlerden geçti diye geri verdiler. ama hala problem devam ediyor.

Bir yol veya çözüm gösterebilecek var mı ?
  • Mustafasd kullanıcısına yanıt
    VoLTE acıksa operatörden kapatın. Hücresel veri ayarından yalnızca veri seçeceğine getirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şebeke ve Batarya problemlerinden ötürü 8 plusu garantiye yolladım 12 gündür cevap gelmedi.
  • Merhaba benim sorunum şöyle şebeke çekiminde sorun yok fakat günde bir kaç kere şebeke gidiyor aranıyor yazıyor daha sonra geri geliyor 10 sn falan sürüyor bunların hepsi bu süreçte arayan olursa telefon kapalı gözüküyor daha garip olanı ise telefonla konuşurkende aynı sorunla karşılaşıyorum bir an da telefon karşı tarafın yüzüne kapanıyor bıktırdı artık bu sorun telefon 7 plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.